PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Sylwester 2009/2010

magdalenik - Czw 31 Gru, 2009

nazik napisał/a:
magdalenik napisał/a:
opcja ustrzyk dolnych padla niestety.


Bida. A ja - wychodzi na to - że będę siedział ze swoją lejdi przed TV łoił wódę i zapijał szampanem. Lipa, ale lepszej perspektywy jak na razie nie mam.


no pewnie, ze bida.
ale jakby ci sie chcialo dupe ruszyc i sprawdzic ten nocleg, to by nie bylo problemu :twisted:

nr tel nieaktualny, a jechac w ciemno w sylwestra do ustrzyk, to raczej srednia opcja.

no nic, moze w przyszlym roku bedziesz mial wiecej czasu :)

magdalenik - Czw 31 Gru, 2009

moj drogi, zeszlismy pewnego razu cale ustrzyki, pozwiedzalismy i np pokoj bez kibla byl 2 razy drozszy niz full wypas miejscowa u pani ukrainki :)

poza tym obawialam sie, ze a nuz w sylwestra nie bedziesz mial czasu dla kolezanki :wink:

ale moze i dobrze wyszlo, wpadniemy jak te wasze pyszne bary mleczne beda otwarte :wink: :P


szczescia w nowy roku wszystkim zycze! :P

Dzemu - Pią 01 Sty, 2010


Kamyla - Sob 02 Sty, 2010

Sylwester jak i nowy rok zaliczam do udanych 8)
W Markowym pałacu Wawrzon z Adą wyleczyli mnie z kaca i uraczyli potrawą gotowaną w warunkach mocno niecodziennych a dalej...poszło samo :wink:
Macham ładnie prawą ręką wszystkim których udało mi się spotkać :kiss:

Czarny! - Sob 02 Sty, 2010

ja wczoraj leczyłem rumem z colą, przez co sam się nawet nie wstawiłem ; /
Sajgon był, nie powiem ;)

Marchin - Sob 02 Sty, 2010

Zgubiłem majtki. :wink:
Dev - Sob 02 Sty, 2010

mi zajebali aparat
i mam zapalenie płuc
impreza była gitna, sodoma i gomora, hehehe :faja:

Kamyla - Sob 02 Sty, 2010

Devotka napisał/a:
mi zajebali aparat

jest jeszcze szansa, że się znajdzie! Tez miałam taką sytuacje i jak sie okazało, że wiem kto go ukradł to nagle złodziej mi go oddał informując, że poszedł się wysikać a tam patrzy aparat i dvd-może jeszcze nie wszystko stracone! :wink:

heroina - Sob 02 Sty, 2010

ja sie zastanawiam, czy czasem sylwester u Marka nie trwa nadal :shock:
wawrzon - Sob 02 Sty, 2010

Nie trwa bo Nas wyprosił jego lokator, płaczliwym tonem wznosząc do Marka że impreza miała trwać jedeń dzień... przenieśliśmy imprezę do Adamsa.


Jak to zajebali aparat ? :shock: :shock: :shock:
U Marka ? ? ?


---
jak uda mi się dotrzeć jutro do domu to wrzucę foty ;)

Kamyla - Sob 02 Sty, 2010

wawrzon napisał/a:
Jak to zajebali aparat ? :shock: :shock: :shock:
U Marka ? ? ?

Devotce! :)

wawrzon - Sob 02 Sty, 2010

:D :D :D
nie ogarniam :D


BAL TRWA CIENIASY ! ;)

ko0niu - Sob 02 Sty, 2010

zajechałem do domu żydzi spóźnili mi pociąg 40 minut więc zmarzłem jak skurwysyn stojąc na peronie, dziś już nie pije. Sylwester był dobry, bardzo dobry, afterparty następnego dnia też przednie, pozdro dla całej ekipy.
Dev - Nie 03 Sty, 2010

haaa, Kamila, miałaś rację, znalazł się, był u jakiejś panny na pokoju :mrgreen: :D
kurde, to cud, że nikt go nie zawinął, przecież przez to piętro przewinęło się dosłownie kilkaset osób, a aparat leżał jak byk na stołach! studenci w Rzeszowie to jednak uczciwi są :)

wawrzon - Nie 03 Sty, 2010

nam się nie udało wrócić... właśnie był kurs na biedrone po jedzenie i piwko... Trwamy...
Dzemu - Nie 03 Sty, 2010

U mnie wlasnie sie skonczyl, jebie mnie kac a jutro musze wstac 5:30 do pracy, kurwa mac!!!
wawrzon - Nie 03 Sty, 2010

Wróciłem... jutro postaram się wyrobić z fotami - ale wszystkie dostaną tylko Ci którzy byli - nie zrobię tego nikomu i nie upublicznię ich :)
Foxy 68 - Nie 03 Sty, 2010

Dzemu napisał/a:
U mnie wlasnie sie skonczyl, jebie mnie kac a jutro musze wstac 5:30 do pracy, kurwa mac!!!

Widzę,że teraz narzekasz na posiadanie pracy :lol:

Dzemu - Pon 04 Sty, 2010

Foxy, nie jest az tak zle zeby narzekac, chodzi o to ze najgorzej sie ogarnac po takiej dlugiej przerwie, a jeszcze gorzej po dluzszym balowaniu.
ko0niu - Pon 04 Sty, 2010

wawrzon napisał/a:
Wróciłem... jutro postaram się wyrobić z fotami - ale wszystkie dostaną tylko Ci którzy byli - nie zrobię tego nikomu i nie upublicznię ich :)


:lol: :lol: :oops:

czekam, tyle że chyba mi wstyd. :lol:

Aneta - Czw 11 Lut, 2010

a tak - mi sie przypomnialo - bylismy w no mercy i bylo w zasadzie - nijako...
koncert migueli byl spoko i to tyle :]

--

zamykam

Mecenas - Czw 11 Lut, 2010

bo żeś nie była na afterze :razz:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group