PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - BERI BERI 100% Girls

wawrzon - Czw 29 Paź, 2009
Temat postu: BERI BERI 100% Girls


Ukazała się nowa pozycja Beri Beri.
http://www.myspace.com/beriberipunx

Stanzberg - Czw 29 Paź, 2009

Pytanie, czy da się przesłuchać bez zaciskania zębów i skrętu kiszek.... zobaczymy.
Szo - Czw 29 Paź, 2009

skręt kiszek
QBA - Czw 29 Paź, 2009

Jakas masakra w polaczeniu z atakiem padaczki....
ko0niu - Czw 29 Paź, 2009

:shock: :shock: :shock: ja pierdole. Dziewczynom proponuję zmianę hobby albo chociaż nie nazywanie "tego" punk rockiem. Doda ma tyle samo wspólnego z punkiem.
Pani Ka - Czw 29 Paź, 2009

Padaka.
Cytat:
Doda ma tyle samo wspólnego z punkiem.
Jak nie więcej
Stanzberg - Czw 29 Paź, 2009

Co zrobic, chcą być takie jak dziewczyny ze zdjęć. :lol:

Życzę im kariery L7, ale skończy się pewnie jak Blog27.

wawrzon - Czw 29 Paź, 2009

Zajebiste !!!
Pedalskie granie jak anti dread - łykam w 100% !
Pierwsze dwa numerki z myspace są w sam raz !

ko0niu - Czw 29 Paź, 2009

gratulacje właśnie przestałeś być pankiem :shock:
wawrzon - Czw 29 Paź, 2009

dziękuję - mój stary nie wpajał we mnie demoba - nie ma mtyle pankowej mocy :kiss: :wink:
wole krimzona od ows itp. ;)

Ja płytkę kupie, w listopadzie robię mega zamówienie z jimmyjazz więc dokopię do listy...

Czarny! - Czw 29 Paź, 2009

ko0niu napisał/a:
gratulacje właśnie przestałeś być pankiem :shock:


Tekst spóźniony o jakieś 20 lat ;)

wawrzon - Czw 29 Paź, 2009

Ssij pałkę... Ty nie masz prawa mówić o muzyce bo każda kapela jaka by nie była a grała w madnesie jest zajebista i przyniesiesz im pety i wódki :faja: :faja:
:kiss:
:wink: :wink: :wink:

ko0niu - Czw 29 Paź, 2009

wawrzon napisał/a:
dziękuję - mój stary nie wpajał we mnie demoba - nie ma mtyle pankowej mocy :kiss: :wink:
wole krimzona od ows itp. ;)

Ja płytkę kupie, w listopadzie robię mega zamówienie z jimmyjazz więc dokopię do listy...


We mnie też nie wpajał, nie moja wina żeś zazdrosny, że miałem dostęp do dobrej muzy kiedy ty katowałeś the billa :lol:

Jak masz wydać pieniądze na tą płytę to lepiej kup zgrzewkę lub trzy cisowianki 0,7 l z koreczkiem dla sportowców. Przynajmniej Sudan dostanie paredziesiąt litrów wody pitnej.

wawrzon - Czw 29 Paź, 2009

hehehe... uważam jednak że 25 zł za zakup polskiej płytki ot nie jest dużo a warto to robić - żenada napierdalać polskie kapele które się lubi z mp3... staram się kupować polskie nowości jak tylko jest za co.

- - Zaciekawiły mnie kawałkami z myspace... lecą jak anti dread - 100% po pedalsku. Być może przesłucham ją tylko raz... zobaczymy. W ogóle musze posprzedawać cd których słuchał już nie będę... Choć nie wiem czy warto :)

ko0niu - Czw 29 Paź, 2009

Zgodzę się. Warto kupować polskie płyty tylko w jednym wypadku: Jeśli nadają się do słuchania.
Zwierz@k - Czw 29 Paź, 2009

wawrzon napisał/a:
bo każda kapela jaka by nie była a grała w madnesie jest zajebista i przyniesiesz im pety i wódki faja faja

nie dostaliśmy wódki :<

Mecenas - Pią 30 Paź, 2009

ten pierwszy kawałek to brzmi jak feel, dalej już lepeij, ale nie trzymabym tego nawet na empeczy
Stanzberg - Pią 30 Paź, 2009

Zauważyłem, że dyskusja robi się burzliwa, więc skusiłem się na tego majspejsa i powiem tak... Włosi określają coś takiego terminem PADACCA TOTALE. :?
wawrzon - Nie 01 Lis, 2009

Zwierz@k napisał/a:

nie dostaliśmy wódki :<


bo nie macie cycków... no ale było piwo ;)

Ryszard - Nie 01 Lis, 2009

Stanzberg napisał/a:
size=24] PADACCA TOTALE[/size]. :?

:lol: :lol: :lol: :lol:

szkoda słów

Zwierz@k - Nie 01 Lis, 2009

dla mnie jakiegoś mega dramatu tu nie ma - muzyka właśnie dla dziewczyn :wink:
Przybysz - Pon 02 Lis, 2009

zwierzu zarywa do wisni i schlebia. :)
Wracam na forum:) Żartowałem

Biały - Pon 02 Lis, 2009

przesłuchałem kiedyś, niby zgadzam się ze zwierzem, że wielkiego dramatu nie ma, ale nie podchodzi mi. płyty na bank nie kupię, nawet z netu chyba mi się nie będzie chciało ukraść.


edit: zapuściłem myspace i utwierdzam się w przekonaniu, że nie warto. przesłodzone jak alibabki.

Zwierz@k - Pon 02 Lis, 2009

Przybysz napisał/a:
zwierzu zarywa do wisni i schlebia. :)

chyba Ty :mrgreen:

parobek - Sob 07 Lis, 2009

mnie to sie kojarzy z Lombardem,jest jeszcze taka kapelka chyba amerykanska Civet,takie laski z kastingu,ale ma to przynajmniej pazur,jesli chodzi o wokal,ale od tego to juz doda jest bardziej punkrokowa

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group