PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - WŁOCHATY - "WBREW WSZYSTKIEMU" - nowa płyta w maj

OKO - Pon 22 Mar, 2010
Temat postu: WŁOCHATY - "WBREW WSZYSTKIEMU" - nowa płyta w maj



WŁOCHATY "WBREW WSZYSTKIEMU"

Za http://www.pasazer.pl/

"Cała współczesna polska scena hc/punk wychowała się na tym zespole, choć nie każdy chce się do tego przyznać. Dziś, po burzliwych przejściach które niestety są ich chlebem powszednim, wracają silniejsi niż kiedykolwiek. Z nowym wokalistą i nową energią, wierni swemu idealistycznemu mesydżowi, sprawni niczym doskonale naoliwiona punkrockowa maszyna.


To wciąż ten sam zespół który 17 lat temu porwał każdego punka w tym kraju. Tym razem jednak łączy swe charakterystyczne conflictowo-crassowe inspiracje z brzmieniem godnym 2010 roku. Ta płyta musi okazać się najlepszym kawałkiem punk rocka jaki nagrano w tym kraju w ciągu ostatnich miesięcy, jeśli nie lat.
Być może nie będzie im łatwo, ale są zdeterminowani i gotowi stanąć naprzeciw każdej przeciwności, zgodnie z tytułem tego albumu - WBREW WSZYSTKIEMU!

Nowa płyta WŁOCHATEGO w maju 2010! Szczegóły wkrótce.
"

PepsiPL - Pon 22 Mar, 2010

Łoooollaaabogaa... :crazy:
Nie wiem... jakoś nigdy do tego zespołu nie czułem zamiłowania... więc pewno i tym razem się to nie zmieni. No ale to powiem na 10001% jak posłucham kawałka płyty. Chociaż jak dla mnie to znów będzie za dużo pierdolenia (sam wydawca już teraz informuje o tym "wierni swemu idealistycznemu mesydżowi"), a za mało działania. Not for mnie to to...

xkrzysiekx - Pon 22 Mar, 2010

no i maja "brzmienie godne 2010" :lol: znowu beda popluczyny po Anti Flag ;)
Kamyla - Pon 22 Mar, 2010

Abstrahując od tekstów, których kwestia była tłuczona miliard razy, jestem ciekawa jak wypadnie nowy wokalista. Kupę czasu temu byłam na koncercie zaraz po odejściu Paulusa i facet dawał radę. Tylko jeżeli "brzmienie godne 2010 roku" będzie totalną spierdoliną to jego głos obawiam się, że niewiele pomoże :roll:
Stanzberg - Pon 22 Mar, 2010

Od co najmniej 4 albumów kapela totalnie nie dla mnie.

Pojedynkowanie się przy pomocy oświadczeń to też 100% punk as fuck, dzięki.

Hamel - Pon 22 Mar, 2010

Kamyla napisał/a:
byłam na koncercie zaraz po odejściu Paulusa i facet dawał radę.:


Miałem tak samo, szedłem z myślą, że, to już nie będzie to samo, a koleś nawet podołał ;-)

wawrzon - Wto 23 Mar, 2010

a ja czekam i jestem bardzo ciekaw. . . kupię z sentymentu i chuj
Surmen - Wto 23 Mar, 2010

jak będe miał kasę to też kupie, ale chyba zwycięży hasło ..jestem za biedny żeby być uczciwym :-|
a kapela fajna

Biały - Czw 25 Mar, 2010

a ja nie kupię, ale posłucham z sentymentalnej ciekawości ;) przynajmniej bez Paulusa nie musimy się chyba bać kolejnych numerów z cyklu "włochaty inaczej" ;P
Rotten82 - Czw 25 Mar, 2010

chętnie ściągnę tą płytę :lol:
Hamel - Pią 02 Kwi, 2010

Miałem okazję dzisiaj (a właściwie wczoraj) posłuchać jednego kawałka. Jeśli cała płyta tak będzie brzmieć, to kupuję w dniu premiery! :shock:
Ani śladu po dawnym Włochatym - nie przypomina go ani muzycznie, ani wokalnie. Trochę hardcore'u, trochę melodyjności ;-)

Nikodem15 is back! - Pon 12 Kwi, 2010

Bunt i miłość to totalne dno producenckie, Skdoa może i jest dborym gitarzystą ale producentem nie! Na szczęście nową płytę chyba zrobi ktoś inny, choć Skdoa nadal gra. Posłucham z ciekawości, może będzie coś lepszego niż ostatnio. Co by nie mówić o Włochatym, ZMOWA to jest dzieło wybitne.
QkiZ - Wto 13 Kwi, 2010

Hamel napisał/a:
Miałem okazję dzisiaj (a właściwie wczoraj) posłuchać jednego kawałka. Jeśli cała płyta tak będzie brzmieć, to kupuję w dniu premiery! :shock:
Ani śladu po dawnym Włochatym - nie przypomina go ani muzycznie, ani wokalnie. Trochę hardcore'u, trochę melodyjności ;-)
Gdzie można posłuchać tego kawałka :?:
Nikodem15 is back! - Wto 13 Kwi, 2010

Dołączam się do pytania.
wlochatybilly - Wto 13 Kwi, 2010

Witam ,

Wywołany niejako do tablicy udzielę kilka info odnośnie tej płyty , jeśli chodzi o produkcję to będzie na tym poziomie co "Dzień Gniewu" albo jak wiele na to wskazuje jeszcze lepiej , zaznaczam że chodzi o produkcję , nie wypowiadam się jeśli chodzi o zawartość to każdy sobie sam oceni , na razie nie mamy jeszcze gotowego numeru do posłuchania a to co podesłałem znajomym to 1 kawałek po miksie , surowo zgrane ślady przed masteringiem , materiał nagrany w tym studio - http://www.studio.perlazz...a/O_Studio.html
jednak jak ktoś chce posłuchać to piszcie na priv. to podeślę .
Biały - niestety jeden kawałek na 16 z całej płyty jest a'la Pekin nie dało się tego uniknąć , a ściągać z neta nie musisz , jak będziemy grać w Jarocku masz ode mnie płytkę gratis :smile:

Hamel - Wto 13 Kwi, 2010

Ja się nie czuję upoważniony - piszcie do Billy'iego :cool:
Biały - Śro 14 Kwi, 2010

wlochatybilly napisał/a:
Witam ,

Wywołany niejako do tablicy udzielę kilka info odnośnie tej płyty , jeśli chodzi o produkcję to będzie na tym poziomie co "Dzień Gniewu" albo jak wiele na to wskazuje jeszcze lepiej , zaznaczam że chodzi o produkcję , nie wypowiadam się jeśli chodzi o zawartość to każdy sobie sam oceni , na razie nie mamy jeszcze gotowego numeru do posłuchania a to co podesłałem znajomym to 1 kawałek po miksie , surowo zgrane ślady przed masteringiem , materiał nagrany w tym studio - http://www.studio.perlazz...a/O_Studio.html
jednak jak ktoś chce posłuchać to piszcie na priv. to podeślę .
Biały - niestety jeden kawałek na 16 z całej płyty jest a'la Pekin nie dało się tego uniknąć , a ściągać z neta nie musisz , jak będziemy grać w Jarocku masz ode mnie płytkę gratis :smile:


hehe.. dziękuję, przynajmniej nie będę scenowym złodziejem ;) Na dechach niestety póki co się nie spotkamy, bo przeniosłem się do Posen i chwilowo nie gram nigdzie, ale mam nadzieję że z czasem to się zmieni - tak czy inaczej do zobaczenia, jeśli nie na scenie, to pod nią.
Dla mnie "Dzień Gniewu" był spoko i myślę, że choćby utrzymanie takiego poziomu jak na tamtej płycie będzie git. pozdro i powodzenia!

Rotten82 - Śro 14 Kwi, 2010

Dla mnie "Dzień Gniewu" to jedyny album, który może się równać ze "Zmową" :)
wlochatybilly - Śro 14 Kwi, 2010

Biały daj maila to podeślę próbkę .
QkiZ - Śro 14 Kwi, 2010

Z tego co przysłałeś mi to zapowiada się ciekawy materiał. Bardziej hardkorowy wokal i granie, ale melodyjnie tak jak stary Włochaty. To we Włochatym zawsze mi się podobało. Muzycznie ciekawie tylko do wokalu Palussa się przyzwyczaiłem.
wlochatybilly - Śro 14 Kwi, 2010

Płyta jest zróżnicowana , akurat te kawałki co podsyłam brzmią ostrzej ale nie wszystkie takie są , chociaż gościnnie na płycie śpiewa Ania z E.F.A.E i ten numer to już rasowy h/c , a porównania do Paulusa zawsze będą bo to oczywiste , a kwestia na + czy - to już każdy sobie odpowie .
Biały - Śro 14 Kwi, 2010

Billy, masz wiadomość ;)
QkiZ - Śro 14 Kwi, 2010

wlochatybilly napisał/a:
porównania do Paulusa zawsze będą bo to oczywiste , a kwestia na + czy - to już każdy sobie odpowie
Ani na + ani na -. Po prostu jest inaczej :smile:
Hamel - Śro 14 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
]Ani na + ani na -. Po prostu jest inaczej :smile:

Nikodem15 is back! - Czw 15 Kwi, 2010

"akurat te kawałki co podsyłam brzmią ostrzej ale nie wszystkie takie są" - to podsyłasz więcej niż jeden? :)

Niezły kawałek i dobre brzmienie. Choć ze Skodą Włochaty poszedł jak dla mnie w nie do końca dobrym kierunku. I dod ziś nie rozumiem jak można było wydać tak dziwnie brzmiacy twór jak ostarnia płyte. Teraz moze być juz tylko lepiej i, jak na razie, jest lepiej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group