PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - The Analogs - Co warte jest życie (VIDEO)

PepsiPL - Nie 27 Cze, 2010
Temat postu: The Analogs - Co warte jest życie (VIDEO)
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Jak dla mnie owy numer jest najlepszym numerem z "Tańca Cieni".

ameb-x - Nie 27 Cze, 2010

bardzo fajny teledysk
wawrzon - Pon 28 Cze, 2010

Dla mnie to jakaś spierdolina jest... pigulator żali się tym wstępem jak to jest chujowo ?
Analogsi dołączyli do grona kapel "wkurwiających" ostatnimi czasy. Reszta klipu bez podniety, jak na GWIAZDORÓW takiej muzy to wręcz cienizna

suchy693 - Pon 28 Cze, 2010

Dla mienia plyta po 222 razem przesłuchania weszła w ucho i nie jest taka zła ,naj utwor halucynacje :zongler: :punk:
ko0niu - Pon 28 Cze, 2010

nic specjalnego. Płyty w rękach nie miałem i mieć nie będę bo ja tam nie czuję już świeżości i gry z pomysłem po tym co obadałem na myspace.
suchy693 - Pon 28 Cze, 2010

Swiezość to chłopaki zazwyczaj maja na koncertach żywych i tam jedynie dają radę chociąż wkurmia mnie skaczaca i walącą sie po ryjach oiowa młodzież :eeek:
ko0niu - Pon 28 Cze, 2010

a tak się składa, że byłem ostatnio na ich koncercie jak grali w krk przed business. Nie było świeżo, ja się już na tych koncertach nie bawię tak jak te pare dobrych lat temu kiedy znałem i lubiłem grane przez nich numery, ostatnie dwie płyty to dla mnie zagadka, nie znam, jeśli grają ich w ciągu koncertu około 5 to ja się wtedy zwyczajnie nudzę i/lub męczę. Nic nie poradzę.
suchy693 - Pon 28 Cze, 2010

ooooooo to starosc i brak siły u kolegi juz ....... :bananik: :old:
Stanzberg - Wto 29 Cze, 2010

Nie chciało mi się kupić płyty, też wyrosłem chyba już z tego.
ko0niu - Wto 29 Cze, 2010

dokładnie tak jak piszesz Stan, to nie starość, to kwestia WYROŚNIĘCIA. Zasadnicza różnica, z a s a d n i c z a. :idea:
suchy693 - Wto 29 Cze, 2010

ciekawe jesli twierdziicie ze z punk rocka wyrośliscie to co dalej , no chyba ze ta muzyka ogolnie was nie rajcuje juz- to zrozumiem . Tak czytajac te wasze posty jacys zgorzkniali jestescie i mało w was zycia ,Co ja mam powiedziec w moim wieku- dla mnie chodzenie na koncerty punk/psycho daje dużo energii na dalsza prącę w systemie . Wiem ze Analogs to nie hardcore ale moim zdaniem chłopaki dają jeszcze radę mając taki wiek ,chciałbym zobaczyc młode kapele punk :punk: za 15 lat ciekawe czy dorównaja im. :punk: :zongler:
Mecenas - Wto 29 Cze, 2010

płyt analogsów w ogóle nie mam i nie mam zamiaru kupowac chyba 3 pierwsze
to co nagrywaja ostatnio jest kompletnie wyprane z enrgii i czadowości, natomiast na tym samym koncercie o którym pisze koniu podobało mi się, choc mozliwe jest że to bardziej zasługa procentów w mojej krwi :oops:
inna rzecz że granie 15 lat tego samego rzadko komu wychodzi na zdrowie, nawet ramones wg mnie mieli obnizki formy

hanterek - Wto 29 Cze, 2010

ja szczerze powiem, że ta najnowsza płyta analogsów mi sie niezbyt podoba... Najlepsze są te pierwsze.. A jeżeli chodzi ewentualnie o piosenke z tej płyty to taniec cieni . ;-)
Zwierz@k - Wto 29 Cze, 2010

Ja juz nie słucham ich tyle co kiedys i nie jaram sie tak jak kiedy miałem te 16 lat, ale dla mnie nadal są dobrą kapelą, na koncertach jest zawsze zajebisty fun. Najbardziej wchodzi mi Hlaskover i Trucizna, Kroniki też były spoko, ostatnia płyta jaka mam to Poza Prawem i pomimo slabszych kawąlków była dobra.
Stanzberg - Wto 29 Cze, 2010

Cytat:
ciekawe jesli twierdziicie ze z punk rocka wyrośliscie to co dalej , no chyba ze ta muzyka ogolnie was nie rajcuje juz- to zrozumiem .
Nie wyrosłem z punk rocka, tylko z Analogsów, przecież to nie synonimy. :roll:
ko0niu - Wto 29 Cze, 2010

suchy, kto wyrasta z punk rocka ten nigdy punkiem nie był ;-) mnie już zwyczajnie przestał bawić analogsowy schemat. Uwierz, do tej pory czasem wrzucę sobie niektóre ich nagrania, natomiast dwie ostatnie płyty totalnie mi się nie podobają i są strzałem we własne kolano, odgrzewaniem kotleta i to bez muzycznego "łał".
Szo - Czw 08 Lip, 2010

ta przemowa na początku teledysku........ :wall: .

też mnie nie porywają ostatnie płyty analogsów, ale starych kawałków wciąż lubię słuchać. Ale ileż można słuchać o tym samym? :D strasznie popadli w schemat.

P.N.G. - Pon 03 Sty, 2011

Clip ok.
Plyta inna troche od poprzednich,ale o to chodzi.

Kamyla - Wto 04 Sty, 2011

Kompletnie mi nie pasuje ten "wzruszający" wstęp do całej reszty kawałka. Nie żeby tematyka się nie zgadzała...ale jakoś mi to nie gra.
Nagrali kiedyś kilka całkiem fajnych numerów a wydawanie nowych płyt przynajmniej dla mnie sprawia, że na ich koncert się prędko nie wybiorę chociażby dlatego, że nie chcę usłyszeć takich właśnie utworów w niemałej cenie.

Marchin - Wto 04 Sty, 2011

Ostatni koncert we wro był git. żałuj :faja:
Nikodem15 is back! - Czw 06 Sty, 2011

Co warte jest granie gdy brak w nim świeżości?
Co warte Analogs z upływem lat?
Co warte są płyty, które wydają,
gdy każdy album jest taki sam?


Teledysk taki sobie, wstęp "z dupy". Ale piosenka jest ok, podobnie jak cały "Taniec cieni". Co nie zmienia faktu, że Analgois zrobili się już dawno wtórni i nudni. Wydają płyty raz lepsze, raz gorsze, a "Taniec" wypadł im akurat na tę pierwszą kategorię. Następna płyta pewnie będzie cienka jak "Miejskie opowieści", tak podpowiada logika.

Rotten82 - Czw 06 Sty, 2011

tak odnośnie tego wstępu, bo wszyscy piszą, że jest z dupy czy coś w tym stylu. moim zdaniem jak najbardziej pasuje, dlatego, że klip jest nagrany w pierdlu, znam niejedną osobę, która swoje odsiedziała i wszyscy na pytanie o więzienie opowiadali coś podobnego, więc moim zdaniem jest to jak najbardziej pasujące wprowadzenie do klipu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group