PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Co poza punk rockiem?

kubarockman - Sob 12 Gru, 2009

dawaj...
Foxy 68 - Sob 12 Gru, 2009

:lol: jaka padaka :lol:
gooy - Nie 13 Gru, 2009

jp2 :D
Dżizys - Pią 25 Gru, 2009

no to u mnie pankrok jest w mniejszości...

głównie to sajko, rocka, surf, garage i inne takie śmieszne rzeczy.
Fisz, Eldo.
jakieś kabaretówki typu Jon Lajoie.
core'y też jako tako łykam bez zapity (o ile nie ma w nich nawalone elektroniką)

za dużo wymieniania...

riot - Sob 09 Sty, 2010

breakcore :D

odsłuch
www.myspace.com/mpefront

hanna - Sob 09 Sty, 2010

pankrok wygrywa mimo wszystko

poza tym chyba stare dobre polskie kawałki rockowe
troche angielskiego indie i starego rock'n'rolla

pozatym wszelkie brzmienie z akordeonem, trabkami, skrzypcami i pianinem, uwielbiam Yanna Tiersena chociażby

Surmen - Nie 10 Sty, 2010

U mnie głównie punk szczególnie polski, ale też metal,hard rock i soil
SantaClaus - Nie 10 Sty, 2010

SKA,early reggae
xkrzysiekx - Nie 10 Sty, 2010

postrock (God is An Astronaut, Mogwai), postmetal (Storm of Light, Blinddead), ambient (Jacaszek, Ulver), melancholijny pop ( głównie Ania), black metal (Celtic Frost, Darkthrone), death metal (Entombed, nowy Behemoth), grind (Napalm Death, Carcass), drone metal (Nadia, Sunn O)), neofolk (Spiritual Front, Ordo Rosario Equilibrio), industrial (glownie Throbbing Gristle), inie (Coco Rosie, The Smiths), 80s pop (Kate Bush, Depeche Mode), electroclash (Peaches, Miss Kittin)

za to prawie w ogole rege, a ze ska to operation ivy i rancid ;)

Stanzberg - Pon 11 Sty, 2010

Nie wierzę, że słuchasz Depeszów, mój maleńki światek się zawalił! :lol:
hogata - Pon 11 Sty, 2010

hmm...zaryzykuję ewentualny wpierdol i zapytam czy słucha ktoś może Dead Can Dance? szukam zespołów do wyżej podanego podobnych ,ale coś mi nie wychodzi.
cronothetiger - Sob 30 Sty, 2010

Drone Metal? WTF?
100% Hate - Nie 31 Sty, 2010

hogata napisał/a:
czy słucha ktoś może Dead Can Dance? szukam zespołów do wyżej podanego podobnych

Ja słucham i powiem szczerze, że nie spotkałem się z kapelą grającą w podobnym stylu. Chyba zostają ci tylko solowe płyty Lisy, które są w podobnym klimacie.

Hamel - Nie 31 Sty, 2010

Ja żyję niemal na samym punkrocku, aczkolwiek Kazików, Kultów, Dżemów, Bobów i Marleyów nie odmawiam.
Ba, nawet TSA na którego koncert ojciec sentymentalnie chce jechać i mnie zabrać nie pogardzę :cool:

maliniak - Nie 31 Sty, 2010

Dzem powinni wpisac na liste zespolow zakazanych! Nie cierpie!
Rotten82 - Pon 01 Lut, 2010

u mnie poza punkrockiem bardzo często leci psychobilly, rockabilly, surf, garage, neo swing.
czasem lubię zakurwić z jakiegoś klasyka disco, no a w pracy wzruszam się przy dźwiękach radia Złote Przeboje, czyli Lady pank, Urszula i spółka :lol:
btw. Lady Gaga rlz !!

PepsiPL - Pon 01 Lut, 2010

Rotten82 napisał/a:

btw. Lady Gaga rlz !!


jesteś tru :faja:

Biały - Pon 01 Lut, 2010

poza pankrokiem na prawdę sporo rzeczy, bo mam dość szeroką tolerancję muzyczną. Lubię metal: trash i death, grind. Lubię też sporo kapel rockowych/rock'n'roll'owych, jak np. AC/DC , Turbonegro. Poza tym uwielbiam dobre rege i ska.. Trojan Records, duch 69 i generalnie ska revival ;) Poza tym jeszcze cold wave, rockabilly, czasem nawet country - tutaj przedstawiciel: Johnny Cash. No i dobre rapy! ;) To na razie wpada mi do głowy..

ps. poza tym co to znaczy "poza pankiem"? ;) Wielu z nas pewnie nawet innego pankroka słucha.. i pytanie czy dystans między np. The Cuffs i AC/DC nie jest mniejszy niż między The Cuffs i Discharge (obie kapele pankowe!) ;)

Zwierz@k - Pon 01 Lut, 2010

cuffs jest pank en rollowy ;-)
Biały - Pon 01 Lut, 2010

no dobra, ale mieści się w pankroku ;) i pytanie gdzie jest jest granica? ;)
Rotten82 - Pon 01 Lut, 2010

Biały napisał/a:
i pytanie gdzie jest jest granica? ;)

miesiąc przed grudniem? :zdziwienie:

Zwierz@k - Wto 02 Lut, 2010

Rotten82 napisał/a:
Biały napisał/a:
i pytanie gdzie jest jest granica? ;)

miesiąc przed grudniem? :zdziwienie:

i ja tam bede? :?

Biały - Czw 04 Lut, 2010

chuj, dobra - rozkimna niepotrzebna i poniosło mnie ;) Chodziło mi głównie o to, że w "pankroku" i tak jest spora różnorodność :roll:
Stanzberg - Pią 05 Lut, 2010

Biały napisał/a:
Chodziło mi głównie o to, że w "pankroku" i tak jest spora różnorodność
Ale to jest właśnie zajebiste!
Można słuchać na zmianę Masskotek, Celi nr 3, Filth of Mankind, Ramzesa, Calm the Fire, Straconego i jeszcze Miguela – i wciąż jest się true!

Anonymous - Pią 05 Lut, 2010

http://baszczu.wrzuta.pl/...ite_sound_remix

zaczarowała mnie ta piosenka jak nam nowy club otwierali. ale tylko ten remix.

poza punk rockiem to dosłownie wszystko jak leci :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group