PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Metalowy pobyt w Danii (na stałe/prawie stałe)

videocompiler - Czw 11 Mar, 2010
Temat postu: Metalowy pobyt w Danii (na stałe/prawie stałe)
Witam, to mój pierwszy post na forum :)

Napiszę krótko i konkretnie: w okolicy połowy maja mam zamiar spakować torbę i ruszyć do Danii w celu rozpoczęcia "nowego życia", z edukacją w tamtejszej szkole średniej włącznie (choć to narazie niepewne). Poszukuję zatem osoby z jajami w wieku 18/19 lat, która również nie ma ochoty dalej mieszkać w tym chorym kraju. Zamierzam na miejscu nawiązać kontakt z członkami jakiegoś Kopenhaskiego squata, by mieć zakwaterowanie/zajęcie i wyżywienie. Podróż najprawdopodobniej autostopem. Chętnych zapraszam na pw, chętnie podam gg itp. Zaznaczam: nie jestem pedofilem, stręczycielem, narkomanem, alkoholikiem, zboczeńcem, złodziejem ani idiotą.

Wiem po prostu, że Dania jest jednym z najbardziej swobodnych obyczajowo krajów w Europie, i że kreatywna osoba nie będzie miała najmniejszych problemów ze znalezieniem pracy (argumenty o rodzinach nie radzących sobie w Danii będę wyśmiewał - nie traktuję poważnie 30 letnich kobiet lamentujących na forach, nie znających podstaw interpunkcji, a tacy ludzie narzekali na Danię na forach).

Jestem religijnie neutralny, politycznie również, o ile nie jesteś skrajnym neonazistą, to zapewne się dogadamy. Płeć nie ma znaczenia. Nikogo nie namawiam, poprostu pytam. Dobra znajomość angielskiego mile widziana, choć ja na swoją nie narzekam - pobyt w USA zrobił swoje. "Metal" w nazwie tematu ma związek z moimi upodobaniami muzycznymi, acz nie zamykam się tylko w nim.

pozdrawiam i liczę na odpowiedź :)

ps. proszę również, by osoby negatywnie nastawione do tematu nie wypowiadały się w sposób wulgarny i niegrzeczny. Skoro ja potrafiłem napisać posta czytelnie i z jasnym przesłaniem nie stosując przy tym przekleństw, to myślę, że inni też nie będą mieli z tym większego problemu.

'wybaczcie, że skopiowałem treść z mojego posta na innym forum, ale wydaje mi się, że tu prędzej znajdę kogoś chętnego'

Anonymous - Czw 11 Mar, 2010

ja mam pytanie. Ile masz lat??
Stanzberg - Czw 11 Mar, 2010

A co to ma do rzeczy? :roll: :wall:
videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

Lat 18. I też pytam: co to ma do rzeczy?
videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

Dodam, że pisałem o osobach pełnoletnich i zdecydowanych, bo nie chciałbym problemów z mamusiami i tatusiami.
Anonymous - Czw 11 Mar, 2010
Temat postu: Re: Metalowy pobyt w Danii (na stałe/prawie stałe)
ciekawość po tekscie :


videocompiler napisał/a:
z edukacją w tamtejszej szkole średniej włącznie

videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

Z tego co czytałem wynika, że można uczęszczać do tamtejszej szkoły średniej (choćby i polskiej), jeśli posiadasz miejsce zamieszkania i świadectwo ukończenia klasy programowo niższej. Ludzie emigrujący do Danii nie mieli z tym większych problemów.
Anonymous - Czw 11 Mar, 2010

nie o to mi chodzi :) przepraszam że to powiem ale podejrzewalam ze dopiero skonczyłeś gimnazjum :) wycofuje sie z tematu, zostaje w Polsce ;)
videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

Jestem w klasie maturalnej, ale oczywistym jest, że uciekając w maju nie zaliczę tej klasy.
heroina - Czw 11 Mar, 2010
Temat postu: Re: Metalowy pobyt w Danii (na stałe/prawie stałe)
videocompiler napisał/a:
Zaznaczam: nie jestem pedofilem, stręczycielem, narkomanem, alkoholikiem, zboczeńcem, złodziejem ani idiotą.
tak to bez sensu... :sad:


tak czy siak powodzenia życzę

videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

Mógłbym prosić o niestosowanie nieudolnej ironii czy prób wyśmiewania mnie?
Mecenas - Czw 11 Mar, 2010

dlaczego?
Stanzberg - Czw 11 Mar, 2010

Też nie bardzo rozumiem, po co nagonka.
Koleś chce wypierdolić do Skandynawii, ma plan i szuka kogoś do spółki – proste jak drut.

Anonymous - Czw 11 Mar, 2010

videocompiler napisał/a:
Mógłbym prosić o niestosowanie nieudolnej ironii czy prób wyśmiewania mnie?


nie na tym forum :D no chyba że .... POKAŻESZ CYCKI?? :D

Stanzberg - Czw 11 Mar, 2010

Prosisz się o bana, czy mi się wydaje?
videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

Stanzberg - dokładnie. Nie proszę nikogo o moralizatorską gadkę, nie szukam rękawa w który mógłbym się wypłakać. Wiem na co mnie stać, wiem co mogę zastać na miejscu. Nie obiecuję kolorowego i pięknego świata, ale na pewno coś innego i pozbawionego chorej inwigilacji, gdzie można swobodnie przejść się ulicą bez 'wilczego wzroku' padającego na nas ze strony innych.
Anonymous - Czw 11 Mar, 2010

Wydaje Ci sie. Jestem miła grzeczna kulturalna i nie dyskutuje w tematach w ktorych nie mam nic do powiedzenia jak panowie moderatorzy i administratorzy kazali. Przepraszam Panie Stanzberg,to sie juz więcej nie powtórzy,nie chciałam być dla tego forumowicza niemiła.
videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

Na swojej drodze spotkam zapewne o wiele bardziej "niemiłych" i złosliwych ludzi, więc luz. Poza tym, zrezygnowałaś/łeś z tego pomysłu po tym jak wspomniałem o szkole średniej? Skąd myśl o dopiero co skończonym gim? Na LO składają się 3 klasy ;)
Anonymous - Czw 11 Mar, 2010

szkoła średnia mnie nie przeraża. Ja z pomysłu wycofałam sie na starcie,wiesz moja córka chyba lubi polske ;)
videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

W takim razie przepraszam i pozdrawiam córeczkę :)
Ryszard - Czw 11 Mar, 2010

Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć kogoś nieznajomego przez internet, ale próbuj, próbuj.

Powodzenia, mam nadzieję, że jakoś ci się poukłada.

videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

Bardziej od życzeń i "powodzenia" przydałby mi się ktoś do towarzystwa ;p ale i tak dzięki.
videocompiler - Czw 11 Mar, 2010

A kim jest ten Rozwal? Antarktyda? To jakiś żart, na którego zrozumienie jestem za głupi/nie w klimacie? xd
Dev - Czw 11 Mar, 2010

nie, Rozwal to nasz forumowy kolega obieżyświat.

btw co na to twoja rodzina? wie o planie, nie wie?

Mecenas - Czw 11 Mar, 2010

rozwał to taki łazik, który zjechał juz całą europe i pewno spory kawłaek poza europa

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group