PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Co poza punk rockiem?

poganin77 - Pon 27 Sty, 2014

Oprócz, albo przede wszystkim tak jako¶ ostatnio black metal o tekstach pogańskich, ballady słowiańskie i celtyckie traktuj±ce o praojcach i ich kulturze no i oczywi¶cie pagan metal. Czasem jaka¶ hard rockowa kapelka się trafi.
KoDeR76 - ¦ro 29 Sty, 2014

Ja to różnie, lubię trochę metalu, rocka. Czasem lubię jak kto¶ pomiksuje kilka styli (Linkin Park) z rockiem. Nie trawię disco z pola i tego zwykłego
wojsko - Czw 30 Sty, 2014

Death metal poza punkrockiem
michał ze wsi 2 - Czw 30 Sty, 2014

Disco polo,może dlatego,że jedynie taki program muzyczny mam w tv.
wojsko - Czw 30 Sty, 2014

współczuje, no chyba ze lubisz disco
michał ze wsi 2 - Czw 30 Sty, 2014

Gdybym nie lubił to bym nie pisał,oczywi¶cie nie wszystkie,niektóre bardziej spokojne i przytulańce.
Miałem dzi¶ fart.Pojechali¶my do miasta z Wiechem,byli¶my w opiece społecznej,miał dostać jutro ale jako¶ babę przekabacił,że dostał wypłatę dzi¶.Postawił wódkę,wypili¶my u niego z jego bracholem Wojtkiem.Tak sobie gawędzili¶my o różnych rzeczach,okazało się,że Ruda kotycha ¶pi u niego w chlewie z kozami.Wspominali¶my pieczęć dupy jako "bat" na urzędników itp.
Instruktorowi zabrali pielęgnacyjne,po paraliżu pewnie niedługo dostanie wezwanie do pracy.No ale cóż taki kraj!

Chiisai - Wto 18 Mar, 2014

ja słucham czasem regge i jrock jednak punk jest najlepszy :)
mrowazerowa - Sob 17 Maj, 2014

wła¶ciwie to chyba disko, techno i piosenki biesiadne s± nie do słuchania ^ wiadomo, subiektywna ocena. natomiast rock i metal jak najbardziej, do reszty- neutralne nastawienie
bladaczka - Nie 18 Maj, 2014

http://www.youtube.com/watch?v=QuNBg5hE7CY TO nn. ale też wiele,wiele,wiele innych. muzyka jest zajebista i nie ma się co zamykać :zongler:
BiteItYouScum - ¦ro 21 Maj, 2014

Oprócz Punka lubię tzw. "grunge" (Nirvany mam chyba wszystkie płyty i 2 DVD), rock alternatywny, indie, trochę zdziadziałego rocka (AC/DC, Stonsów, ZZ Top...), Bluesa, New Wave i pochodne, Thrash i Death Metal (szczególnie stare kapele, bo formuła się wyczerpała jak±¶ dekadę temu), trochę lepsz± i kultow± elektronikę typu Depeche Mode, Bjork, Portishead, wczesne Ministry, Gary Numan, a nawet Alphaville. :zdziwienie: Posłucham muzyki poważnej i filmowej od ¶więta.

Nie słucham hip-hopów, dupstepów, disco spierdolo i generalnie mało wyszukanego badziewia z Eski TV/Radio itp.

Diagnoza: Schizofrenia Estetyczna

ZŁY PUNKS - Czw 29 Maj, 2014

BiteItYouScum napisał/a:
Nie słucham hip-hopów, dupstepów, disco spierdolo i generalnie mało wyszukanego badziewia z Eski TV/Radio itp.

o jejku a ja słucham hiphopow ,radia RDC i czasami disco polo bo to lepsze niż niejedna chujowa kapela grunge ,metaluchowa :old:
BiteItYouScum - Czw 29 Maj, 2014

Ty jak co¶ piierdolniesz to jakby 90-letnia babcia nago wybiegła na ulicę z obwisłymi cycami, żeby zaprotestować przeciwko władzy Tuska i PO. :lol:


ZŁY PUNKS - Czw 29 Maj, 2014

a co zabronisz mi słuchac tego co chce Idz posłuchaj Nirwany i pierdolnij se z pistoletu chociaż nie bo i tak kula by szukała z tydzień mózgu!!!!!!!
BiteItYouScum - Pi± 30 Maj, 2014

Gdzie ja napisałem, że ci czego¶ zabraniam? Możesz nawet wsadzić sobie słoik w dupę.
ZŁY PUNKS - Pi± 30 Maj, 2014

haaaaaaaaaa słoik i kilo dżemu z przyjemnsciommmmmmm tobie bym wsadził i zakręcił korek I nie pajacuj za bardzo !!!!!
BiteItYouScum - Pi± 30 Maj, 2014



Nie zapomniałe¶ czego¶?

ZŁY PUNKS - Pi± 30 Maj, 2014

BiteItYouScum napisał/a:
Obrazek

Nie zapomniałe¶ czego¶?
tak zapomniałem ci to wysłać na twój adres ale spoko !!
BiteItYouScum - Pi± 30 Maj, 2014

http://www.youtube.com/watch?v=la-z49AlcEA

:cojest:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group