PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - ZAMACH NA SAMOLOT PREZYDENCKI?!?!

PepsiPL - Sob 10 Kwi, 2010
Temat postu: ZAMACH NA SAMOLOT PREZYDENCKI?!?!
http://www.rp.pl/artykul/...atastrofy_.html


.....


Czy uważacie, że to Rosja maczała w tym palce? Ja bym wcale tego nie wykluczył. Rząd rosyjski miał ostatnio ku temu powody, mianowicie coraz więcej prawdy o ich zbrodniach wychodziło na jaw. Pilot nie widział pasa? Wydaje mi się to bardzo mało wiarygodne.

Samolot transportował najważniejsze w państwie osoby, przedstawiciele IPN oraz jedyne osoby które mogły mieć jakieś doświadczenia z sytuacją w Katyniu, czyli rodziny ofiar katyńskich.

wawrzon - Sob 10 Kwi, 2010

Anarchia
Rotten82 - Sob 10 Kwi, 2010

link mi nie działa
PepsiPL - Sob 10 Kwi, 2010

teraz nawet na Onet nie wejdziesz. Przeciążenie serwerów stacji informacyjnych.
dobry diabel - Sob 10 Kwi, 2010

jak ruski maczały w tym palce to i tak się nie dowiemy :razz:
pewnie już zacierają ślady :twisted:

mqrcin - Sob 10 Kwi, 2010

PepsiPL napisał/a:
czyli rodziny ofiar katyńskich.

rodziny z tego co wiem jechaly pociagiem

PepsiPL - Sob 10 Kwi, 2010

mqrcin napisał/a:
PepsiPL napisał/a:
czyli rodziny ofiar katyńskich.

rodziny z tego co wiem jechaly pociagiem


Niestety chyba nie. Z tego co przeczytałem na stronie RP, to była lista osób które leciały samolotem. Wyszczególnione były nazwiska rodzin katyńskich, co oznacza, że również przedstawiciele tych osób leciały.

spaf_antynazi - Sob 10 Kwi, 2010

PepsiPL, gadasz jak moja babka co ze sklepu przyszla.... moim zdaniem oboje pierdolicie glupoty
wawrzon - Sob 10 Kwi, 2010

http://www.tvn24.pl/-1%2c...cwiadomosc.html
Dzemu - Sob 10 Kwi, 2010

Jeszcze ani slowa nie slyszalem o zamachu, chyba wina pogody i specjalnego systemu ktory pozwala ladowac w takich warunkach.
PepsiPL - Sob 10 Kwi, 2010

Wykluczyć tego nie można, bo nie wiadomo nic jeszcze. To tylko najgorsze przypuszczenia, które mogą być, ale nie muszą, prawdziwe.
Na rocznicę mordów katyńskich kolejne ofiary polskiej elity... dziwne i strasznie przykre.

Rotten82 - Sob 10 Kwi, 2010

podstawy są, tylu ważnych polityków i jeszcze ważniejszych generałów na pokładzie jednego, nie do końca sprawnego samolotu
spaf_antynazi - Sob 10 Kwi, 2010

a moze sie Kaczynski ugadal ze wszystkimi ze sie rozjebia a Rosja w zamian odda nam wszystkie dokumenty w sprawie II Wojny Światowej i Katynia... Takie same pierdoly pisze jak Wy
Dzemu - Sob 10 Kwi, 2010

Narazie jest ostry haos informacyjny.
PepsiPL - Sob 10 Kwi, 2010

Poczekamy, zobaczymy.
Sick Fuck - Sob 10 Kwi, 2010

Wykurwiście dzisiaj będzie ciężka biba Chlejemy!!! :mrgreen:
Dzemu - Sob 10 Kwi, 2010

wlasnie flage na Palacu Prezydenckim opuscicili do polowy - Zaloba Narodowa!
PepsiPL - Sob 10 Kwi, 2010

I wcale się nie dziwię. Najwyższej rangi oficerowie WP zginęli, pół przedstawicieli rządu RP, w tym prezydent, i innych instytucji krajowych.
Sick Fuck - Sob 10 Kwi, 2010

nazik napisał/a:
Żałosny jesteś. Co jak co, ale zginęli LUDZIE


nie zauważyłem :grin:

PepsiPL - Sob 10 Kwi, 2010

nazik, dlatego ja sobie już kliknąłem na delikwenta "ignoruj" i mam święty spokój od jego durnych komentarzy.
Dzemu - Sob 10 Kwi, 2010

Kurwa no wymiekam, jak mozna byc takim kretynem! Mam podejscie takie a nie inne do polityki ale jak sam widzisz naprawde jest lipa.
PepsiPL - Sob 10 Kwi, 2010

Dzemu, najgorsze dla tego trolla internetowego będzie IGNOROWANIE jego głupoty i kiepskich prowokacji. See jaa sik fak.
Sick Fuck - Sob 10 Kwi, 2010

nie widzę właśnie żadnej lipy wręcz przeciwnie widzę kórwa zajebistą bibę dzisiejszego wieczora, ogólną radość śpiew i zabawę :mrgreen: huja masz a nie podejście do polityki :faja:
Dzemu - Sob 10 Kwi, 2010

Juz Rozgrywki piłkarskie w Polsce zostały zawieszone, cholera! do odwolania ! ;/
kacperro - Sob 10 Kwi, 2010

Można nie lubić i nie popierać polityki ludzi, którzy zginęli w tym samolocie, ale w życiu nie cieszyć się z tego, ze zginęli. Sam nie przepadałem za prezydentem, kurtyką itd. ale to w końcu ludzie. Poza tym w tym samolocie byli nie tylko politycy....

Co do zamachu, to za mało wiemy na temat całej katastrofy, aczkolwiek wydaje mi się, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek......


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group