PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - KRYZYS -czyzby legenda wrociła ???????????

suchy693 - ¦ro 23 Cze, 2010
Temat postu: KRYZYS -czyzby legenda wrociła ???????????
Wydali nowa/stara płyte kurcze czegos tu brak byłem na ich 1 reaktywowanym koncercie i git bylo a tuuuuuuu ????/
Foxy 68 - ¦ro 23 Cze, 2010

mi się zupełnie ta płyta nie podoba. kryzysu nigdy nie widziałem na żywo z racji wieku,ale to co znam z ta¶m dużo bardziej mnie rusza niż ten kr±żek. jestem zawiedziony i to srogo.
suchy693 - Czw 24 Cze, 2010

powiem tak w CDQU w stolicy dali rade był cały stary skład i chłopaki troszku juz byli po browku takze wyszlo im fajnie naprawde punkowo i publika my stare dziade mordy darlismy ,szkoda ze kefirami ich nie obrzucalismy tylko :jupi:
suchy693 - Czw 24 Cze, 2010

Zreszta powtorki z tamtych lat to juz nie to tak pewnie by było z TZN XENNA chociaz Krzysiek Zygzak pary tez nie ma jużżżżżżżżżżż ,wszyscy punkowcy starzej± sie i do piachu niedługo ale młode kadry s±±±±±±±±± :old:
Nikodem15 is back! - Czw 24 Cze, 2010

Spodziewałem się kiszki a tutaj s± dobrze zrealizowane, zagrane z energi± i nieprzkeombinwoane nwoe wersje hitów Kryzysu, więc pozytywnie się zaskoczyłem. Waidomo, że kweintesencj± ich klimatu pozostan± nagrania z lat 80, ale na tej nowej płycie nie ma chały, daje to to radę.
Ka.ja - Pon 28 Cze, 2010

Ja ich sobie posłuchałam na żywo, obejrzałam z zainteresowaniem i jako¶ smętnie mi. Kryzys, owszem, ale raczej wieku ¶redniego. Nastawiłam się na odgrzanie ¶wietnych wspomnień, a nic mi się nie odgrzało. I byłam tylko w lepszej sytuacji, niż młodzież, bo znałam teksty, więc wiedział±m, o czym Brylewski rzęzi.
Zwłaszcza na tle tej dziewczynki, której dali bas, panowie wygl±daj± i mocno antycznie. Cało¶ć robi wrażenie do¶ć smutne.

Spoko Kumpel - Pon 12 Lip, 2010

nie wiem na huja takie kapele w momencie gdy nic nie musz± nikomu udowadniać robi± wielki come back, no ale je¶li nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieni±dze

Cytat:
I byłam tylko w lepszej sytuacji, niż młodzież, bo znałam teksty, więc wiedział±m, o czym Brylewski rzęzi.


ale ty jeste¶ spoko, masz może fotkę?

janek_janusz - Wto 13 Lip, 2010

Zespół jak to zespół. Jest tylko jedn± z mutacji obecnie, obok takich projektów jak Robert Brylewski i Trudna Młodzież A co do płyty "Kryzys komunizmu" to jest to pewnego rodzaju ciekawostka. Jednak o wiele bardziej ¶wieżo i z energi± wypadł kiedy¶ kryzys na projekcie nie idz do pracy.
suchy693 - Nie 18 Lip, 2010

czyli THE USERS dla mnie to gniot nic ciekawego Brylu nie zaproponował ,co widac ze cd chodziła swego czasu za 5 zł :cancan:
michał ze wsi 2 - Pi± 15 Maj, 2015

suchy693 napisał/a:
dla mnie to gniot nic ciekawego Brylu nie zaproponował ,...:


Mnie utkwiło co¶ w pamięci...
https://www.youtube.com/watch?v=IsVQZDOMF-0
https://www.youtube.com/watch?v=6KdXhtZEwJM


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group