PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 05.03.10 - Wrocław - Street Chaos, Whitman

wawrzon - Czw 11 Lut, 2010
Temat postu: 05.03.10 - Wrocław - Street Chaos, Whitman
Wszystko ładnie i dokładnie widać na plakacie.





----
Fajny gig, ja się pojawię !

wawrzon - Czw 11 Lut, 2010

:oops:
wawrzon - Czw 11 Lut, 2010

DO SKŁADU dołączyła DUPA ZBITA - Nie ma ich na plakacie, ale chłopaki dzielnie się zjawią i zagrają.
http://www.myspace.com/dupazbita

electropunk - Nie 28 Lut, 2010

Dupa zbita pomimo tego że mi sie to zupełnie nie podoba (nazwa zobowiązuje do grania shitu) to dobrze ze grają gdyż opóźnią trochę występ Whitmana i Street Terror co akurat mi odpowiada
Mam nadzieje że Whitman zagra troche dlużej niż poprzednio w madnesie

Czarny! - Pon 01 Mar, 2010

Elektro - wątpię bardzo prosiłem chłopaków o dłuższy koncert, ale niestety jak stwierdzili są starymi dziadami i nie dadzą rady dłużej ;)
przejdę się rekreacyjnie chyba na ten gig :)

Szymon69 - Pon 01 Mar, 2010

Ale może przynajmniej zagramy inne numery niż ostatnio - zawsze to jakaś odmiana. Wpadaj Czarny rekreacyjnie, bardzo nam będzie miło kufelek z Tobą wychylić :mrgreen:
Czupryno - Wto 02 Mar, 2010

Elektro - fajnie że oceniasz naszą muzykę po nazwie kapeli, oby tak dalej :grin: do zobaczenia na gigu ;-)
Anonymous - Wto 02 Mar, 2010

Blisko mam... jechać,nie jechać??
wawrzon - Śro 03 Mar, 2010

No nazwa jest chujowa - mówiłem nie raz. Źle się kojarzy, i nie znając muzyki widząc na plakacie taką nazwę też wolałbym się spóźnić na koncert.
Tutaj jednak miła niespodzianka : dupa zbita mimo złej nazwy rypie bardzo przyjnąemna muzyczkę - powiem szczerze że warto zajść i zobaczyć. Ja przyjdę:)

Byłem na SCH w gdańsku... zobaczymy jak będzie we Wroc - po mojemu ludzie z trójmiasto bawić się nie potrafią.

Ktoś jeszcze zawita ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group