PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Wegetarianizm

heroina - Nie 28 Mar, 2010

http://www.wegesport.pl/
dev sprawdz tu (przyznaję, ze nie chciało mi sie czytać czy coś tam o stawach jest)

Cyb - Pon 26 Kwi, 2010

Dev i jak stawy?
Ja u siebie nadwyrężyłem nadgarstek i chyba zamówie sobie flexa na dniach to zobaczę czy faktycznie jest tak skuteczny jak o nim piszą

Xiao Mei - Śro 28 Kwi, 2010

Własnie robię drugie podejście do weganizmu, ale nie zarzekam się, że na zawsze..
Zigi - Śro 28 Kwi, 2010

bedziesz takie wege jak ja abstynent (miesiąc)
hogata - Czw 29 Kwi, 2010

a ja już z dwa,trzy tydnie,jakoś tak nie jem mięcha i jest mi z tym zajebiście :smile:
janek_janusz - Czw 29 Kwi, 2010

Nie jadłem ze 3 lata zeby sie przekonać. Raz nawet majac zamowiony obiad w hotelu zjadłem tylko surówke ziemniaki oraz popitke. Jak sie lubi:
a) jesc
b) gotować
to nie trzeba sie uzależniać od kurczaka itp Nie ma co z tego robić religii ale warto spróbowac żeby mieć luz od ciezkich potraw mięsnych. Bardzo fajne wtedy sie poznaje co sie naprawdę lubi.

QkiZ - Pią 30 Kwi, 2010

To nie mogłeś czegoś innego zamówić?
SantaClaus - Pią 30 Kwi, 2010

Xiao Mei napisał/a:
Własnie robię drugie podejście do weganizmu, ale nie zarzekam się, że na zawsze..


weganizmu o0

nie dasz rady,wegetarianzm juz jest łatwiejszy ;P

Cyb - Pią 30 Kwi, 2010

SantaClaus napisał/a:
Xiao Mei napisał/a:
Własnie robię drugie podejście do weganizmu, ale nie zarzekam się, że na zawsze..


weganizmu o0

nie dasz rady,wegetarianzm juz jest łatwiejszy ;P

no ona to chyba wie, na co się pisze ;o

Stanzberg - Pią 30 Kwi, 2010

Myślę, że Xiao przechodzenie na wegetrianizm ma już za sobą. ;-)
SantaClaus - Pią 30 Kwi, 2010

Po co sie meczyc,miecho jest przeciez dobre...
Mecenas - Pią 30 Kwi, 2010

wczoraj wpierdoliłem 1,5 kilo kiełbachy i był to mój ostatni posiłek mięsny przez conajmniej 2 tygodnie, prosze sie nie martwic to tylko eksperyment, ale trzymajcie kciuki
magdalenik - Pią 30 Kwi, 2010

:shock:

ja trzymam! :razz:

ps: strułeś się tą kiełbasą? :grin:

slayr - Sob 01 Maj, 2010

bankowo! :P
Mecenas - Sob 01 Maj, 2010

no co ty?
musiałem najeść się dobrego mięcha na zapas :razz:

QkiZ - Śro 05 Maj, 2010

Przez pierwszy tydzień będziesz czuł ssanie w żołądku. Jak zjesz wege obiad będzie ci mało. Ale z czasem się przyzwyczaisz.
Cyb - Czw 06 Maj, 2010

QkiZ, czasem nie dlatego, że dostarczy organizmowi mniej kalorii? Nie wiem co masz na myśli pisząc 'obiad wege', ale ja jedząc makaron/ryż nawet bez mięsa potrafię się najeść do syta
QkiZ - Czw 06 Maj, 2010

Czy ja wiem, czy mniej kalorii... Zależy co robisz. Obiad wege mam na myśli bez mięsa. Przecież nie kwestionuje tego że bez mięsa można się najeść do syta. Mówię, tylko że organizm przyzwyczajony do mięsa będzie musiał się przyzwyczaić do jego braku.
heroina - Czw 06 Maj, 2010

zacznijcie zwracać uwagę na indeksy glikemiczne i powinien kłopot zniknąć
Ryszard - Czw 06 Maj, 2010

albo jedzcie co macie ochotę i kiedy macie ochotę. :zdziwienie:
Cyb - Czw 06 Maj, 2010

heroina wez mi wytlumacz jak krowie na rowie ocb z IG - kiedys czytalem na jakims forum sportowym, ale oni to wszyscy kurwa medycy-dietetycy i nic nie zrozumialem ; /
Mecenas - Czw 06 Maj, 2010

Qkiz ja dośc często jadam jarskie obiady wię cmnie ssać zołąd raczej nie będzie
dzis risotto z winem, czyli jak sie najeśc i najebac w jednym :mrgreen:

heroina - Czw 06 Maj, 2010

ig mówi o tym jak zjedzony produkt wpływa na zmianę poziomu cukru we krwi.
produkty, które mają wysoki ig (powyżej 70) sprawiają, że szybko rośnie poziom cukru i równie szybko spada, ale nie do poziomu wyjściowego, tylko niższego (jak wachadło), przez to po posiłku można być sennym i szybko znowu głodnym.
produkty o niskim ig (mniej niż 55) sprawiają, że cukier jest uwalniany stopniowo i potem powoli spada (uczucie sytości trwa dłużej) np. warzywa strączkowe, błonnik, kasze, warzywa i owoce, ciemne pieczywo itd. (w przybliżeniu cały dół piramidy żywnienia) ma to znaczenie w dietach odchudzających, ewentualnie do utrzymania stałej wagi.

masz tu tabele http://www.montignac.com/pl/ig_tableau.php
mam nadzieję, ze wystarczająco jasno, jak coś bedziesz chciał dokładniej, to służę

Cyb - Czw 06 Maj, 2010

ok teraz rozumiem : d tabele mialem wczesniej, ale jak mowilem, oni to tam kurwa co drugie slowo wstawiali dluzsze niz 3 sylaby, moze cie czlowiek pogubic ;}
Kamyla - Czw 06 Maj, 2010

Herka-cenna wiadomość :*
przyda się...a nigdy tego nie rozkminiałam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group