PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Bękarty wojny!! Quentin Tarantino

B84 - Czw 01 Paź, 2009

Cytat:
rmvb jest ok i często jakością dorównuje tym dvdrip.

Spróbuj obejrzeć rmvb na większym ekranie to zmienisz zdanie :wink: Format idealny do oglądania tylko na monitorach komputerów :twisted:

ko0niu - Czw 01 Paź, 2009

a czy ja mówie że chce to oglądać na plazmie 42 cale? To by pixeloza była. ja mam monitor 19' i mi wystarcza, chociaż nie powiem...22 cale i nowy komp to szczyt moich marzeń informatycznych (ale to już związane z tym że lubie popykać w gierki na PC a nie z kinomanią ;-) )
Zwierz@k - Pon 05 Paź, 2009

koniec koncow przeszełem się do kina. Film pozamiatął, choć spodziewąłem się czegoś innego. Dialogi mistrzowskie ("You don't wanna fight in the basement, cause this is a fucking basement!"), sytuacje rownież, generalnie bardzo mi się podobałao :mrgreen:

ARRRIVEDERCI! :lol: :lol:

Stanzberg - Wto 06 Paź, 2009

Zwierzu, brawo, zapamiętałeś z tego dokładnie te same kwestie co ja. :lol: :lol: :lol:
Fightin' ina basement rozpierdala na łopatki! :lol:

Xiao Mei - Śro 07 Paź, 2009

Przesadzacie z tymi podnietami ewidentnie :lol:
Byłam na tym w kinie i nie kumam fenomenu filmu, trochę jakby ktoś chciał zrobić film w stylu tarantino. Nie był jakis najgorszy to na pewno, ale z pochwałami tez bym nie przesadzała, 3+

Zwierz@k - Śro 07 Paź, 2009

sorry, ale Xiao, jak to kiedyś napisałaś ja w kinie tylko szukam rozrywki :wink:
Stanzberg - Czw 08 Paź, 2009

Cytat:
Byłam na tym w kinie i nie kumam fenomenu filmu, trochę jakby ktoś chciał zrobić film w stylu tarantino.
Tak, masz trochę racji, i w tym filmie próżno szukać tarantinowskich smaczków w stylu Pulp Fiction, czy Jackie Brown, ale kogo to obchodzi, kiedy film jest zajebiście przewrotny i śmieszny, po ludzku śmieszny.
Dev - Czw 08 Paź, 2009

byłam wczoraj, das hat mir wirklich gut geschmeckt! :D
lubię filmy/humor Tarantino, więc i ten mi się podobał :wink:

Xiao Mei - Czw 08 Paź, 2009

Zwierz@k napisał/a:
sorry, ale Xiao, jak to kiedyś napisałaś ja w kinie tylko szukam rozrywki :wink:


W tym nie ma nic złego przecież :)


Ten film jest słaby :P Ale nie będę już was wiecej namawiac do zauważenia tego :wink:

Zwierz@k - Czw 08 Paź, 2009

"nie jest ładne co jest ładne, tylko to co się komu podoba" :wink:
Stanzberg - Czw 08 Paź, 2009

Biorąc pod lupę wartość całości, w porównaniu do Bergmana np. ten film rzeczywiście jest z niższej półki, podobnie jak reszta produkcji Tarantino... Podobnie jak Ramones i Discharge gdy się ich zestawi z Chopinem i Bachem. :wink:
Xiao Mei - Czw 08 Paź, 2009

Zwierz@k napisał/a:
"nie jest ładne co jest ładne, tylko to co się komu podoba" :wink:


Miałeś zajęcia z historii estetyki? :wink:

Xiao Mei - Czw 08 Paź, 2009

Stanzberg napisał/a:
Podobnie jak Ramones i Discharge gdy się ich zestawi z Chopinem i Bachem. :wink:


Bez kitu, Chopin i Bach słabo wypada przy w/w :wink:

Stanzberg - Czw 08 Paź, 2009

Xiao Mei napisał/a:
Zwierz@k napisał/a:
"nie jest ładne co jest ładne, tylko to co się komu podoba" :wink:


Miałeś zajęcia z historii estetyki? :wink:
Wiele razy omawialiśmy ze Zwierzakiem "Dzieje 6 pojęć" przy szklaneczce przedniej whisky, więc pudło. :twisted: :lol:

A wypowiedzią o Ramonesach dokładnie potwierdzasz jego zdanie! :twisted:

mqrcin - Pon 01 Lut, 2010

ZAJEBISTY FILM UWIELBIAM TARANTINO
Sick Fuck - Pon 08 Mar, 2010

Po trailerze spodziewałem się że będę nakurwiać nazioli cały czas a tu się rozczarowałem ale i tak całkiem dobry ale na pewno nie najlepszy Tarantino.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group