PUNK FORUM
Forum Punkowe

Giełda i ogłoszenia - Czaszka na Boże Narodzenie

iop99 - Nie 29 Lis, 2009
Temat postu: Czaszka na Boże Narodzenie
http://allegro.pl/item834..._wyprzedaz.html

Anonymous - Nie 29 Lis, 2009

litosci...
Zwierz@k - Nie 29 Lis, 2009

litości - nie litości. Gadżet spoko, ajbym był punkowcem miliarderem to bym sobie całą w takich wyjebał. Nie mam sosu, nie mam zamiaru kupić.
Foxy 68 - Nie 29 Lis, 2009

fajnie to wygląda,ale za 30 zeta to ja mogę z bani w ta bombke wykurwić :lol:
Dzemu - Pon 30 Lis, 2009

nie lubie swiat! kurwa mac!
Foxy 68 - Pon 30 Lis, 2009

ciekaw jestem gdzie jeszcze to napiszesz :lol: tez nie lubie ale co z tego? jeden lubi frytki a drugi pytki
Dzemu - Wto 01 Gru, 2009

Foxy wszedzie gdize sie da, bede pisal, gdzie bedzie tylko namiastka swiat, a swoja droga to troche lipa ze za taka kase taka bombka ;)
heroina - Wto 01 Gru, 2009

ręcznie malowane bombki są zawsze drogie, bo komuś trzeba zapłacić za siedzeniem i dziobaniem nad tym. to nie powinno dziwić
Dzemu - Wto 01 Gru, 2009

Dziwi mnie i bedzie dziwic ta jebana magia swiat!
Zwierz@k - Wto 01 Gru, 2009

Dzemu napisał/a:
gdize sie da, bede pisal, gdzie bedzie tylko namiastka swiat

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Dev - Wto 01 Gru, 2009

wykonanie jest pierwsza klasa.
heroina - Wto 01 Gru, 2009

ciężarówka z kokakoli napisał/a:
coraz bliżej święta, coraz bliżej święta

ko0niu - Wto 01 Gru, 2009

hhaha ciężarówka koli też mnie nie dopadnie, nie mam telewizji = jestem bezpieczny.

Ps: dziś widmo lastkrismas zawisło w powietrzu - w galerii krakowskiej w kerfurze będąc usłyszałem "rockin' around the christmas tree" a stąd do Dżordża tylko jeden krok.

tak na temat to moja ciotka ma lekkiego pierdolca i w symie co roku funduje sobie monstrualnych rozmiarów bombkę za parę dych. Podrzuciłbym jej linka gdyby umiała obsługiwać internet. :lol:

heroina - Wto 01 Gru, 2009

ko0niu napisał/a:
hhaha ciężarówka koli też mnie nie dopadnie, nie mam telewizji = jestem bezpieczny.

też nie mamy telewizji, a jednak ta ciężarówka też wisi w powietrzu. boje się jej.

Stanzberg - Śro 02 Gru, 2009

Jak słyszę "święta" to w głowie śpiewa mi Dżordż Majkel, a to niefajne.
Kamyla - Śro 02 Gru, 2009

Stanzberg napisał/a:
Dżordż Majkel

Dziś byłam zmuszona spędzić dużo czasu w centrum...i w przeróżnych miejscach w mieście zostałam pogwałcona tym utworem. Ewentualnie... "I don't want a lot for xmasss..." :roll:

heroina napisał/a:
boje się jej

ona zawsze dopierdoli w najmniej oczekiwanym momencie. Mnie ostatnio schwytała na ekranie w ...empkiu.

Zigi - Czw 03 Gru, 2009

Cytat:
Ps: dziś widmo lastkrismas zawisło w powietrzu - w galerii krakowskiej w kerfurze będąc usłyszałem "rockin' around the christmas tree" a stąd do Dżordża tylko jeden krok.


Ja w andrzejki wchodze do klubu, kupuje piwo, ledwo usiadłem a tu jebut Dżordż z głośników atakuje.

heroina - Czw 03 Gru, 2009

nie ma nad nami litości.
ko0niu - Czw 03 Gru, 2009

nadal się trzymam. Ale jutro mogę polegnąć, jadę do centrum handlowego odebrać części do kompa, trochę mi zejdzie w związku z tym. Napewno mnie kurwa przebrzydła dżordż dopadnie
Stanzberg - Czw 03 Gru, 2009

W te święta to jeszcze nie, ale na przyszłe to już sam poproszę pod choinkę płytę WHAM!.... nie będę czekał aż mi zagrają w jakimś centrum handlowym. :lol:
Foxy 68 - Czw 03 Gru, 2009

Stanzberg napisał/a:
poproszę pod choinkę płytę WHAM!

Pyk! Mówisz i masz! 8)

Stanzberg - Pią 04 Gru, 2009

Foxy 68 napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
poproszę pod choinkę płytę WHAM!

Pyk! Mówisz i masz! 8)
O kurwa, w złą godzinę.... :cry: :cry: :cry:
Też Ci w zemście obmyślę jakiś ładny prezent, zobaczysz! :look:

Aneta - Pią 04 Gru, 2009

ta czaszka jest bekowa :D
Foxy 68 - Pią 04 Gru, 2009

Stanzberg napisał/a:
O kurwa, w złą godzinę....
Też Ci w zemście obmyślę jakiś ładny prezent, zobaczysz!

To nie dostaniesz :lol:



































Tak przestraszyłem się konsekwencji :oops:

Dev - Pią 04 Gru, 2009

ej, to teraz jeszcze raz sie wtrące poza tematem, ale ja bardzo lubię ten kawałek Wham i teledysk do niego, kojarzy mi się z dzieciństwem. aż se zapuszczę :)
i reklamę koki też lubię, z tych samych powodów :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group