PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - BERI BERI 100% Girls

ko0niu - Czw 26 Lis, 2009

śmiech śmiechem, ale jak moja luba pierwszy raz usłyszała jakieś nagrania 2nd district to nie wierzyła, że tam śpiewa facet. Dopiero pokazanie fotek kapeli ją przekonało jako tako . :lol:
Zwierz@k - Czw 26 Lis, 2009

Cytat:
śmiech śmiechem, ale jak moja luba pierwszy raz usłyszała jakieś nagrania 2nd district to nie wierzyła, że tam śpiewa facet.

miałem tak samo jak ona słuichając juz district - my babez number i I don't wonna live forever = 100% gej wokal :lol:
aczkowliek są kurewsko dobrzy!

Foxy 68 - Pią 27 Lis, 2009

+ 1 w dupe jebana mać! miałem tak samo,a kapela klasa dla mnie bez dwóch zdań.
ko0niu - Pią 27 Lis, 2009

Jak ich poznałem to "don't mess with the hard punx" napierdalało w głośnikach oraz słuchawkach wtedy kiedy tylko był czas na to. I wcale jakoś się nie przejedli mi. Z przyjemnością przesłuchuję całą płytkę od czasu do czasu. Natomiast 2nd district już tak mi nie wchodzi, pare numerów jest w chuj dobrych, trochę więcej słabych.
Ps: Słyszeliście KASETĘ district "my dad was a punk" ? Okazuje się że patenty z "poverty makes angry" i "emotional suicide" zostały wymyślone już dawno temu. Niestety chyba już nie jest do kupienia oryginał tej kasetki.

Ps 2: offtop jak chuj, ale w temacie beri beri nie ma co rozprawiać po za tym, że moja Aśka znalazła w necie to :

http://muzyka.onet.pl/101...7280,plyty.html

dziewczyny mają recenzje wrzuconą na onet. szykuje się kariera na miarę Kaji Paschalskiej :twisted:

heroina - Pią 27 Lis, 2009

Cytat:
Pierwszym singlem promującymi album "100% Girls" w rozgłośniach radiowych będzie utwór "Chodź tu do mnie".

eeeeeee... w sensie, ze eremef i takie takie?




Cytat:
kariera na miarę Kaji Paschalskiej

:lol:

Stanzberg - Wto 01 Gru, 2009

ko0niu napisał/a:
na miarę Kaji Paschalskiej
Nie chcę być złośliwy, ale po polsku brzmiałoby to Kai Paschalskiej. :twisted:
Mecenas - Wto 01 Gru, 2009

nie jestem pewien ,ale wydaje mi isę że pierdolisz Stan,
Stanzberg - Wto 01 Gru, 2009

Zajmuję się amatorsko korektą, więc wiem co mówię. :mrgreen:

twoja dziewczyna – twoi koledzy
zbroja – w zbroi
koja – na koi
Kaja – Kai

Poza tym, jestem językowym faszystą do chuja! :twisted: i miałem 5 ledwie błędów w narodowym dyktandzie.

ko0niu - Wto 01 Gru, 2009

Stan ma racje. Sprawdziłem.
Bije się w pierś .MEA CULPA!!

heroina - Wto 01 Gru, 2009

Stanzberg napisał/a:
i miałem 5 ledwie błędów w narodowym dyktandzie.

AŻ 5. AŻ :wink:

Stanzberg - Śro 02 Gru, 2009

Cytat:
:cry: :cry: :cry:
Ale wszystkie były w wyrazach w tym psim języku znad Sekwany. :twisted:

magdalenik - Pią 04 Gru, 2009

tylko 5 bledow! zajebisty wynik.


ale ja bym sie wkurwila lekko o "fondue z mozzarelli i gorgonzoli, oryginalne sushi, purée z ratatui,"sztuka dell'arte", "półtrzecia kieliszka cabernet".
to mialo byc niby w polskim jezyku dyktando? :x

Stanzberg - Pią 04 Gru, 2009

Właśnie na tych wyrazach się wyłożyłem. 8)
Nie wiedziałem, że purée pisze się z akcentem (to zresztą bzdura, w polskim przecież nie ma akcentów :roll:), ratatui napisałem mądrze z francuska ratatouille ( :roll: ), sztuka dell'arte bez apostrofu, a cabernet z wielkiej litery.
I po temacie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group