PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Bękarty wojny!! Quentin Tarantino

Aneta - Sob 19 Wrz, 2009
Temat postu: Bękarty wojny!! Quentin Tarantino
Czyli kto grał po pijaku w to:


__

Film jak dla mnie pozamiatał. Niemcy będą mieli ciężki żywot do końca wszechświata.



świetne aktorstwo


arrivederci :lol: :lol: :lol:

Zwierz@k - Sob 19 Wrz, 2009

dobre mowisz? chcialem sie wybrać do kina, ale nie mogę się zebrać
Czarny! - Sob 19 Wrz, 2009

Widziałem na kompie.. słaba jakość, jeszcze słabsze napisy... jednak do kina trzeba pójść.
Zwierzaku, może w niedziele po MF, zrobimy trzodę w jakimś wrocławskim Multikinie ?

Cyb - Sob 19 Wrz, 2009

Film fajny, ale na pewno nie jest wybitny. Można pójść do kina, kasa nie będzie wyrzucona w błoto, ale widziałem dużo lepszych produkcji choćby i amerykańskich.
Zwierz@k - Sob 19 Wrz, 2009

Czarny! napisał/a:
Zwierzaku, może w niedziele po MF, zrobimy trzodę w jakimś wrocławskim Multikinie ?

podejrzewam ze ostatnie czego bedzie pragnęła moja glowa z rana to bedzie system dolby stereo :lol:


Cytat:
widziałem dużo lepszych produkcji choćby i amerykańskich.

???

Blekit - Sob 19 Wrz, 2009

film jest git
powrót do lepszej formy ukochanego szpanera amerykańskiego kina, choć do najlepszych tworów niekoniecznie blisko

Cyb - Sob 19 Wrz, 2009

Cytat:
???

Tzn. uważam iż film jest dobry, ale nie na tyle, by wszyscy się na niego spuszczali

Stanzberg - Pon 21 Wrz, 2009

Jak dla mnie film jest zajebisty, ale niekoniecznie "tarantinowski".
Natomiast dawno nie widziałem tak zdrowego dystansu do historii i popkultury jednocześnie, i zabawy kinem.

wawrzon - Pon 21 Wrz, 2009

Film nie przyćmił i póki co nie ma zamiaru przyćmić JANOSIKA - tak przemawiają do mnie jeleniogórskie kina :D :D:D

---
Widziałem trailera - wybiorę się bankowo.

Mecenas - Pon 21 Wrz, 2009

na janosika oczywiście :wink:
Blekit - Pon 21 Wrz, 2009

Stanzberg napisał/a:
ale niekoniecznie "tarantinowski"

?:>

Stanzberg - Wto 22 Wrz, 2009

Blekit napisał/a:
?


- film jest historyczny (pierwszy taki w jego karierze),
- niewiele w nim odniesień do popkultury,
- zupełnie liniowa narracja,
- ścieżka dźwiękowa na trzecim planie (wcześniej zazwyczaj na drugim),
- pierwszy jego film w którym akcja dzieje się w Europie, przez co amerykańskich akcentów praktycznie nie ma ( w porównaniu z innymi jego filmami to W OGÓLE nie ma).

Mógłbym szukać dalej, ale nie mogę poświęcić poranka na dociekania filmoznawcze. :cry: :cry: :cry:

QkiZ - Wto 22 Wrz, 2009

To może obejrzę. Ale generalnie nie trawie tarantino. Generalnie jego filmy są chujowe i nie rozumiem czym ludzie się podniecają oglądając tego filmy.
ko0niu - Wto 22 Wrz, 2009

Rzecz gustu Qkiz, ja Tarantino lubie i to bardzo. W niedziele idę chyba do kina na Bękarty, zbyt wiele ludzi mi powiedziało, że zajebisty. Nie przegapię.
Mecenas - Wto 22 Wrz, 2009

tez bym poszedł ale ponieważ
Cytat:
zbyt wiele ludzi mi powiedziało, że zajebisty.

to pierdolę i obejrze jak mi sie sciągnie

Xiao Mei - Wto 29 Wrz, 2009

Najsłabszy film Quentina.
Marchin - Wto 29 Wrz, 2009

Miałem iść do kina ale wyszło jak zwykle więc

Mecenas napisał/a:
pierdolę i obejrze jak mi sie sciągnie

Czarny! - Śro 30 Wrz, 2009

Ja mam ściągnięte ;p
jakość kiepska, ale jest. można będzie się przejść, zobaczyć jak to na dużym ekranie wygląda

Aneta - Śro 30 Wrz, 2009

warto, warto
ko0niu - Śro 30 Wrz, 2009

Wczoraj byłem w kinie na bękartach. Bardzo dobry film. Zajebista rola Brada Pitta! Nie warto oglądać tego filmu w jakości "koleś kręcił z ręki w kinie, chuja słychać a napisy robił niewydarzony tłumacz". Jako fan Tarantino jestem usatysfakcjonowany.
Aneta - Śro 30 Wrz, 2009

dokładnie - zabawy z prowincjonalnym akcentem (jak dla mnie bomba) jak ktoś na kompiku kinówkę ogląda to dużo traci

--

byliśmy ostatnio na francuskich i niemieckich dokumentach (propagandowch; II WŚ oczywiście), dzień czy dwa po wizycie w kinie na Bękartach Wojny... wyobraźcie sobie jak ryknęliśmy śmiechem - gdy kobieta (francuzka) opowiadająca (po polsku) o sensie projekcji - słowo montaż wypowiedziała z iście francuskim akcentem - wyszło coś a la Bękartowskie arrivederci :lol:

ko0niu - Śro 30 Wrz, 2009

w ogóle oglądanie kinówek na kompie to chujnia niewymowna. Nic nie widać jeszcze mniej słychać. I po co to tak? Jak komuś faktycznie żal 15 zł na kino to niech chociaż ma na tyle szacunku dla filmu żeby ściągnąć dvdripa :P
wawrzon - Śro 30 Wrz, 2009

Zawsze ściągam dvdripy :)
kinówki i inne pierdolce słabej jakości mnie męczą - no i szkoda sobie psuć filmu. Jeżeli nie uda mi się pójść do kina to pozostanie mi czekać aż się na pebie pojawi ;)

Zwierz@k - Śro 30 Wrz, 2009

ja tam łykam RMVB - dla mnie spoko jakosc.
ko0niu - Śro 30 Wrz, 2009

rmvb jest ok i często jakością dorównuje tym dvdrip. jak chce szybko zdobyć film żeby obejrzeć wieczorem to dobra opcja. Mniej Mb zajmuje - mniej ściągania - szybciej ściągam i mam na dysku :D Ale na dobrej jakości bękarty podejrzewam że miesiąc lub 2 trzeba by poczekać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group