PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Rozczarowanie

wawrzon - Nie 21 Lut, 2010
Temat postu: Rozczarowanie


Oglądałem właśnie "świętych z bostonu 2" i jestem bardzo zawiedziony tym filmem... Znalezłem go przypadkiem, nie wiedziałem, że zrobili - wyszła ogromna spierdolina.
Podobnie miałem kupując sobie nowego Sapkowskiego - "Żmiję".

---
Postanowiłem założyć temat o wielkich rozczarowaniach, zawiedzeniach itp sprawach...

Przypomniało mi się, że podobne odczucie miałem po koncercie Misfitsów... na który czekałem z wypiekami przez w chuj długo, jak tylko się dowiedziałem że zagrają w Pradze.
Kolejny raz kiedy zrobiło mi się smutno, był gdy wybrałem się z dziewczyną do kina, i zapłaciłem więcej na pierdoloną cocacole i chrupki... idiotyzm... :wall:


---
Ciekawią mnie inne, przerażające i smutne historie panków ;)

slayr - Pon 22 Lut, 2010

Ja byłem rozczarowany przechuj ogromnie, kiedy wczoraj do chuja pana pojechałem do kraka (100 kilosów mam!) i pewna dziołcha mnie wystawiła. Pół chuja byłoby, gdybym miał numer do Konia, czy kogokolwiek z Krakau :/ . od 8 do 13.30 łaziłem sam w tym jebanym deszczu. eh.

Ludzie z krakau, weźcie dajcie jakiś kontakt komórkowy, co by się spotkać na piwie, gdyby jeszcze raz taka jebana sytuacja zaszła.

dziękuję, dobranoc.

magdalenik - Pon 22 Lut, 2010

namiar wysłany, choć powtórki z rozrywki ci nie życzę :razz:

ciekawe czy znam tą twoja babę niedoszłą.. :smile:

Mecenas - Pon 22 Lut, 2010

ja jestem rozczarowany postawą polskich hokeistów na igrzyskach w vancouver
slayr - Pon 22 Lut, 2010

Pewnie nie znasz, bo ona jest z Tarnowa :) .
Dev - Pon 22 Lut, 2010

większość facetów, z którymi miałam bliżej do czynienia mnie rozczarowała ;-)
wawrzon - Pon 22 Lut, 2010

Przypomniało mi się inne rozczarowanie... kiedyś miałem taką koleżankę w klasie... latałą za mną itp, kiedyś już u mnei w domu doszedłem do kraku kiedy mężczyzna wkłada kobiecie rękę między nogi... natknąłem się na dywan alladyna... to było okrutne i ponure rozczarowanie. Wycofałem się i zrobiłem odwrót taktyczny. Bardzo smutna historia.
salomone - Pon 22 Lut, 2010

ja się rozczarowałem jak przyszedłem pod wiadukt wypić winko a moja miejscówka zrobiona z koła od żuka i boczka od polda utonęła pod wywrotką śmieci i gnojonika jakiegoś farmera :zdziwienie:
suchy693 - Pon 25 Paź, 2010

Ja sie rozczarowałem miało byc teraz LATO a jest kuzwa JESIEŃ :> :> :>
Mecenas - Pon 25 Paź, 2010

a jak sie o 6 wychodzi to i zimę poczuć można :bananik:
ko0niu - Pon 25 Paź, 2010

oj można i trochę mi jest smutno bo ja jutro o tejże godzinie wyjść będę musiał. Jestem rozczarowany bo chyba nie będę miał hajsu żeby przejść się na Marky Ramone'a ;(
Aneta - Sob 06 Lis, 2010

też jestem rozczarowana

.. 5 lat (!) na tym forum i żadnych zmian na lepsze... :-|

suchy693 - Sob 06 Lis, 2010

Aneta napisał/a:
też jestem rozczarowana

.. 5 lat (!) na tym forum i żadnych zmian na lepsze... :-|
I bardzo dobrze że nie ma zmian , jak się ma wieksze wymagania i aspiracje zawsze mozna założyc swoje EGOJA ,ja życzę powodzenia .MNIEJ NARZEKAC WIECEJ DZIAŁAĆ !!! :>
Aneta - Sob 06 Lis, 2010

ale Ty serio tak uważasz że życie to tylko internet ? :roll:
suchy693 - Sob 06 Lis, 2010

Aneta napisał/a:
ale Ty serio tak uważasz że życie to tylko internet ? :roll:
Chyba żle zrozumielismy się ,pewnie że internet to tylko malutka czastka naszej zyciowej przygody ,prawdziwe zycie ZAWSZE toczy się w REALU no ale szanowna pani o tym wie najlepiej :> :mrgreen: Forum takie jak to jedynie może nam pomóc znalężć parę osób [fajnych] do butelki i pogawedek o życiu lub dupie maryny :old:
Dzemu - Pon 08 Lis, 2010

Jestem rozczarowany postawa Polek w meczu z Rosja ;(
Surmen - Wto 09 Lis, 2010

ja z kolei rozczarowałem sie pks rzeszów, kurwa, przez cholerne korki jadę godzinę do szkoły, a mam tylko 25km, i tak ciagle, niezależnie o której godzinie :crazy:
suchy693 - Wto 09 Lis, 2010

Mnie codziennie rozczarowuje [wkurwia]linia 154 bus bo notorycznie sie spoznia 25 minut i huj go wie jak wychodzic a to jedyny autobus w strone swiatła miasta :wall:
ko0niu - Wto 09 Lis, 2010

mam tak samo jak ty z krakowskim 120 które jako jedyne jedzie w stronę szkoły w której prowadzę zajęcia. Jutro też tam jadę, jak sobie pomyślę o drodze..... :punk: :punk: :punk:
Kamyla - Nie 14 Lis, 2010

Długi weekend rozczarował mnie ogromnie. Niedługo koło z fizyki jeszcze jakieś 50 zadan do zrobienia zaraz później algebra z analizą i na doczepkę geometria wykreślna a moje wielkie edukacyjne plany rzeczywistość zredukowała jedynie do uporzadkowania notatek...tematycznie. :cancan:
suchy693 - Sob 04 Gru, 2010

Moje rozczarowanie nadal nie mam dobrych butów i zimno mi w nogi nawet onuce nie pomagają :/ :/ :/ :/
Dzemu - Sob 04 Gru, 2010

A mnie ze mam zaproszenie do szwagra na wodkie, a on nigdy prawie nie pije. Czuje jakis podstep.
zachariasz - Nie 05 Gru, 2010

Jestem zajebiście rozczarowany moim starym - alkocholikiem :evil:
Biały - Pon 06 Gru, 2010

Jestem kurewsko rozczarowany tym, że nie ocieplili mi bloku przed tą cholerną pizgawicą.
Rotten82 - Pon 06 Gru, 2010

św. mikołaj nie przyszedł :cry:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group