PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 07.02.2010 -Puławy- PARTIYA,LET'S KILL GOD,VICTIM OF TRUTH

dis - Śro 06 Sty, 2010
Temat postu: 07.02.2010 -Puławy- PARTIYA,LET'S KILL GOD,VICTIM OF TRUTH
NOVA (A) prezentuje: D.I.Y. CRUST/PUNK GIG



Zagrają:
PARTIYA - charakterystyczny crust/punkowy wygar z białoruskiego Mińska, dla zwolenników temp zarówno szybkich jak i średnich. Po 10 latach aktywności mają na koncie 2 albumy oraz kilka pomniejszych wydawnictw; zagrali parę tras po Europie, podczas których odwiedzili m.in. Polskę, Niemcy, Czechy, Słowację, Słowenię, Belgię, Holandię, Austrię czy Rosję. Na koncertach załoga wypada świetnie - czad i energia... Zespół tworzą 4 osoby mocno związane z tamtejszą sceną D.I.Y. Puławski koncert jest póki co ostatnią okazją żeby zobaczyć ich występ - zamyka on obecną trasę kapeli: Winter Punk Tour.

>>> http://myspace.com/partiya



VICTIM OF TRUTH - dość młoda i nie mniej obiecująca bialsko-podlaska horda, związana ze squatem "Zakaźny". Grają klimaty oscylujące wokół takich rzeczy jak crust, thrash metal czy grindcore, a więc szybko i konkretnie - bez brania jeńców. Podkreślić należy nieprzeciętne umiejętności gitarzystów oraz 2 mocne, "koedukacyjne" wokale. Pierwszy raz w Puławach!

>>> http://myspace.com/victimoftruth



LET'S KILL GOD - miejscowa załoga nie bojąca się w swoim hałasie zarówno mocno zawieszonych zwolnień jak szybkiego napierdalania "Benedyktem XVI"; łącznie 4 lata na scenie; drugi koncert po półrocznej przerwie. Do sprawdzenia poprawiony materiał, nowy wokal i brzmienie... Najcięższa i najbardziej zmetalizowana odsłona projektu. Skramo kriste!

>>> http://myspace.com/letskillgod



#######
gdzie: puławy, pizzeria "biały mustang"
ile: 10 zet
kiedy: niedziela 7.02, start ~19
#######

plakat i więcej szczegółów wkrótce.


z bogo-ojczyźnianym pozdrowieniem: PAL KRZYŻ,
Zapraszamy!

Dev - Śro 06 Sty, 2010

ogień!!!!!
trzeba być, nie ma kurwa to tamto

dis - Śro 06 Sty, 2010

nie no, spokojnie... mimo wszystko to nie the gits.
Stanzberg - Czw 07 Sty, 2010

dis napisał/a:
nie no, spokojnie... mimo wszystko to nie the gits.
He, he he, nie da się ukryć, że..... CIACHO!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Dev - Czw 07 Sty, 2010

po byku ciacho :)
najti nie bądź taki skromny, na gitsów się tak nie jarałam, jak teraz, serio!

dis - Czw 07 Sty, 2010

chcesz zaproszenie imienne czy ki chuj?
Dev - Czw 07 Sty, 2010

może być i zaproszenie i chuj, jak nie będzie kłopotu
podbijam wam temat, zero wdzięczności
:)

Stanzberg - Czw 07 Sty, 2010

Szerokie horyzonty to nic złego, ale rozstrzał stylistyczny "od The Gits po Let's Kill God" to nawet dla mnie trochę za dużo. :D
xkrzysiekx - Czw 07 Sty, 2010

to kiedy split wspolnym nakładem Olifant/Trujaca Fala ? ;)
Mecenas - Czw 07 Sty, 2010

to byłby hit, ze względów promocyjnych i pankowo-prowokacyjnych na miejscu najtera zastanowiłbym sie nad tym :lol: :lol: :lol:
dis - Czw 07 Sty, 2010

/edit: http://www.lastfm.pl/even...+Crust-Punk+Gig


no i dzięki /przede wszystkim niedocenionej devo/ za podbijanie tematu.

Stanzberg - Pią 08 Sty, 2010

Mecenas napisał/a:
xkrzysiekx napisał/a:
to kiedy split wspolnym nakładem Olifant/Trujaca Fala ? ;)
to byłby hit, ze względów promocyjnych i pankowo-prowokacyjnych
:lol: :lol: :lol:
Nie sądzę, żeby oni razem usiedli przy jednym stoliku w knajpie, a co dopiero płytę wydali.

dis - Wto 19 Sty, 2010


ko0niu - Śro 20 Sty, 2010

Ten plakat to jakiś kurwa koszmar :shock:
Mecenas - Śro 20 Sty, 2010

ale traska fajna
ko0niu - Śro 20 Sty, 2010

No i co z tego? Ja gdyby nie nazwa tematu na forum nawet nie wiedziałbym CZYJA to trasa. :lol:
wawrzon - Śro 20 Sty, 2010

No to ja mam podobnie. Plakat ni chuja nieczytelny.
dis - Śro 20 Sty, 2010

mi klimat plakatu odpowiada, chociaż czytelność rzeczywiście nie jest jego mocną stroną...

natomiast co do komentarza, że "gdyby nie nazwa tematu..." polecam zwrócić uwagę na czytelny namiar na samym dole.

inna sprawa, że takie plakaciwa robi się głównie pod kątem osób, które są kapelą zainteresowane, także ten problem odpada ;)

ko0niu - Śro 20 Sty, 2010

czyli kapela za chuj nie ma ochoty zdobyć nowych słuchaczy, człowiek który nie zagląda na fora, może i by poszedł na ich koncert ale plakatu w swoim mieście nie zauważy nawet jeśli będzie koło niego przechodził. Nie widzę sensu robić plakatu który praktycznie nie spełnia swojej roli rozreklamowania gigu.
dis - Śro 20 Sty, 2010

widzę, że piszesz dla samego pisania... to nie jest plakat dotyczący konkretnego koncertu /ten w naszym przypadku jeszcze nie powstał/, tylko rozpiska zawierająca wszystkie punkty trasy. każdy konkretny koncert jest promowany niezależnie, za pomocą przystępniejszych form. rozpiskę wkleiłem w ramach podbitki.

poza tym jeśli tak bardzo chcesz zostać ich słuchaczem - namiarów masz aż nadto :twisted:

Mecenas - Śro 20 Sty, 2010

na upartego na dole jest pejs, ale faktycznie nazwa kapeli powinna być mocniej zaakcentowana
dis - Pon 01 Lut, 2010

dochodzi plakat.
QkiZ - Pon 01 Lut, 2010

bede, nie bede, bede, nie bede,...
Xiao Mei - Śro 03 Lut, 2010

Może zaszczycę Nową Aleksandrię swoją obecnością, dawno mnie nie było.
dis - Nie 07 Lut, 2010

...gig już dzisiaj! wpadać tłumnie ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group