PUNK FORUM
Forum Punkowe

Ciekawe miejsca w sieci - http://www.kawalery.pl/

Aneta - Pią 12 Lut, 2010
Temat postu: http://www.kawalery.pl/
:mrgreen: :zdziwienie: :lol:
http://www.kawalery.pl/

Mecenas - Pią 12 Lut, 2010

co to kurwa jest???? :mrgreen:
Foxy 68 - Pią 12 Lut, 2010

O kurwa,chyba trzeba będzie komuś pogratulować przy spotkaniu :lol: :lol: :lol: :lol:
aaaaaaaaaaaaaaaaa,kurwa! zajebiscie :lol: :lol: :lol:

QkiZ - Pią 12 Lut, 2010

Mecenas, strona dla Ciebie ;-) Widzę, że Wasz kolega Dżoj się udziela na tej stronie.
Foxy 68 - Pią 12 Lut, 2010

QkiZ napisał/a:
Widzę, że Wasz kolega...

Być nie może! :shock: :lol:

Mecenas - Pią 12 Lut, 2010

QkiZ napisał/a:
Mecenas, strona dla Ciebie

sugerujesz że nie potrafie gotować? :-|

ko0niu - Sob 13 Lut, 2010

miazga, szczególnie "jak ugotować makaron" mnie wgniotło. Faktycznie tam się ludzie udzielają, nie wierzę. Założę serwis wdowce.pl albo chorzynaprzerostgruczołukrokowego.pl i pewnie też się ludzie będą udzielać. Internet to mroczne miejsce.
Foxy 68 - Sob 13 Lut, 2010

ko0niu napisał/a:
miazga, szczególnie "jak ugotować makaron" mnie wgniotło.

Tu nie ma nic śmiesznego. Znam jedną typiare jest bardzo inteligentna,bystra i w ogóle ale jak sama się przyznała kiedyś, gotować nie umie bo nigdy tego nie robiła i nie wie czy by umiała ugotować makaron tak żeby dało się go zjeść :lol:

Mecenas - Sob 13 Lut, 2010

co ciekawe więksozść kobiet które znam potrafi ugotować tylko wodę
ko0niu - Sob 13 Lut, 2010

To powszechnie wiadomo, że przeciętny mężczyzna lepiej ogarnia temat gotowania, głupie legendy typu facet umie MAX usmażyć jajecznice i zaparzyć kawę, nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Ja np mogę pierdolnąć polędwicę po myśliwsku w sosie śliwkowym z kluseczkami, bądź kurczaka w sosie pomarańczowo pomidorowym z ryżem i dodatkami czy też moją legendarną zupę gulaszową na podsmażanej wołowinie :faja: - moja kobieta potrzebowałaby do tego przepisu, rozpisanego na kartce krok po kroku. Mi to przychodzi naturalnie.

heroina - Sob 13 Lut, 2010

przepis na pieczonego grejfruta jest zajebisty. i dupy na to lecą ;-)
Mecenas - Sob 13 Lut, 2010

ko0niu napisał/a:
To powszechnie wiadomo, że przeciętny mężczyzna lepiej ogarnia temat gotowania, głupie legendy typu facet umie MAX usmażyć jajecznice i zaparzyć kawę, nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Ja np mogę pierdolnąć polędwicę po myśliwsku w sosie śliwkowym z kluseczkami, bądź kurczaka w sosie pomarańczowo pomidorowym z ryżem i dodatkami czy też moją legendarną zupę gulaszową na podsmażanej wołowinie :faja: - moja kobieta potrzebowałaby do tego przepisu, rozpisanego na kartce krok po kroku. Mi to przychodzi naturalnie.

bez kitu, jak przyjadę do krakowa to kimam u ciebie :mrgreen:

ko0niu - Sob 13 Lut, 2010

zapraszamy, zapraszamy. Okazji jest wiele bo grafik koncertowy Krakowa ostatnimi czasy pęka w szwach.
wawrzon - Sob 13 Lut, 2010

Szkoda, że mój portfel wręcz odwrotnie :-|
ko0niu - Nie 14 Lut, 2010

mój budżet też lekko zgrzyta zębami na myśl o tym ile na koncerty idzie kasy :/
QkiZ - Wto 16 Lut, 2010

ko0niu napisał/a:
To powszechnie wiadomo, że przeciętny mężczyzna lepiej ogarnia temat gotowania, głupie legendy typu facet umie MAX usmażyć jajecznice i zaparzyć kawę, nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.

No to ze mną jest inaczej. Moja dziewczyna dopiero nauczyła mnie gotować.

gooy - Czw 01 Lip, 2010

http://www.youtube.com/wa...8Bg&feature=sub

Stan, czy to celowy product placement, czy tylko przypadek :?: :D

Mecenas - Czw 01 Lip, 2010

o kurwa, ale miałem bekę :lol: :lol: :lol: :rotfl:
ko0niu - Pią 02 Lip, 2010

Też mnie to zastanawia czy to przypadek.
Coś mi jednak mówi, że tego człowieka kojarzę tak z widzenia z jakiś koncertów i że jest on z Wawy.

Mecenas - Pią 02 Lip, 2010

to jest dobry kolega Stana, grają/grali w Warsaw Dolls
ko0niu - Pią 02 Lip, 2010

Ha! Wiedziałem! Faktycznie siedział chyba przy stoliku ze Stanem jak byliśmy na perkele, chyba, że mylę ludzi.
ko0niu - Pią 02 Lip, 2010

jajecznica ze szczypiorkiem = punk rock.
Stanzberg - Pią 02 Lip, 2010

ko0niu napisał/a:
Ha! Wiedziałem! Faktycznie siedział chyba przy stoliku ze Stanem jak byliśmy na perkele, chyba, że mylę ludzi.
Tak, bingo, nie mylisz. :faja:
magdalenik - Pią 02 Lip, 2010

Mecenas napisał/a:
ko0niu napisał/a:
To powszechnie wiadomo, że przeciętny mężczyzna lepiej ogarnia temat gotowania, głupie legendy typu facet umie MAX usmażyć jajecznice i zaparzyć kawę, nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Ja np mogę pierdolnąć polędwicę po myśliwsku w sosie śliwkowym z kluseczkami, bądź kurczaka w sosie pomarańczowo pomidorowym z ryżem i dodatkami czy też moją legendarną zupę gulaszową na podsmażanej wołowinie :faja: - moja kobieta potrzebowałaby do tego przepisu, rozpisanego na kartce krok po kroku. Mi to przychodzi naturalnie.

bez kitu, jak przyjadę do krakowa to kimam u ciebie :mrgreen:


mecenas, czyli jak ostatnio byłeś w krakowie to nawet znać nie dałeś, bo ci mięcha nie serwuję :?: :evil: :cry: :lol:

koniu, mój mężczyzna kiedyś robił jajecznicę pół godziny i była... w stanie płynnym, gdy ją dostałam na talerzu :zygi:

on jest przykładem faceta, który sam, to umie po pizzę zadzwonić :lol:

Mecenas - Pią 02 Lip, 2010

nie dzwoniłem bo wspominałas że u ciebie bulby kimają
no to się nie chciałem wpierdalac
jezu ale musiałem cie tym obrazic :zongler:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group