PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - WC

szymon - Śro 19 Maj, 2010
Temat postu: WC
Zakładam temat o bardzo znanej kapeli z Miastka..to już blisko 30 lat na scenie chociaż w latach 80 tych i 90 tych zespoł na dość długo zawiesił działalność...obecnie od 5 lat znowu grają..na przełomie maja i czerwca chłopaki zagrają przed Exploited na koncertach w Lodzi,Krakowie i Wrocławiu.

Inspiracją do założenia tematu był kwietniowy koncert w Toruńskim Bunkrze...w porównaniu do lat 90 tych panowie grają nieco ostrzej...jest pierdolnięcie...duży plus za to że jak na kapele z dużym stażem scenicznym i po dwu reaktywacjach nie można o nich powiedzieć że są kolejnym odgrzewanym kotletem...set składa się zarówno ze starych jak i nowych numerów...kto ich jeszcze nie słyszał (jest jeszcze ktoś taki?) niech zajrzy na ich stronkę i myspace...czekam na wasze opinie.

http://www.myspace.com/wyidealizowanaciemnosc
http://wuce.pl/

Mecenas - Czw 20 Maj, 2010

szymon napisał/a:
kto ich jeszcze nie słyszał (jest jeszcze ktoś taki?) niech zajrzy na ich stronkę i myspace...czekam na wasze opinie.

nowych numerów nie słyszałem, ale poczekam do exploitedów

Zwierz@k - Czw 20 Maj, 2010

szymon napisał/a:
Zakładam temat o bardzo znanej kapeli z Miastka..

obecnie ze Szczecina ;)

Nikodem15 is back! - Czw 20 Maj, 2010

Zacna kapela. Oczywiście rekatywacja to sprawa dyskusyjna ale obecnie ich skład zbliża ich do miana supergrupy - Skaya z Quo Vadis na basie, Billy i Skoda z Włochatego... Może być ciekawie. Płyta po reaktywacji dobra ale tak chujowo zmasterowanego albumu to ja dawno nie słyszałem... Stare nagrania dają radę, wiadomo.
Stanzberg - Czw 20 Maj, 2010

Byłem kilkukrotnie na koncercie po reaktywacji, i jakoś nie przekonało mnie to. Nawet nie potrafię powiedzieć co mi się nie podobało, po prostu nie trafiła do mnie ta muzyka, nie zaciekawiła, nie porwała.
skunx - Czw 20 Maj, 2010

Reaktywowane Wc to w ogóle całkowicie inny zespół. Został w ogóle ktoś z pierwotnego sqładu? Lubie słuchac ich strare nagrania, kocham ich za łazienkę...
ko0niu - Czw 20 Maj, 2010

stare nagranie lubię wrzucić od czasu do czasu, nowego oblicza nie znam zupełnie. Z tego co kojarzę, to ostatni raz kiedy chciałem ich obadać na żywo odwołali mi koncert z powodu śmierci prezydenta, mieli chyba wtedy grać we Wrocu z Soulburnersami (albo coś mi się pierdoli już).
Zwierz@k - Czw 20 Maj, 2010

skunx napisał/a:
Został w ogóle ktoś z pierwotnego sqładu?

Wokal

Mecenas - Czw 20 Maj, 2010

troche lipas w zwiazku z ty,m
Nikodem15 is back! - Pią 21 Maj, 2010

A który to był "stary skład"? W latach 80 tam tez się często muzycy zmieniali...
Biały - Pią 21 Maj, 2010

jak dla mnie dają radę.
Old Crewman - Sob 22 Maj, 2010

Zwierz@k napisał/a:
szymon napisał/a:
Zakładam temat o bardzo znanej kapeli z Miastka..

obecnie ze Szczecina ;)


Pierdol sie Zwierzu :twisted:

Oryginalny skład nie zmienial sie na przestrzeni lat: Młody. Wiesiu i Dzidzia, palker non stop wymienny. Aktualnie Wieslaw Wójtowicz jest wójtem :smile: , a Dzidzia asystentem anestezjologa. Młody reaktywował sklad z chłopakami ze Szczecina, w chuj daja rade, a nowe kawwalki utrzymane w stylu dawnych (szczegolnie tekstowo). Zespol korzenie ma w Miastku!

Misikuta - Czw 27 Maj, 2010

posiadam tylko "Archiwum" na którym jest 31 utworów w tym trochę koncertówek

co tu dużo mówić, zajebiste :mrgreen:

ulubione to na pewno Nie chcę jeszcze umierać, Dobranoc dla wybranych, T-34 ( jestem czołg), Interwencje (live), Position, Twoja-wasza wojna, Agitator nr.1 i Zagłada

Hamel - Czw 27 Maj, 2010

Misikuta napisał/a:


ulubione to na pewno Nie chcę jeszcze umierać


Nam potrzeba jest chleba! :jacko:

skunx - Czw 27 Maj, 2010

Nowa broń jest doskonała nowa broń jest w arsenałach nowa broń zabije wszystko nawet ciebie pacyfisto!!! Drang nach ostern!!! Drang nach western!!
Misikuta - Pią 28 Maj, 2010

no ciekawe jak chłopaki wypadną jako support eksplojted :D
Dilinger - Nie 30 Maj, 2010

Misikuta napisał/a:
no ciekawe jak chłopaki wypadną jako support eksplojted :D

Na pewno zajebiście.Choć na ostatnim ich koncercie na którym byłem w Złotowie jak dla mnie zagrali na odpierdol ( w porównaniu z tymi koncertami na których zdarzyło mi się być).

Mecenas - Śro 02 Cze, 2010

no trochę żałuje że zagrali jako pierwsi bo nie zdazyłem wypic piwa
pancernik - Pon 11 Kwi, 2011

Do tej pory sram ogniem ,że nie było mnie na wrześniowym koncercie w Bałtowie, przednia kapela nie ma co!
Aida - Pią 15 Kwi, 2011

Wyidelizowana Ciemność :-D świetni!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group