PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - NER-W: Debiutancka plyta wydana!

ner-w - Czw 15 Kwi, 2010
Temat postu: NER-W: Debiutancka plyta wydana!
Po blisko 2 latach udalo nam sie zakonczyc prace nad plyta i z dniem 1 kwietnia 2010 jest ona dostepna dla kazdego.
12 utworów w post-punkowym klimacie, to ukladanka zlozona z wielu stylów muzycznych polaczonych odpowiednio silna dawka energii. Kto slyszal ten wie, kto nie slyszal - zachecam do spróbowania!

Na naszym myspace juz dzis 3 utwory do posluchania za free (www.myspace.com/nerwsquad). Wiecej info, miedzy innymi jak plyte zdobyc, na naszej stronie: www.ner-w.pl

Smacznego :)

sHo - Wto 06 Lip, 2010

płyta do nabycia w no pasaran distro:

http://www.nopasaran.pl/distro_cd_n.html

Stanzberg - Wto 06 Lip, 2010

Se kupię na pamiątkę, koncertowo band robi doskonałą robotę.
Olga - Śro 01 Wrz, 2010

Zgodzę się z Tobą. Chłopaki ładnie dają ;) Mieliśmy okazję NER-W kiedyś na koncert zaprosić i muszę powiedzieć, że byłam pod dużym wrażeniem.
sHo - Śro 01 Wrz, 2010

Możliwość zobaczenia na żywo NER-W'a:


oczywiście na koncercie do nabycie u zespołu debiutancka płyta (15 PLN - tłoczona a nie żadna CD-R):


Stanzberg - Śro 01 Wrz, 2010

Dobra płyta, kręci się jak fryga.
Parę kawałków do wymiany tekstu, ale ogólnie jest OK.
Realizacja materiału powala, niewielu przeskoczyło tę poprzeczkę.

MRW - Śro 01 Wrz, 2010

ja pasuję. nie podchodzi mi takie granie



Stanzberg napisał/a:
Realizacja materiału powala, niewielu przeskoczyło tę poprzeczkę.



nie mogę się z tym zgodzić. jak dla mnie trochę ponad średnią i tyle. swoją drogą zastanawiam się kiedy odbiorcy polskiego punk rocka przestaną się brendzlować na realizacyjną chujowizną(i wcale nie chodzi mi w tym momencie o tę kapelę i ten materiał). jesli poziom nagrań danego bandu wybija się choć odrobinę to czy można mówic o jakichkolwiek poprzeczkach?

Mecenas - Śro 01 Wrz, 2010

jak śłuchałem tego na kacu to mi nawet wchodziło, ale jak wczoraj se zapuściłem ponownie to stiwerdzam że rzadko ta błyta będzoe gościc w odtwarzaczu
na Castecie obadam na żywo czy faktycznie tak dobrze wypadają

Olga - Śro 01 Wrz, 2010

Chłopaki są młodzi, niedawno zaczęli, najlepsze przed nimi jak sądzę. Dobrze im wróżę w każdym razie.... melodycznie. ;)
Widać, że czują to co robią.

Stanzberg - Wto 07 Wrz, 2010

Cytat:
zastanawiam się kiedy odbiorcy polskiego punk rocka przestaną się brendzlować na realizacyjną chujowizną(i wcale nie chodzi mi w tym momencie o tę kapelę i ten materiał).
jak zacznie ich choć trochę stać. :bananik: Ogólnie w Polsce poziom jest taki sobie, wiadomo dlaczego.
Ner-w natomiast nie odwalił realizacyjnej chujowizny, może ze spejsa brzmi to cienko, ale płyciwo brzmieniowo daje bardzo radę.

MRW - Wto 07 Wrz, 2010

przecie napisałem że nie o nich chodzi
sHo - Pon 11 Kwi, 2011

Płytka do nabycia na koncertach trasy:

sHo - Czw 05 Maj, 2011

po roku od premiery płyty ....

http://www.youtube.com/watch?v=SZqmlsIcD8E

ale jest :bananik:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group