PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Ofiary Agrafki

Eywa - Śro 02 Cze, 2010
Temat postu: Ofiary Agrafki
Mało jest o nich w sieci i szczerze mówiąc nie chce mi się szukać, więc wstawiam tylko linki.
http://www.youtube.com/watch?v=cugpbxsmm7Y
http://www.youtube.com/watch?v=dE3jwbI-vms

Rotten82 - Śro 02 Cze, 2010

kiedyś kupiłem ich kasetę "o nas". kupiłem ją dla tego, że w składzie we wkładce znalazłem informacje znalazłem informację, że na wokalu jest jakaś panna, a że wtedy się jarałem ostro post regimentem, to i tą kasetę kupiłem. gdy ją wcisnąłem w magnetofon (dawno nie użyłem tego słowa :D ), to się zawiodłem dość ostro. granie bez polotu, chujowe teksty, chyba tylko covery xenny były zjadliwe, a wspomniana panna na wokalu udzieliła się chyba tylko w jednym kawałku.
wawrzon - Śro 02 Cze, 2010

Nazwa to jakieś nieporozumienie. Nawet mi się nie chce sprawdzać bo mam skojarzenia z tandetnym wysypem kapel lat 90...
Eywa - Czw 03 Cze, 2010

wawrzon napisał/a:
Nazwa to jakieś nieporozumienie. Nawet mi się nie chce sprawdzać bo mam skojarzenia z tandetnym wysypem kapel lat 90...

Tandetą nie nazwałabym ich, ale rzeczywiście pochodzą z lat 90, dokładniej powstali w 92.

hogata - Czw 03 Cze, 2010

mój równolatek :glupek:
wawrzon - Czw 03 Cze, 2010

Po nazwie stawiam obok rozbujanych betoniar, latających odchodów, sedesu, kaleson boga wojny itd.

Nie mam nawet chęci odpalić linków i przekonać się, że jest inaczej.

Rotten82 - Czw 03 Cze, 2010

chujowe podejście, ale faktycznie kapela niczym nie różni się od większości kapel których było pełno w latach 90. a sedes jest jak dla mnie zajebisty, choć nazwa chujowa
el nino - Nie 11 Lip, 2010

Nazwa może chujowa, ale w wieku 16 lat człowiekowi różne rzeczy po głowie chodzą. Tu można więcej o kapeli poczytać.

http://www.myspace.com/ofiary

el nino - Nie 11 Lip, 2010

wawrzon napisał/a:
Po nazwie stawiam obok rozbujanych betoniar, latających odchodów, sedesu, kaleson boga wojny itd.

Nie mam nawet chęci odpalić linków i przekonać się, że jest inaczej.


Jak kolega chce zostać dziennikarzem, jeśli ocenia kapele po nazwie (angielskie nazwy są bardziej ok? choć również są debilne czasami). Interesujesz się punk rockiem a nie kojarzysz kawałka "Am I Victim of Safety Pin?" grupy Deadlock? Odpal kilka linków i poczytaj.Pozdrawiam

Stanzberg - Wto 13 Lip, 2010

wawrzon napisał/a:
Po nazwie stawiam obok rozbujanych betoniar, latających odchodów, sedesu, kaleson boga wojny itd.
He, he he, he, niestety grube pudło, tak jak pisze El Niño. :razz:
Hasło "Victim of safety pin" to już klasyka, w odróżnieniu od ludycznych i pseudośmiesznych Gromów w Nocniku, Rozbujanych betoniar i tego typu idiotyzmów. :glupek:

Choć niby się zgadzam, że nazwa może odstraszać, ale z drugiej strony mamy przykłady niezłych bandów o nazwie "Spoleczne Zniekształcenie", "Małe, sztywne palce", "Lalki Zabawki", "Zjełczali", "Penetracja", "Wibratory", "Większy przypadek" etc. :mrgreen:

Mecenas - Wto 13 Lip, 2010

Cytat:
Zjełczali"

nawet nie wiedziałem co znaczy rncid póki se nie poszukałem przed chwila o co ci biega :oops:

ko0niu - Wto 13 Lip, 2010

Zespół był absolutnie bardzo bardzo popularny w moich stronach. A nawet możliwe, że zdarzyło im się zagrać koncert w Ostrowcu, aczkolwiek ręki sobie nie dam uciąć. Tak jak panowie powyżej napisali - nie ma to nic wspólnego z Moczem Tenora itd.
"hardkorujący" punk z tekstami poruszającymi jak najbardziej cięższe tematy niż opierdolenie jabconki z krzokach ze śmierdzącymi kumplami.
I ty mi wawrzon mówisz, że jestem kurwa zamknięty muzycznie, pan dziennikarz w dupe kopany. :punk:

Foxy 68 - Wto 13 Lip, 2010

Stanzberg napisał/a:
"Spoleczne Zniekształcenie", "Małe, sztywne palce", "Lalki Zabawki", "Zjełczali", "Penetracja", "Wibratory", "Większy przypadek" etc.
dlatego kapele o chujowych nazwach powinny przybierac zaganiczne tlumaczenia,najlepiej angielskie.przynajmniej jakos to brzmi.
el nino - Wto 13 Lip, 2010

ko0niu napisał/a:
Zespół był absolutnie bardzo bardzo popularny w moich stronach. A nawet możliwe, że zdarzyło im się zagrać koncert w Ostrowcu, aczkolwiek ręki sobie nie dam uciąć. Tak jak panowie powyżej napisali - nie ma to nic wspólnego z Moczem Tenora itd.
"hardkorujący" punk z tekstami poruszającymi jak najbardziej cięższe tematy niż opierdolenie jabconki z krzokach ze śmierdzącymi kumplami.
I ty mi wawrzon mówisz, że jestem kurwa zamknięty muzycznie, pan dziennikarz w dupe kopany. :punk:


Zespół grał w Ostrowcu Św. w 2004 kub 2003 roku wraz z grupą The Catchavians

ko0niu - Wto 13 Lip, 2010

Bardzo możliwe! :smile:
wawrzon - Wto 13 Lip, 2010

Nie jest to zupełnie moja bajeczka - ja dziękuje. Skojarzenie może i mówiło mi źle o muzyce ale dobrze trafiłem - nie moja muzyka.
ko0niu - Wto 13 Lip, 2010

Tak czy siak, jesteś ignorant i hipokryta :twisted:
wawrzon - Wto 13 Lip, 2010

No nie do końca się zgodzę z Twoim zdaniem misiek :*
ko0niu - Śro 14 Lip, 2010

to jak nazwiesz człowieka który wypomina innym nielubienie i omijanie np hc zespołów w których ni chuja nie da się zrozumieć wokalu nazywając go zamkniętym na muzykę a sam nawet nie zadaje sobie trudu przesłuchania paru kawałków mówiąc że to ze względu na nazwę. Następnie szufladkując taki zespół jako punkopolo made in 90's. Hmmm....to jednak chyba hipokryzja, a i na dodatek ignorancja właśnie ! :old: :old: :old:

:twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group