PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Wszystko co kocham! - film

Blekit - Pon 08 Lut, 2010

wlasnie te rozmowe mam na myśli
przekomiczne, świetnie pomyślane

suchy693 - Czw 29 Lip, 2010

QkiZ napisał/a:
Ilość punkroka: 0%
Ilość irokezów: 0%
Film bieda.

OOOOOOOOO tak zgadzam się nedza , jedyna dobra scena to jak kolo idzie z singlem tonpressu [mozliwe ze to był Dezertera ??] .Poza tym wszystko za ładnie poubierane tego charakteryzatora za ten ubiór tych chłopaczków to za jaja bym powiesił,kto tak chodził wtedy nie przypominam sobie .A moglo być tak dobrze .

hogata - Nie 01 Sie, 2010

bida z nędzą.tak przewidywalnego filmu o tak oklepanej tematyce z tak chujową grą głównej postaci jeszcze nie widziałam.pomijając fakt,że nie jest to film o punku tylko o paru chłopakach z rzeczywistości prl którzy akurat się zainteresowali punk rockiem.no ale to mi nie przeszkadza.przeszkadza mi to,że ten film był nudny.
QkiZ - Nie 08 Sie, 2010

A ostatnie sceny to już żenada. W ogóle nie mam pojęcia co autor filmu miał na myśli.
Anonymous - Pon 09 Sie, 2010

oglądałam dość niedawno,film to jedna wielka dupa,ale ta sąsiadeczka co lubiała młodych chłopców dziś by poszła za pedofilie siedziec :D
gooy - Pon 09 Sie, 2010

kontrowersyjna_ja napisał/a:
ale ta sąsiadeczka co lubiała młodych chłopców dziś by poszła za pedofilie siedziec :D

chlopaczki chyba mieli wiecej niz 15 lat

k_u_dlaty - Wto 07 Cze, 2011

nie no moim zdaniem film nawet nawet. Czasami chce sie spac a czasem smiac, gola dupa tez jest takze git.
janek_janusz - Wto 07 Cze, 2011

Facet wyczul klimat tzn potrzebe zrobienia filmu. Ale nie poczul jej do konca, tzn ze szczególami. Ale to profesjonalne kino i oparte na sponsorach a sam tworca jest jeszcze na poczatku drogi. Moze kiedys zrobi cos bez kompromisów.
dece - Wto 14 Kwi, 2015

mój film z tego co kocham :P https://www.youtube.com/watch?v=8aXNmLQwiQE
4nia - Czw 02 Lut, 2017

Film nie jest taki zły, jakby się wydawało, da się obejrzeć
Iza23 - Czw 29 Lis, 2018

Mi się szczerze mówiąc bardzo podobał
ZŁY PUNKS - Pon 03 Gru, 2018

gówniany film najlepsza scena z singlem dezertera
ineska66 - Nie 13 Paź, 2019

Witam Was bardzo serdecznie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group