PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - LIFE SCARS-s/t CD już jest

liberation - Nie 14 Lut, 2010
Temat postu: LIFE SCARS-s/t CD już jest

CD Life Scars - S/T

LIFE SCARS powstało na poczatku roku 2008. Od początku był to projekt zainspirowany sentymentem do starych pankowych kapel, w których ważniejsza od umiejętności była chęć grania panka, przekazania swoich myśli i wspólnego spędzania czasu. Z czasem w prostej pankowej muzyce pojawiły się krastowe motywy. Projekt od początku tworzą trzy dziewczyny i "brodata perkusistka".
Life Scars - Biała Podlaska.
UP THE GARAGE PUNX!

LIFE SCARS started at the beginning of 2008. From the very beginning it has been a project inspired by sentiment for old punk bands, in which the willingness to play punk, to convey certain thoughts and spend time with friends were more important than real skills. With the passing of time crust riffs appeared in our simple punk music. The project is formed by 4 girls (vocs, bass, guitar and 'bearded-drummer').
Life Scars - Biała Podlaska.
UP THE GARAGE PUNX!

http://www.myspace.com/lifescarspunk

Płyta wydana przy współpracy No Pasaran Records i Hasiok Records.

Track List:
1.Intro
2.Food not bombs
3.Czas
4.Dla dzieciaków
5.Chwila
6.Nadzieja
7.Jeszcze będzie pięknie
8.Korporacja
9.Kwiaty ze śmietnika
10.Między trybami
11.Dla przyjaciół

cena: 20zł + koszty przesyłki pocztowej (2,50zł)

zamówienia można składać na adres nopasaran@nopasaran.pl

http://www.nopasaran.pl

wawrzon - Pon 15 Lut, 2010

Klasa !
jak na babeczkę, na które w muzyce jestem uczulony w chuj - to mi się podoba. Poczekam na przypływ pieniędzy i chyba zamówię.

Stanzberg - Pon 15 Lut, 2010

Katuję płytę od wczoraj, ogólnie dostaje 4- ode mnie.
Niby fajnie, ale są kawałki zajebiste i wypadki przy pracy w rodzaju produkcyjniaków jak "food not bombs".
Liczyłem na niewiadomo co i drugi Post Regiment, natomiast band brzmi bardziej jak Prawo Do Jazdy, i to takie wczesne. Ale i tak kapela jest spoko, jakby zostawić same teksty niezaangażowane to byłoby jeszcze lepiej.
Okładka jest świetna, a wkładka zajebista, widać fascynację BdK. :mrgreen:

No Passaran powoli awansuje na moją ulubioną wytwórnię krajową, na 6 wydanych płyt nie kupiłem sobie jednej. :*

kate - Pon 15 Lut, 2010

albo mi się zdaje, albo to zespół mający personalnie coś wspólnego z all day hell...?
liberation - Pon 15 Lut, 2010
Temat postu: LIFE SCARS-s/t CD już jest
Stanzberg napisał/a:
No Passaran powoli awansuje na moją ulubioną wytwórnię krajową, na 6 wydanych płyt nie kupiłem sobie jednej. :*

Mam nadzieję, że kolejne pozycje tylko to potwierdzą /DELICJE, ANEMIA'77.../ :mrgreen:

kate napisał/a:
albo mi się zdaje, albo to zespół mający personalnie coś wspólnego z all day hell...?

Tak, mają wspólną, brodatą perkusistkę :roll:

Old Crewman - Pon 15 Lut, 2010

Stanzberg napisał/a:
jakby zostawić same teksty niezaangażowane to byłoby jeszcze lepiej.


Nie każda kapela musi śpiewać niezaangażowanie. W końcu po to jest młodość :smile:

xkrzysiekx - Pon 15 Lut, 2010

w takim razie np. APATIA jest wiecznie młoda ;)

EDIT: Stan, tka wlansie mialo byc;) Garage Punk (a wiec PDJ stajl) przede wszystkim! warto czasem poczytac co kapela sama pisze o sobie;)

Stanzberg - Wto 16 Lut, 2010

xkrzysiekx napisał/a:
Stan, tka wlansie mialo byc;) Garage Punk (a wiec PDJ stajl) przede wszystkim! warto czasem poczytac co kapela sama pisze o sobie;)
He he, nie wiem, mam tylko mp3 poucinane w jakości 72 kbps, skąd mam wiedzieć co oni piszą o sobie. :lol:

;-)

A na poważnie: przeczytałem całą wkładkę, nawet tłumaczenia tekstów, i wiem doskonale o co kaman. :razz:
Niemniej jednak, te 2 numery na majspejsie wypadały korzystniej niż reszta płyty.

xkrzysiekx - Wto 16 Lut, 2010

na temat calosci sie wypowiem po piatku, kiedy to bede mogl wreszcie nabyc na gigu ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group