PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Wegetarianizm

hogata - Pon 09 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
Schabowy mógł być z bobra
twoje żałosne próby ocalenia kolegi przy pomocy suponowania rzeczy zgoła niedorzecznych mnie nie wzruszają. dzwonię do animal liberation front,straży dla zwierząt i majki jeżowskiej.
Mecenas - Pon 09 Sie, 2010

to nie było o wegeżarciu tylko o głodówkach, a schabowy był z jej/jego mamy:
http://www.obrazky.pl/obr...-OBRAZKY.PL.jpg

Zigi - Pon 09 Sie, 2010

ale słodziak fajny póki jest taki maluski warchlaczek to bym na smyczy wyprowadzał głaskał i poprawiał irokeza a jak urośnie i sie utuczy to bym zarżnął na mięso i nastepnego zwierzaczka przygarnął i tak w kółko.
profit?

hogata - Nie 19 Wrz, 2010

wiecie coś o niejakim inozynianie disodowym? jest w sosie z paczki,gugle nie wie z czego to.tylko na jakimś forum piszą,że to CHYBA pozyskuje się z ryb i mięsa.dziwy jakieś
heroina - Nie 19 Wrz, 2010

dzisiaj na obiad weganterrorflaki
Ryszard - Nie 19 Wrz, 2010

Ja zaś niestety wege-zupka chińska.
ko0niu - Nie 19 Wrz, 2010

u mnie dziś też wege kotlety sojowe mielone, brokuły z serem żółtym i ryż, zdrowe jedzenie. Zupka chińska vifon ostro/kwaśna też jest, żebym nie umarł z głodu podczas gotowania, ona chyba nie jeste wege.
Ryszard - Nie 19 Wrz, 2010

Chcesz powiedzieć, że w celu wyprodukowania tegoż śmiesznego makaronu w torebce poległo jakieś niewinne zwierze?
michał ze wsi 2 - Nie 19 Wrz, 2010

hogata napisał/a:
wiecie coś o niejakim inozynianie disodowym? jest w sosie z paczki,gugle nie wie z czego to.tylko na jakimś forum piszą,że to CHYBA pozyskuje się z ryb i mięsa.dziwy jakieś


Tak,wiem coś o tym,inozynian disodowy to fekalia ryb dobrze na forum kulinarnym kojarzą.Dodają to do paczek,żeby było więcej.

ko0niu - Nie 19 Wrz, 2010

ale pierdolisz stary głupoty, to jest substancja wzmacniająca smak, coś jak glutaminian sodu, będąc wegetarianinem nie zaprzątałbym sobie chyba tym głowy nawet, tego używa się i tak śladowe ilości, więcej mięsa spożywamy wpierdalając robaki przez sen.

Ryś, ten tłuszczyk z zupek jest niewege - niestety w niektórych z tych zupek stosuje się świński tłuszcz przez co są zupełnie nie wegetariańskie.

Noxamar - Pon 18 Paź, 2010

Tak poza tematem, to widzę tu fanów Slipknota i Murderdollsów ;P
PiteR - Śro 20 Paź, 2010

Cytat:
ale słodziak fajny póki jest taki maluski warchlaczek to bym na smyczy wyprowadzał głaskał i poprawiał irokeza a jak urośnie i sie utuczy to bym zarżnął na mięso i nastepnego zwierzaczka przygarnął i tak w kółko.
profit?


Gratuluje pomysłu na życie

dece - Pon 08 Lis, 2010

ko0niu napisał/a:
, ten tłuszczyk z zupek jest niewege - niestety w niektórych z tych zupek stosuje się świński tłuszcz przez co są zupełnie nie wegetariańskie.


eeeeej czyżby w mojej ulubionej ZUPIE WEGETARIAŃSKIEJ zielonej VIFONU tez ten tłuszczyk w folijce był ze zwierzaka? te zupy sa uzupełnieniem mojej 92 kg diety bezmięsnej...

Ryszard - Czw 11 Lis, 2010

Odkąd się przeprowadziłem spożycie mięsa spadło znacznie i na łeb - poza okresami kiedy kradnę zapasy z domu.
Jedzenie niemięsa jest po prostu wchuj tanie (pomijając wątróbkę, parówki z biedronki i inne badziewia).

Dzemu - Wto 14 Gru, 2010

Polecam salatke z marchewki + jabłko. Do pasty jajecznej super sprawa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group