PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sprawy techniczne - reklama McD na Punk Serwisie...

Ryszard - Pon 03 Maj, 2010

akurat mając do wyboru makdonaldy i tego typu przybytki oraz budy z żarciem to wybieram to drugie. Jest po prostu taniej i też smaczno.
Do Maków mam jakąś awersję i nie zamierzam się zastanawiać dlaczego. Po prostu nie będę tam jadał i tyla.

gooy - Pon 03 Maj, 2010

Ryszard napisał/a:
akurat mając do wyboru makdonaldy i tego typu przybytki oraz budy z żarciem to wybieram to drugie. Jest po prostu taniej i też smaczno.

zalezy, ktore budy. sa niesieciowe fast foody w ktorych daja naprawde zajebiste zarcie, a sa tez takie, przy ktorych makdonald to wykwintne jedzenie.

wawrzon - Pon 03 Maj, 2010

Odnośnie reklamy :
http://www.filmweb.pl/f396150/99+frank%C3%B3w,2007

Pamiętam, że film spierdolony = ale przesłanie na końcu mocne, zwłaszcza po wciągnięciu całego.

QkiZ - Śro 05 Maj, 2010

Aneta napisał/a:
QkiZ napisał/a:
Dałbym lepiej już mieszankę przypraw do ziemniaków. Np. z Prymatu.


dobre to ?

co wchodzi w skład tego cuda?
A czego się spodziewasz :?:
Aneta - Czw 06 Maj, 2010

gówna

zaczynasz być irytujący jak śmierdzący dziad w autobusie

QkiZ - Czw 06 Maj, 2010

To ty zaczęłaś. Zapodałem tylko pomysł do zrealizowania, a ty od razu insynuujesz że w przytoczonej przeze mnie przyprawie do ziemniaków jest jakieś gówno.
Ryszard - Pią 14 Maj, 2010

gooy napisał/a:
alezy, ktore budy. sa niesieciowe fast foody w ktorych daja naprawde zajebiste zarcie, a sa tez takie, przy ktorych makdonald to wykwintne jedzenie.

cymes-knysza? :lol: :lol: :lol: :lol:

morswin - Pią 02 Gru, 2011

tą reklamę to nie wrzucił google? Kiedyś przez 8 lat utrzymywałem własną stronę. Zmieniałem serwery żeby obywało się bez reklam. Gdy jeden dostawca wrzucił reklamy ludzie mówili mi wprost, że to gówno. zawiesiłem serwis prawie na 5 lat.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group