PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Wszystko co kocham! - film

trake - Śro 25 Lis, 2009
Temat postu: Wszystko co kocham! - film
Wojewódzkiego oglądałem i była jakaś średnio lotna panienka, co zagrała w takim o filmie:

http://www.stopklatka.pl/...ecenzja&ri=6659

Na migawce leciał dezerter, to się brew uniosła.
Co o tym drogie panki sądzicie? Jak się zapatrujecie?
Się pankrok wdzięcznym tematem zrobił ostatnio, potem mamy kwiatki jak 39 i pół.

Zwierz@k - Śro 25 Lis, 2009

obejrzymy - sie wypowiemy.
QBA - Czw 26 Lis, 2009

Ten film bedzie mial premiere w styczniu, a ten wylecial z pytaniem "Co o tym sadzicie?" :roll:
trake - Czw 26 Lis, 2009

Fakt, wtopa :0
QBA - Czw 26 Lis, 2009

No zjebales bo calosci :lol:
hanna - Czw 24 Gru, 2009

mnie dziewuszka w Wojewódzkim zaintrygowała

nie wiem czy wybiorę się do kina, ale film na pewno zobaczę

electropunk - Sob 26 Gru, 2009

Cytat:
mnie dziewuszka w Wojewódzkim zaintrygowała

Aha
Mnie nie zaintrygowała ale jakieś zaciekawienie wzbudziła - nigdy o niej wcześniej nie słyszałem
Tytuł filmu jest zachęcający ale myślę że wyjdzie z tego klimat odpowiadający dzisiejszym emo
jedna ze scen - koncert
http://www.youtube.com/wa...feature=related
grzywa kolesia bawiącego się gitarą na scenie to bardziej ukłon w stronę dzisiejszych emo a nie punk rocka z 81r.
Obawiam się mocnych kontrastów związanych z nieudanym odzwierciedleniem klimatu 80tych lat. A to w tym filmie jest akurat bardzo ważne

hanna - Sob 26 Gru, 2009

a czy zaintrygować nie znaczy to samo co wzbudzić ciekawość? :roll:
electropunk - Sob 26 Gru, 2009

nie wiem
dla mnie ciekawość jest łagodniejszym okresleniem zainteresowania wobec intrygowania
intryguje nas czego nie znamy a może nawet nie rozumiemy tak jest w moim odczuciu ale kazdy inaczej może odczuwać
Zresztą na języku polskim się średnio znam na innych jeszcze słabiej a pisze tak aby być w zgodzie z samym sobą nie w zgodzie przyjętymi zasadami - może to źle! ale kto to wie

2setny post (ponad 3 lata na forum - WoW! aplauz) - jubileusz

hanna - Sob 26 Gru, 2009

okej okej nie ma sprawy przecież :lol:
Gośka - Nie 03 Sty, 2010

Widziałam na plejadzie -
http://www.plejada.pl/139...o.html#autoplay

i się zniechęciłam, ci chłopcy tacy jacyś wystylizowani,nie prawdziwi (nie tak sobie wyobrażam ludzi z tamtych czasów), historia o miłości, o przypomina mi to jakąś amerykańską produkcje. Nie, raczej nie.

ko0niu - Nie 03 Sty, 2010

zapowiada się ciekawie, chociaż chłopaczki grające w tym filmie w rozmowie na plaży (ta rozmowa "z planu filmu") zachowywali się jak okropne pały i byli lekko żenująco nieprawdziwi.
Dev - Sob 09 Sty, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=W_S8E8wDIOY

obczajcie ten film, mam go po niemiecku, bo polsku chyba nie ma, bo dawno temu szukałam. to jest dopiero "perfekcyjna" STYLIZACJA na panków , hehe
jak miałam 13 lat to czytałam książke, nawet spoko, przynajmniej tak mi się wtedy wydawało. ale film kicha straszna...

a ten film z tematu to ani mnie grzeje ani ziębi, jak puszczą za rok w tv to obejrze.

Cyb - Sob 09 Sty, 2010

To to będzie leciało w kinach czy trzeba będzie ściągać?
kubarockman - Sob 09 Sty, 2010

cos czuje ze po premierze tego filmu w kazdej szkole bedzie po 10 nowych pankow
hanna - Sob 09 Sty, 2010

kubarockman napisał/a:
cos czuje ze po premierze tego filmu w kazdej szkole bedzie po 10 nowych pankow


nonononono! :twisted:

Leniwiec99 - Sob 16 Sty, 2010

tak jak po galeriankach, puści film o szmatach, które się nie szanują, a dziewczyny biorą z nich przykład... teraz będzie pozerstwo typu "jestem punkiem" nic o tym nie wiedząc, ale oglądałem film jest fajnie.
Szo - Nie 17 Sty, 2010

Jak znam życie to w tym filmie będzie mało punka. Ale zobaczymy.
Anonymous - Nie 17 Sty, 2010

przeciez to najbardziej zbuntowany film roku ... :lol:
heroina - Nie 17 Sty, 2010

nie ma pałowania, nie ma zakończenia, nieszczęśliwej ciąży czy czegośtam
film bardzo średni

gooy - Pon 18 Sty, 2010

pankowych bzdetów pokroju 39 i pół o dziwo nie bylo, ale sama fabula troche slaba. niewykorzystane wątki i nie wiadomo co tak w zasadzie jest tematem filmu.
Dzemu - Pon 18 Sty, 2010

no kurwa az sie chyba wybiore na ten film jak tak slucham waszych opinii! tylko ze kurwa u mnie wybrac sie do kina to: Zostawic GabRysia (moj syn wiek: 10,5 miesiaca) u tesciowej, jechac 120 km do kina (tj. do Olsztyna do Heliosu bo tam najblizej). Jak widac same plusy mieszkania w jebanej malej miescinie.
Zwierz@k - Pon 18 Sty, 2010

kurwa, w kazdym temacie musisz sie chwalić jak to ci źle?
Stanzberg - Pon 18 Sty, 2010

Dżemu frustrat, he he.

Już prawie pomyślalem żeby na to iść: skoro nie podoba się Gujowi, to pewnie nie ma krwi ani ekstrementów = super!

Wiadomo, że film słaby, przecież jest polski. :mrgreen: :twisted:

wawrzon - Pon 18 Sty, 2010

Zwierz@k napisał/a:
kurwa, w kazdym temacie musisz sie chwalić jak to ci źle?


:rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group