PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Kinderpunk

Misikuta - Wto 01 Cze, 2010

skunx napisał/a:
Ja się przyznaję że jeszcze chodzę do szkoły i jestem grzeczny, ale jak trzba to zakładam skórę i zmieniam się w punkowca :punk:


:bananik: :bananik: :bananik:

Każdego takiego ciula albo trzeba siłą nawracać, albo jak widać że można coś z niego zrobić to po prostu polecać porządne kapele może coś z tego wyjdzie.

ja to osobiście mam trochę w dupie - pobawią się w "bycie pankiem" i po roku im się znudzi.

PepsiPL - Wto 01 Cze, 2010

Koniu.. normalnie sama prawda w Twym poście wyżej się znajduje! :P

Dla mnie punk rock pierdoli wszelkie konwenanse, a szczególnie te "punkowe", które jakimś dziwnym sposobem zostały stworzone w środowisku wolnościowym (bo przynajmniej dla mnie takim środowiskiem jest punk rock), które w moim mniemaniu zawsze miało niechęć do schematów i szufladkowania.

Bycie pankiem to znaczy bycie sobą bez względu na to co inni o tobie mówią. Czyli pełnia życia bez oglądania się na innych i wyrażanie własnego zdania na wszelakie tematy. Bez autorytetów, idoli i przywódców.
Punk - be yourself.

Hamel - Śro 02 Cze, 2010

bdzusfuc napisał/a:
No więc zapytam jeszcze raz. Jak to wygląda u Was, to Wasze punkowanie?


...i tak od każdego uzyskasz inną odpowiedź... :lol:

skunx - Śro 02 Cze, 2010

ko0niu napisał/a:
skunx napisał/a:
nie wyznajesz punku


sorry ale, że tak się spytam co to znaczy być wyznawcą tego całego punku? :eeek:


Po prostu jak jesteś punkiem nie wypada Ci chyba co dzień siedzieć z dresami pod blokiem i krzyczeć jp?? Jak jesteś punkiem, masz swoje zasady swój świat, swoje życie, swoją inną drogę... Poznajesz punk i wierzysz w punk :grin: i starasz się robić to co punkowcy lubią robić. Masz swoich kumpli i z nimi jeździsz na koncerty :mrgreen:

skunx - Śro 02 Cze, 2010

aha bardzo dobrą kwintesencję dałeś super podsumowanie :cool: To co w takim razie robią nie kinderpunki ??:P Codziennie chleją siarę pod sklepem a na koncert zbierają zbieraniem butelek po napojach winopodobnych ?? :lol:
Mecenas - Śro 02 Cze, 2010

każdy robi to co lubi
ja lubie czytac ksiązki i jeśliby ktoś stwierdził że to nie pankowe to mnie to zupełnie nie interesuje

skunx - Śro 02 Cze, 2010

no i to jest bycie punkiem! rób to co ci się podoba bez patrzenia na to co na to inni
SantaClaus - Śro 02 Cze, 2010

skunx napisał/a:
no i to jest bycie punkiem! rób to co ci się podoba bez patrzenia na to co na to inni



Posty wczesniej mowiles co innego....

Szymix - Śro 02 Cze, 2010

punk lamie schematy, wiec nie mozna "sie starac robic to co pankowcy lubia robic". Masz robic to co chcesz a nie to co inni lubia, a ty zeby byc fajny tez to robisz.
Foxy 68 - Śro 02 Cze, 2010

SantaClaus napisał/a:
Posty wczesniej mowiles co innego....


Bo to dobitny przykład tego całego kinderpankstwa. jebać pankstwo. hate & war!

skunx - Śro 02 Cze, 2010

SantaClaus napisał/a:
skunx napisał/a:
no i to jest bycie punkiem! rób to co ci się podoba bez patrzenia na to co na to inni



Posty wczesniej mowiles co innego....


co niby???

Szymix masz rację ale pojęcie "robić to co punkowcy lubią" jest ogólne, chodziło mi właśnie o to że punkowcy lubią robić to co im się podoba....
myślę że ma sensu dalej łapać się za słowa i wypominać kto ma większą rację, ja ze swojej strony nie chcę się kłócić :/

michał ze wsi 2 - Czw 03 Cze, 2010

bdzusfuc napisał/a:
Hamel napisał/a:
Pozer jak wynika z nazwy próbuje stwarzać pozory. Pomimo małej wiedzy w wybranej dziedzinie pozer na siłę próbuje udowodnić innym osobom, że się na tym zna. Najbardziej dobijające jest to, że sam zaczyna wierzyć w swoją nieomylność. Jakiekolwiek krytyczne uwagi odnośnie jego wypowiedzi spotykają się z oburzeniem, obrażaniem itd. Pozerem można nazwać również osobę, która próbuje zwrócić na siebie uwagę innych poprzez swój ubiór.


no tak :) Ale kurczę, taki paradoks. Bo punki zazwyczaj przecież "wyglądają inaczej" z tego co wiem. Irokezy i te sprawy no i jednocześnie zwracają przez to uwagę innych.
Więc punk jaki się wszystkim kojarzy jest pozerstwem? Natomiast ten nie zwracający na siebie uwagi jest tym "dobrym" że tak powiem?:D
Do Marchin: WTF? :mrgreen:


Dziś irokezy noszą dyskomani,różne pedzie w telewizji itp.Myślałem,że trzeba by golić teraz głowę w poprzek.
Mniejsza z tym.Nie wypowiadam się na temat pozerów,bo to ludzie nieszczęśliwi.Na pewno źle się czują wiedząc,że stale muszą oszukiwać wszystkich i samych siebie.
Natomiast pankami są wszyscy pozostali ludzie {i ci szarzy i ortodoksyjni} tyle że, niektórzy o tym nawet nie wiedzą.

hogata - Czw 03 Cze, 2010

kurde,ale tak wracając do sedna sprawy,bo temat nazywa się "kinderpunk" a nie "to ja tu jestem prawdziwym punkiem a nie ty". co myślicie o bardzo młodych ludziach siedzących w klimacie? bo niestety często widać,że nawet jeśli ktoś jest naprawdę świadomy czym są te wszystkie ideologie ocierające się o punk ( czy też ich olewanie,bo pewnie zaraz ktoś na mnie naskoczy),nawet jeśli słucha naprawdę porządnej muzyki i jest naprawdę ciekawym człowiekiem, to zazwyczaj z góry jest przegrany. bo jeśli ma te 14,15 lat to jest kinderpunkiem i tyle,a to jest straszne,okropne,nie do przyjęcia i przerażające pozerstwo i buractwo
Eywa - Czw 03 Cze, 2010

hogata napisał/a:
kurde,ale tak wracając do sedna sprawy,bo temat nazywa się "kinderpunk" a nie "to ja tu jestem prawdziwym punkiem a nie ty". co myślicie o bardzo młodych ludziach siedzących w klimacie? bo niestety często widać,że nawet jeśli ktoś jest naprawdę świadomy czym są te wszystkie ideologie ocierające się o punk ( czy też ich olewanie,bo pewnie zaraz ktoś na mnie naskoczy),nawet jeśli słucha naprawdę porządnej muzyki i jest naprawdę ciekawym człowiekiem, to zazwyczaj z góry jest przegrany. bo jeśli ma te 14,15 lat to jest kinderpunkiem i tyle,a to jest straszne,okropne,nie do przyjęcia i przerażające pozerstwo i buractwo

Dokładnie. Przyznaję się do tego, że mam niestety to 15 lat i czuję się dyskryminowana i uważana za pozerkę, która ma chwilowy kaprys ma punka.

Foxy 68 - Czw 03 Cze, 2010

hogata napisał/a:
nawet jeśli słucha naprawdę porządnej muzyki i jest naprawdę ciekawym człowiekiem, to zazwyczaj z góry jest przegrany. bo jeśli ma te 14,15 lat to jest kinderpunkiem i tyle,a to jest straszne,okropne,nie do przyjęcia i przerażające pozerstwo i buractwo

Bo to nie jest zabawa dla sezonów. Niech się utrzyma w klimacie z rok, dwa lata to bedzie git. Kiedyś takim ciulom robiło się egazminy na punka albo sprzedawało legitki teraz tylko sie ich gnębi słownie. Takie czasy.

Foxy 68 - Czw 03 Cze, 2010

Eywa napisał/a:
Dokładnie. Przyznaję się do tego, że mam niestety to 15 lat i czuję się dyskryminowana i uważana za pozerkę, która ma chwilowy kaprys ma punka.

Ładna jesteś? Poka fote

Marchin - Czw 03 Cze, 2010

Cytat:
Dokładnie. Przyznaję się do tego, że mam niestety to 15 lat i czuję się dyskryminowana i uważana za pozerkę, która ma chwilowy kaprys ma punka.


Wyrób sobie legitkę to nikt nie będzie ciebie dyskryminował. Po to wprowadzono te legitymacje żeby z nich korzystać. :roll:

SantaClaus - Czw 03 Cze, 2010

o co chodzi z tymi legitkami :zongler: ??
heroina - Czw 03 Cze, 2010

jeśli jesteś pankiem wystarczająco długo, wysyłasz podanie ze zdjęciem w bikini i bez do pankowej komisji, komisja ma 14dni roboczych na rozpatrzenie wniosku, jeśli wniosek jest wypełniony prawidłowo i komisja nie ma zastrzeżeń odnośnie twojej pankowości dostajesz legitke.
do podbijania co pół roku.


tak ciężko się domyślić? :roll:

SantaClaus - Czw 03 Cze, 2010

:lol:
Eywa - Czw 03 Cze, 2010

Tak dla uzupełnienia tematu:
http://www.youtube.com/watch?v=F6XlS9zNUeo

heroina - Czw 03 Cze, 2010

zlituje się ktoś z zielonym nikiem nad biednymi duszyczkami i skończy ten cyrk? :eeek:
wawrzon - Czw 03 Cze, 2010

Legitę jak kto chce może u mnie wyrobić. Piszcie na priv, podam numer konta, wymagania i będzie :bananik:


Kolejny temat o byciu pankiem... no kurwa :eeek:

Foxy 68 - Czw 03 Cze, 2010

Ponownie wydawać legitki będziesz mógł po podbiciu swojej. Póki co główny sztab nie otrzymał od Ciebie wpłaty z tego tytułu.
michał ze wsi 2 - Czw 03 Cze, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Ponownie wydawać legitki będziesz mógł po podbiciu swojej. Póki co główny sztab nie otrzymał od Ciebie wpłaty z tego tytułu.


Ja mam odpowiednią pieczęć{może ktoś pamięta},mogę wam popodbijać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group