PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - UK SUBS + The Vibrators + Farben Lehre 02.02.2010 Białystok

zielony_autobusik - Sob 02 Sty, 2010
Temat postu: UK SUBS + The Vibrators + Farben Lehre 02.02.2010 Białystok
PUNK ROCK LEGENDS WARHEAD GIG! 02.02.10
UK SUBS + The Vibrators + Farben Lehre 02.02.2010 Białystok
Więcej na:
http://punxnotdead.pl/wyd...HEAD%20GIG.html

Pozdr

spaf_antynazi - Sob 02 Sty, 2010

a od kiedy farben cwele to legendy punk rocka???
spaf_antynazi - Sob 02 Sty, 2010

To juz totalnie im sie w dupie przewraca
QBA - Sob 02 Sty, 2010

Powinni wystrzelac tych farbenow moim zdaniem. Ale z tym napisem na plakacie to lekka przesada.
spaf_antynazi - Sob 02 Sty, 2010

Ja jestem ZA :!: :!: :!:
zielony_autobusik - Sob 02 Sty, 2010

Ależ jesteście nietolerancyjni...
QBA - Sob 02 Sty, 2010

Ojeju, odbierz mi legitke :lol:
Ale ja bym zrobil liste zespolow do odstrzalu, ktore sa po prostu mega chujnia, np. farben cwele.

zielony_autobusik - Sob 02 Sty, 2010

cwele?
heroina - Sob 02 Sty, 2010

na takim koncercie to farbeni raczej moga zostac wygwizdaniu i wypierdoleni ze sceny
spaf_antynazi - Nie 03 Sty, 2010

Hmmm... Zastanawialem sie jak bedzie wygladac pogo na tym koncercie gdyz średnia wieku bedzie 17 lat. Ale potem naszla mnie jeszcze jedna mysl... Dzieki obecnosci farbenow na tym koncercie wiele mlodych Punkow bedzie mialo okazje poznac legende tego stylu muzycznego i moze zapali im sie jakas lampka ze punk to nie tylko pizdowate teksty o niczym i nie jest to latwa, szybka i skoczna muzyka
ko0niu - Nie 03 Sty, 2010

Ale się kurwa czepiacie, przynajmniej będzie kapela na której spokojnie będę mógł iść napić się ze znajomymi piwa. A pojawię się tam mam nadzieje. UK Subs odpierdalają dobre gigi a ja jakimś dziwnym trafem jeszcze nie byłem, to samo na vibrators. Skąd mam wziąć pieniądze na te wszystkie koncerty w tym roku? :?
spaf_antynazi - Nie 03 Sty, 2010

ko0niu: mniej pic...
ko0niu - Nie 03 Sty, 2010

Wcale nie pije tak dużo tylko jebane PKP mogłoby być tańsze z połowe.
bbkoncert - Nie 03 Sty, 2010

Po pierwsze
- nic nam nie wiadomo, by którykolwiek z członków zespołu Farben Lehre siedział w więzieniu, co wyklucza przycwelenie, w związku z czym cwelem w nim nikt nie jest
Po drugie
- trzeba być niedowidzącym by uznać, że napis Farben Lehre jest większy od Vibrators
Po trzecie
- Punk Rock Legends dotyczy Subs i Vibrators, jak ktoś tego skumać nie potrafi to już nie nasz problem
Po czwarte
-Farben Lehre grało niejednokrotnie z Subs, Vibrators, Exploited i jakoś wielkiego obciachu nie odnotowano;)
Po piąte
- zapraszamy serdecznie na koncert, zyczymy mniej napinania się w Nowym Roku, dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze.

spaf_antynazi - Nie 03 Sty, 2010

Jakis obronca wojtusia sie znalazl..... Ja nie bede po raz kolejny tlumaczyl dlaczego farben cwele a nie farben lehre.
Mecenas - Nie 03 Sty, 2010

ten "obrońca" robi ten gig
ale ma recht, byłem kiedyś na vibratorach z fl jako saportem i nie było żle, jak ktoś nie lubi to uderza do baru pogadać ze znajomymi,
Cytat:
jo ni wim sam ło co ci codzi, ło co ty robisz taczi wioldzi szum

Dev - Nie 03 Sty, 2010

myślę, że zapomniałeś dośpiewać najważniejsze:
bo twoja polityka nic mnie nie obchodzi, ja nie mam czasu słuchać takich głupstw

fajny gig będzie, a kto kiedyś nie słuchał FL, albo chociaż nie był na ich koncercie? policja pankowa wiecznie czuwa, tylko to już się nudne robi.

electropunk - Nie 03 Sty, 2010

Nie wiem po co te aluzje do FL
Grają swoje od wielu lat a że ktoś zaprasza ich jako support przed dosyć uznanymi grupami to chyba oznacza ze potrafią szarpnąć strunę.
Ponadto FL zapraszany jest także na niemieckie punkowe festiwale - zapewne niemcom to najmniej przeszkadza
Kolejna sprawa czy FL to taki przedstawiciel punk rocka w polszy ktorym chcielibyśmy się chwalić - ale o FL jest odrębny temat

koncert dla mnie za daleko - dlatego tak patrze z niedowierzaniem że kooniu zamierza z krk tak daleko jechać

spaf_antynazi - Nie 03 Sty, 2010

Ja bylem na farbenach bo grali z innymi kapelami. Teraz jezdze zeby ich wkurwiac
ko0niu - Nie 03 Sty, 2010

Powtarzając za oficjalną stroną Uk Subs

4.02 2009 Klub Kvadrat Kraków - UK SUBS / VIBRATORS

za chuja nie mam pojęcia gdzie jest taki klub. Pożyjemy zobaczymy.

Czarny! - Nie 03 Sty, 2010

Niezdrowa napinka.
Nie na temat.
To jak grają FL można rozważać w innym wątku.
A jak ktoś słusznie stwierdził - nie chcesz oglądać kapeli - nikt ci nie każe - można iść do baru, albo nie iść w ogóle na koncert.

spaf_antynazi - wybierasz się na koncert? nie? to po co się napinasz w tym temacie? (Twoje prywatne nastawienie do kapeli znam, ale nie musisz nim wszystkich, zawsze i wszędzie uświadamiać )

maliniak - Nie 03 Sty, 2010

ko0niu napisał/a:
Powtarzając za oficjalną stroną Uk Subs

4.02 2009 Klub Kvadrat Kraków - UK SUBS / VIBRATORS

za chuja nie mam pojęcia gdzie jest taki klub. Pożyjemy zobaczymy.


mysle ze chodzi o klub studencki politechniki krakowskiej "KWADRAT"!
i to jest na czyzynach na skarzynskiego!

spaf_antynazi - Pon 04 Sty, 2010

Czarny jak prawie zawsze masz racje.... Jest temat o farbenach wiec tam kiedys napisze co mi lezy na jakze zdrowiej watrobie
gooy - Pon 04 Sty, 2010

ja rozumiem ze lamanie zasady decorum jest bardzo pankowe, ale jakies granice jednak sa :P
to moze strachy na lachy zagraja razem z anti nowhere league i peter and the test tube babies.
albo zabili mi zolwia z cock sparrerem.
happysad z perkele.
litości

Stanzberg - Pon 04 Sty, 2010

bbkoncert napisał/a:
Po drugie
- trzeba być niedowidzącym by uznać, że napis Farben Lehre jest większy od Vibrators
Czyżby....? :roll:
Co mialeś z geometrii? Chyba dwóję na szynach.



Na pytanie, dlaczego liczę małe litery zamiast duże, odpowiadam, że początkowe "V" u Vibratorsów to inicjał – liczy się wysokość tekstu głównego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group