PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 28.02.10 - Poznań - KSU

Hamel - Śro 10 Lut, 2010
Temat postu: 28.02.10 - Poznań - KSU
Nie trzeba nic mówić ;) :
Zwierz@k - Śro 10 Lut, 2010

pojebało kogoś z ta ceną biletu :shock:
Hamel - Śro 10 Lut, 2010

Za KNŻ w Eskulapie życzyli sobie 45...
Stanzberg - Śro 10 Lut, 2010

KSU, litości.... :roll:

Nawet za darmo szkoda oglądać tę padakę.

Biały - Śro 10 Lut, 2010

nie do końca jest to wina Eskulapa, ale też kapeli. Jebany KNŻ czy KULT gra sobie za 45 zł faktycznie, ostatnio chyba nawet w Arenie, a nie w Eskulapie. Ale z drugiej strony kiedy byłem na gigu SUBWAYS bilet kosztował 40 zł, czyli przyzwoicie jak na taki znany band. W Eskulapie to gwiazdorstwo gra, ale nie moja brocha, bo mam tak samo - za darmo by mi się nie chciało iść, co dopiero za takie ciężkie siano. Za to idę niedługo na obciachowe Farben Lehre, ale to po to żeby zobaczyć Fix Up.
Hamel - Śro 10 Lut, 2010

Biały napisał/a:
Jebany KNŻ czy KULT gra sobie za 45 zł faktycznie, ostatnio chyba nawet w Arenie, a nie w Eskulapie.


Pierwszy band w Eskulapie, Kult w Arenie :grin:

Hamel - Pią 19 Lut, 2010

Orientuje się ktoś ile czasu zajmuje mniej-więcej trasa z Głównego do Eskulapu?
Ka-cha - Wto 23 Lut, 2010

Cena biletów zależy od kosztów poniesionych na wynajęcie klubu Eskulap ( 12 x wiecej niż np w byłej P21 w sobotę )
Biały - Sob 27 Lut, 2010

Hamel napisał/a:
Orientuje się ktoś ile czasu zajmuje mniej-więcej trasa z Głównego do Eskulapu?

wsiadasz w tramwaj "6" na moście, jedziesz jakieś 20 min. i wysiadasz na przystanku "Grochowska", a z niego to już masz dosłownie kawałeczek.

co do cen biletów i wynajmu Eskulapa: Wiem, że cena wynajmu Eskulapa jest spora, ale tyle, co bierze Kazik, to biorą normalnie znane, zagraniczne kapele grające w tym klubie.
No ale chuj, ja tam i tak nie pójdę na żadne Kulty, a jeśli ktoś chce tyle wydać, to jego brocha.

Hamel - Sob 27 Lut, 2010

Dzięki, zastanawiam się tylko, czy wysiadając z pociągu o 18:15 zdążę idąc na piechotę standardową trasą Targi w prawo, Bukowska, Grunwaldzka, Przybyszewskiego...
Biały - Nie 28 Lut, 2010

Grunwaldzka czy Bukowska - to chyba jeden ch. którą stroną, czas będzie podobny. A Grunwaldzką możesz sobie jechać czterema tramwajami.
Że też jeszcze komuś się chce wyprawiać specjalnie na koncert KSU ;)

Hamel - Nie 28 Lut, 2010

Ok, dzięki za info ;) .
Są gusta i guściki... Widocznie mam guścik, dlatego wybieram się na KSU :mrgreen:

salomone - Nie 28 Lut, 2010

Biały napisał/a:
Grunwaldzka czy Bukowska - to chyba jeden ch. którą stroną, czas będzie podobny. A Grunwaldzką możesz sobie jechać czterema tramwajami.
Że też jeszcze komuś się chce wyprawiać specjalnie na koncert KSU ;)


Ja pojechałem specjalnie do Lublina i tłukłem się potem pieszo przez całe miasto :faja:

Hamel - Nie 28 Lut, 2010

Koncert można by uznać za udany, gdyby nie rzesza 15-letnich emo płci męskiej :zdziwienie: . Trampki, rurki, arafatka i grzywka zasłaniająca oczy, pseudo pogo w miejscu, żadnego tekstu nie potrafili wybełkotać a "KaeSU" skandowali jakby mieli się zesrać... Glany aż same się na nich kierowały :twisted: .

Co do Siczki - standardowo - najebany.

...no i "kumpel" z Jarocina, który koniecznie próbował wymusić nocleg pod pretekstem "przecież Cię nie wyrucham" :shock:

Biały - Pon 01 Mar, 2010

Hamel napisał/a:
Koncert można by uznać za udany, gdyby nie rzesza 15-letnich emo płci męskiej :zdziwienie: . Trampki, rurki, arafatka i grzywka zasłaniająca oczy, pseudo pogo w miejscu, żadnego tekstu nie potrafili wybełkotać a "KaeSU" skandowali jakby mieli się zesrać... Glany aż same się na nich kierowały :twisted: .

Co do Siczki - standardowo - najebany.

...no i "kumpel" z Jarocina, który koniecznie próbował wymusić nocleg pod pretekstem "przecież Cię nie wyrucham" :shock:


kto tam był od nas?

Cytat:
A Ty myślałeś, że kto teraz chodzi na koncerty KSU? Conservative Punk? :crazy:
:lol:
Hamel - Pon 01 Mar, 2010

Nie myślałem o niczym ( :lol: ), szedłem się dobrze bawić, ale następnym razem jak komuś nie wyjebię, będzie dobrze.

Konkretniej z jakiejś wiochy spod Jarocina, Yeti - bardzo specyficzny koleś.

Biały - Pon 01 Mar, 2010

haha.. ten typ to jest chyba wszędzie :rotfl:
już doskonale wiem o co chodzi ;)

salomone - Pon 01 Mar, 2010

To kiepsko widze w Poznaniu,w Lublinie nie widziałem zabardzo emowców i kinderpunków :lol: I pogo niezłe,w ciągu pół minuty można było się znaleźć na drugim końcu sali :faja:
Hamel - Pon 01 Mar, 2010

Co to wyżej wspomnianego koleśia z Jarocina, w grudniu dzwonił do kumpla i próbował się wprosić na święta, a jak się nie udało, to argumentował, że musi przyjechać mu oddać kasety Babajaga Ojo (których de facto kumpel nigdy nie posiadał) :mrgreen:
stasiok - Wto 02 Mar, 2010

jak by mial ktos jakiekolwiek fotki z koncertu, bylbym niezmiernie wdzieczny za wyslanie ich an adres - stasiok@o2.pl

dzieki ;)

co do koncertu, moim zdaniem Siczka jest w dobrej formie - pijany czy nie, koncert dal 1 klasa... a widzialem juz wiele gorszych ;p

evilriot - Wto 02 Mar, 2010

Przy okazji też na evilriot666@gmail.com ;)

A koncert niezły tylko mind twister mocno nie trafiony, poza tym dostać w dupę od własnej publiki też nie najlepiej ale cóż ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group