PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Przypinki

Foxy 68 - Czw 25 Mar, 2010

Albo razowca :lol:
QkiZ - Czw 25 Mar, 2010

Ale o co chodzi na tym środkowym. Mnie to wygląda na gościa, który wznosi toast.
Dev - Czw 25 Mar, 2010

trudno powiedzieć, co oznacza, bo ostatnio czytałam sobie o europejskich orderach i ich nazwy, wygląd naprawdę nic nie mówią, np Order Podwiązki, Order Ostu, Order Złotego Runa, czyli te najbardziej znane, ale historie ich powstania często są dość ciekawe choć niekoniecznie wszystkie muszą być prawdziwe..

jak jeszcze inaczej mówi się na badziki (pomijając słowa pochodne typu badziole), wpinki, przypinki, co jeszcze?

Mecenas - Czw 25 Mar, 2010

plakietki,
ten kolo z kielichem jest bardzo pankrokowy
mozna by pokombinowąc z takimi plakietkami z ołowiu :idea:

Foxy 68 - Czw 25 Mar, 2010

Dev napisał/a:
jak jeszcze inaczej mówi się na badziki (pomijając słowa pochodne typu badziole), wpinki, przypinki, co jeszcze?

znaczki, blachy,kapsle...

heroina - Czw 25 Mar, 2010

zatrucia ołowiem: uszkodzenie nerek, tarczycy, układu nerwowego, łamliwość kości, zaburzenie metabolizmu, bezsenność, upośledzenie umysłowe, niedorozwój dzieci, białaczka, nowotwory wszelakie... cudowny metal... to tyle co pamiętam z wykładu, a jest dużo więcej przyjemności. a gratis jest ciężki i miękki więc chujowy do wyrobu badzików


lepiej z cyny odlać

Ryszard - Czw 25 Mar, 2010

z 'papie masze' :faja:
Zwierz@k - Sob 27 Mar, 2010

Stanzberg napisał/a:
Znalazlem tylko znaczki pielgrzymów ze średniowiecza:
\
słabizna. This is medieval pankroook!:


and last but not least: Waleczna wadżajna apokalipsy!

ko0niu - Sob 27 Mar, 2010

latającego pena bym nosił na mojej ślicznej dżins katanie jak nic, z samego przodu w klapie :cool:
Zigi - Sob 27 Mar, 2010

a co feministki z antifa na takie szowinistyczne piny?
wawrzon - Nie 28 Mar, 2010

Zigi napisał/a:
a co feministki z antifa na takie szowinistyczne piny?


a kogo to obchodzi ?

QkiZ - Pon 29 Mar, 2010

Jedno jest pewne: kobiety nie goliły broszek w średniowieczu. Grzywa jak u lwa :lol:
BadMotherfucker - Pon 29 Mar, 2010

Ciekawe czym miały golić takie miejsca ? :razz:
Foxy 68 - Pon 29 Mar, 2010

Toporem,rzecz jasna :cool:
BadMotherfucker - Pon 29 Mar, 2010

I bimbrem znieczulać :!:
Foxy 68 - Pon 29 Mar, 2010

na bimber to golić. w końcu średniowiecze. musi być barbarzyńsko
BadMotherfucker - Pon 29 Mar, 2010

Barbarzyńsko to z takim krzakiem między nogami :twisted:
Foxy 68 - Wto 30 Mar, 2010

nie sądze aby Ci kolesie się tym przejmowali :lol:
lookie - Wto 30 Lis, 2010

Jeżeli chcecie zamówić fajne przypinki to polecam firmę NuVision. Zamawiałem ta parę razy. Badziki są bardzo dobrej jakości.
Rotten82 - Wto 30 Lis, 2010

ja zawsze zamawiałem stąd:
http://buttonyyy.prv.pl/
powyżej 100sztuk wychodzi 1zł za badzik. zawsze zbiorowe zamówienie ze znajomymi i wychodzą tanio jak barszcz. agrafka solidna, wzór wykonany bardzo ładnie bez pikseli. ostatnio zamawiałem stamtąd ze 2 lata wstecz i te badziki, których w niewyjaśnionych okolicznościach nie zgubiłem, mam do dziś

Foxy 68 - Śro 01 Gru, 2010

ale ze swastynem nie zrobią :(
Biały - Pon 06 Gru, 2010

Myślę, że Stalin byłby bardziej nie poprawny - tego nie akceptują nawet hajlujące konserwy.
ko0niu - Pon 06 Gru, 2010

Zawodowe badziki to posiadał swego czasu Rysiu:

swasta, sierp i młot, Che fujara, anarchia, chyba Lenin no i do kompletu tylko Adolka chyba brakowało. Wszystkie nosił przypięte do portfela, pamiętam znakomicie, zawsze byłem zawiedziony, że ich nie przytwierdza do katany. Ale to chyba byłoby samobójstwo :lol:

szman - Wto 07 Gru, 2010

Stanzberg napisał/a:
RB robi tylko badziki do których może zgarnąć prawa autorskie, nie wyklepią dla Ciebie i kolegów paru sztuk The Clash i Social Distortion. Poza tym nie mam im nic do zarzucenia – znaczkom, rzecz jasna. :lol:


To ma się zmienić... Poza tym, kto mnie zna - jak np. Guziec - to wie że wystarczy napisać na GG, lub przy piwie powiedzieć i wpinka będzie.
A na PW chętnie dowiem się co masz mi do zarzucenia :smile:

Stanzberg - Śro 08 Gru, 2010

Przecież napisałem, że nie mam nic do zarzucenia. ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group