PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Do czego sprowadzał sie bunt punkowy początku lat 90-tych

suchy693 - Pon 20 Wrz, 2010

POmidorki przed jedzeniem zawsze nalezy sparzyc i obrac ze skórki bo jak stanie w gardle to rzyganko murowane dlatego nie lubie ich za bardzuchno wole ogórasy kiszone :old:
SantaClaus - Pon 20 Wrz, 2010

suchy693 napisał/a:
POmidorki przed jedzeniem zawsze nalezy sparzyc i obrac ze skórki bo jak stanie w gardle to rzyganko murowane dlatego nie lubie ich za bardzuchno wole ogórasy kiszone :old:


jak juz o ogorkach...
to zajebiste sa ogorki pikantne,nie pamietam jak sie je robi,ale na internecie pewno przepis jest ;)

Mecenas - Pon 20 Wrz, 2010

wracając do buntu: buntuje sie przeciwko tym wszytskim którzy nie lubią pomidorów
pomidory z cebula ist krieg :!: :!: :!:

hogata - Pon 20 Wrz, 2010

Cytat:
Czym ty się zajmujesz ? nie mów że jesteś peddagogoigiem?!
ale się uśmiałam :lol: to już by była patologia :punk: nic z tych rzeczy.po prostemu i prostackiemu opiekowałam się bandą dzieciaków (niektórych tylko 5 lat młodszych)na wakacjach za mamonę.
suchy693 - Pon 20 Wrz, 2010

Mecenas napisał/a:
wracając do buntu: buntuje sie przeciwko tym wszytskim którzy nie lubią pomidorów
pomidory z cebula ist krieg :!: :!: :!:
Odnośnie tych pomidorów to moge polubić tylko GRE W POMIDORA :old: :punk:
zachariasz - Pon 20 Wrz, 2010

Mecenas napisał/a:
wracając do buntu: buntuje sie przeciwko tym wszytskim którzy nie lubią pomidorów
pomidory z cebula ist krieg :!: :!: :!:




Dobrze gada!

Pomidora mu dajcie! :lol:

ko0niu - Pon 20 Wrz, 2010

pomidor is cool, idę sobie zrobić tosty z serem i pomidorem :bananik:
ko0niu - Pon 20 Wrz, 2010

Zigi napisał/a:

mam kumpla co pomidora nawet nie tknie ale pomidorowa najlepsza zupka bo jest z koncentratu a nie z pomidorów :lol:


Jeśli obaj z kumplem znacie tylko pomidorową z koncentratu to macie chujnie na chacie pod względem kulinarnym, pomidorowa z koncentratu może lizać rowa pomidorowej z przesmażonych na maśle pomidorów....























amatorzy :lol:

Zigi - Wto 21 Wrz, 2010

To ze pomidorowa jest z warzyw pomidorów a nie tylko koncentratu to wiem akurat ;-)
mqrcin - Wto 21 Wrz, 2010

o pierdole niw spodziewalem sie ze bunt sprowadzil sie do pomidorowej :jupi: :jupi: :jupi: :cancan:
heroina - Wto 21 Wrz, 2010

Mecenas napisał/a:
wracając do buntu: buntuje sie przeciwko tym wszytskim którzy nie lubią pomidorów
uważaj, żebym się nie zbuntowała przeciw niepokazywaniunikomutwojegoaktorstwa :eeek:

pomidory da gazu!

(A) - Śro 13 Paź, 2010

W gruncie rzeczy punk to sprzeciwianie się niektórym poglądom władzy jeśli oczywiście mówimy o anarcho punku :old: a nie bezsęnsowne sprzeciwianie się wszystkim jego poglądom bo to nie jest prawdziwy anarcho punk ponieważ nie przyniesie kożysci dla społeczeństwa
janek_janusz - Śro 13 Paź, 2010

Anarchia to nie tyle społeczeństwo jako wartość ale wolne jednostki tworzace cos niezaleznie i bez przymusu. Poza tym należałoby zdefinowac te "korzyści". Jesli nie sprowadzaja sie do jednego wymiaru korzyści to mozna je uznac za wartosciowe dla wielu ludzi o roznych zapatrywaniach na świat.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group