PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - Walentynki

Kamyla - Nie 10 Sty, 2010

tez o tym myślałam jak to pisałam :lol:
QBA - Nie 10 Sty, 2010

Jak dla mnie walentynki to dobra okazja do picia
i tyle w tym temacie. :wink:

ko0niu - Nie 10 Sty, 2010

Dla mojej siostry pewnie też, tak się składa że ma wtedy urodziny :P
Ja nie obchodzę walentynek, moja luba się o to nigdy nie upomina, sama też nie wyskakuje z jakimiś prezentami "chodź do kina, na kolacje za pół wypłaty" itd.
Za to mam kumpla który jest dziwny i w zeszłym roku jak podliczył koszta swoich walentynek to wyszło 400zł. Prezent, restauracja i kwiaty....4 BAŃKI. Jak to zrobił? Co to był za lokal, nie wiem, było w Warszawie, więc to chyba możliwe :|

Zwierz@k - Nie 10 Sty, 2010

Cytat:
Nie wiem czemu , ale jak przeczytałem posta Kamili to wymyśliłem, że na walentynki mogłyby być misie trzymające się za chuje...

http://allegro.pl/item877..._30cm_3322.html
moze sie nie trzymają ale zawsze coś :D

QkiZ - Pon 11 Sty, 2010

Pamiętam jak mnie wkurwiały anonimy, które dostawałem na 14 lutego. Czy to był kurwa wielki problem się podpisać :?: A tak po za tym to w liceum najcześciej dostawałem walentynki od kolegów z klasy :lol:
Zwierz@k - Pon 11 Sty, 2010

a to to standard :D nie ma to jak kartki z pokracznie napisanym "czekam na Ciebie przystojniaku"/ Po pismie od razu bylo widać ze to nie laska, a po głębszej analizie wychodziło że to ziomek z ławki :D
QkiZ - Pon 11 Sty, 2010

Dziewczyny jak to dziewczyny, ale na kolegów zawsze można było liczyć. Nawet w walentynki :lol:
Aneta - Pon 11 Sty, 2010

i na Wietnamczyków też :twisted: oni mają wtedy nowy rok :twisted:
Stanzberg - Pon 11 Sty, 2010

Dokładnie, my będziemy sobie wyznawać miłość wśród świętującej Nowy Chiński Rok ekipy w wietnamskim barze, a co! :twisted:
Kamyla - Pon 11 Sty, 2010

Przynajmniej będzie porządna impreza a nie jakieś pitu pitu :wink:
xkrzysiekx - Nie 17 Sty, 2010

ot, kolejne konsumpcyjne święto, osobiscie mam na nie wyjebane

może wkurwiac gdy chcemy wybrac sie do kina, i nagle w srodku tygodnia musimy walczyc o miejsce z tlumami "zakochanych". szczeniackie zabawy w anonimy etc. sa spoko, jak sie ma kilkanascie lat, potem dostrzega sie dopiero ze to tylko taki "folklor"

niemniej zawsze mozna siegnac po "swiateczny" klasyk, ostatnio zgrabnie przerobiony na 3D:


Zwierz@k - Nie 17 Sty, 2010

xkrzysiekx napisał/a:
ostatnio

jeżeli to jest ta historia z koplanią, to wcalne nie tak ostatnio, bo już chyba z prawie roktemu widziałem to gdzieś na necie do zassania.

Stanzberg - Pon 18 Sty, 2010

Cytat:
ot, kolejne konsumpcyjne święto, osobiscie mam na nie wyjebane
Egzakli mości Krzysztofie.
Lolitta - Wto 16 Lut, 2010

Cytat:
kolejne konsumpcyjne święto


może i racja, ale to pobudza niektórych zajebiście ciężko kapujących gości, że czasem kobiecie można dać kwiaty czy sprawić jakąś przyjemność bezinteresownie (akurat)

nazik swój zawalisty prezent dostał :rotfl:

Lolitta - Wto 16 Lut, 2010

Się wie! :cool:
Aneta - Wto 16 Lut, 2010

najebalismy sie z ekipa u wietnamczyka w nowy rok :razz:
i nawet dostalismy koperty z kasą :grin:

Stanzberg - Śro 17 Lut, 2010

Walentynki 2010 nadają się do tematu "Ruchanie vs zgon". :-|
Lolitta - Śro 17 Lut, 2010

Nie no, dlaczego?
Chcesz o tym porozmawiać? :?

Ryszard - Czw 18 Lut, 2010

Lolitta napisał/a:
Walentynki 2010 nadają się do tematu "Ruchanie vs zgon".

Stary, nakurwić się z okazji walentynek to już wyższy stopień wtajemniczenia niż nakurwić się z okazji Prima Aprilis... :lol:

Lolitta - Pią 19 Lut, 2010

Hmm.. w sumie każdy powód jest tak samo dobry :smile:
Stanzberg - Pią 19 Lut, 2010

Cytat:
Chcesz o tym porozmawiać?
Nie, jednak nie. :razz:

Cytat:
to już wyższy stopień wtajemniczenia niż nakurwić się z okazji Prima Aprilis.
:mrgreen: Jeszcze nigdy nie piłem z okazji Prima Aprilis :lol: "Imieniny miesiąca" też hucznie obchodzisz? (>> data dzienna równa cyfrze miesiąca, czyli np. 2 lutego, 3 marca, 4 kwietnia etc.). :lol:
ko0niu - Pią 19 Lut, 2010

taaa i imieniny godziny też . na tarczy 20:20 NO TO SIUP !! :lol:
salomone - Sob 20 Lut, 2010

komercyjne amerykańskie gówno spędziłem pochłaniając 3 jabole i idąc koncercie KSU :jupi: zwięczając go puszką paprykarza szczecińskiego... :mad:
Aneta - Pon 22 Lut, 2010

Stanzberg napisał/a:
(>> data dzienna równa cyfrze miesiąca, czyli np. 2 lutego, 3 marca, 4 kwietnia etc.).


na serio :shock: ? no co Ty :shock:










:kiss:

Jako - Śro 26 Cze, 2013

Kosekwentnie bez napinki Pierdolimy Walentynki

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group