PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - Kolejny rasistowski atak

kampfhundnr1 - Czw 03 Wrz, 2009

Ja na dyskoteki nie chodzę ale na miasto wyjść muszę. I gdyby nie antifa to mnóstwo ludzi miałoby poważne problemy (były nawet ataki siekierami w biały dzień)jeśli chodzi o poruszanie sie w pewnych częściach miasta takich np. jak okolice dworca PKP. Było wielu przeciwników organizowania akcji. Mówili że to nic nie da .Przemoc rodzi przemoc i takie tam. Chcieli zostać w domu to zostali. Ale nie mieli racji. Po kilku konkretnych akcjach narodowi chłopcy zaczęli sie wykruszać. Bycie w tej subkulturze przestało im sie podobać jak zobaczyli że to oni mogą być w każdej chwili zaatakowani. Dzisiaj jest już po problemie.
Mecenas - Czw 03 Wrz, 2009

Cytat:
I gdyby nie antifa to mnóstwo ludzi miałoby poważne problemy (były nawet ataki siekierami w biały dzień)jeśli chodzi o poruszanie sie w pewnych częściach miasta takich np. jak okolice dworca PKP. Było wielu przeciwników organizowania akcji. Mówili że to nic nie da .Przemoc rodzi przemoc i takie tam. Chcieli zostać w domu to zostali. Ale nie mieli racji. Po kilku konkretnych akcjach narodowi chłopcy zaczęli sie wykruszać. Bycie w tej subkulturze przestało im sie podobać jak zobaczyli że to oni mogą być w każdej chwili zaatakowani. Dzisiaj jest już po problemie.

nie przyszło ci do głowy że wykruszają się bo znelźli se dziewczyny czy pracę w którwej szef nie chce widziec pracownika z podbitym okiem
a poza tym tak jak pisali na poprzednich stronach, to najcześciej z jakąkoliwek polityka ma mało wspólnego, czysta agresja, ubrana w uniform częsciow przez nich a częsciowo przez takich jak ty

Czarny! - Czw 03 Wrz, 2009

Zupełnie tak jak z ustakami ultrasów - klubów piłkarskich.
Tu nie chodzi o idee tylko o agresje. a zasłanianie się jakimiś ideologiami , to ściema dla masmediow i nowych adeptów tego sportu ;)

kampfhundnr1 - Czw 03 Wrz, 2009

Mecenas napisał/a:
nie przyszło ci do głowy że wykruszają się bo znelźli se dziewczyny czy pracę w którwej szef nie chce widziec pracownika z podbitym okiem

Nie bo to nie był akurat plan pięcioletni. W ciągu 2 lat problem przestał istnieć. A rozpiętosc wiekowa była spora. Pozatym jest jeszcze coś takiego jak nastroje na dzielnicy. Jeśli nikt tego nie zmieni same z reguły też sie nie zmieniają czasem nawet i 20 lat. Bo ciągle rosną nowe pokolenia. Ale jak widzą co grozi za przyłączanie sie do starszych kolegów to wolą hip-hop i zioło.

kampfhundnr1 - Czw 03 Wrz, 2009

Czarny! napisał/a:
Zupełnie tak jak z ustakami ultrasów - klubów piłkarskich.

Nie zupełnie. Chodzi o bezpieczenstwo na ulicach. Nie zapominaj że dostawał każdy czy miał na głowie irokeza czy kolorowy beret ,dredy , długie włosy itd.

Czarny! - Czw 03 Wrz, 2009

Porządek można robić nie koniecznie pod logiem ANTIFA.
Ja jestem przeciwnikiem zboczeń w prawo i lewo... jeśli zdarza mi się "polowanie" to nie krzycze Antifa Hooligans, bo to się mija z celem...

Mecenas - Czw 03 Wrz, 2009

eee, dalej tak jest, jak masz pecha to dostajesz w ryło i to wcale nie od ludzi którzy siebie nazywaja nazistami
kolega ostatnio dostał w nocny mautobusie bo komus stanął na nogę przypadkow tamten nawet słowa nie powiedział tylko przypierdolił
jak ktos szuka problemu to go znajdzie, mówie o twoim poszukiwaniu nazistów

kampfhundnr1 - Czw 03 Wrz, 2009

Mecenas napisał/a:
eee, dalej tak jest, jak masz pecha to dostajesz w ryło i to wcale nie od ludzi którzy siebie nazywaja nazistami
kolega ostatnio dostał w nocny mautobusie bo komus stanął na nogę przypadkow tamten nawet słowa nie powiedział tylko przypierdolił
jak ktos szuka problemu to go znajdzie, mówie o twoim poszukiwaniu nazistów

Ta sytuacja z autobusem mogłaby być jakimś argumentem gdybyś za każdym razem jak do niego wsiadał dostawał w ryj. Wtedy trzeba coś byłoby zrobić bo nie chciałbyś chyba nim jeździć tak samo jak ludzie którzy bali sie iśc na w/w stacje PKP.

CB77 - Czw 03 Wrz, 2009

Oj kampf, głupiś, oj głupiś. Powiedz no złotko w jakim to mieście było tylu naziłbów którzy teroryzowali dzień w dzień, z pokolenia na pokolenie miasto aż do czasu kiedy zebraliscie się i sami zaczęliście oczyszczać to samo miasto tylko w druga stronę. Ilu łbom wpierdoliliście? Nie widzisz tego, że jesteś jeszcze wiekszym frajerem niż tamci, przez to że się tym szczycisz?
kampfhundnr1 - Czw 03 Wrz, 2009

Jakie miasto :?:
Ilu :?:
Mogę Ci napisać tylko że ich "komendant" miał na ksywe Świniak.Może znasz albo słyszałeś wkońcu jesteś z nimi blisko.
CB 77 to policyjny kanał :?:
43 posty na 4 lata. Z czego około 30 prowokacyjne zaczepki. Widze że zamiast sie udzielac prowadzisz nasłuch.
Biorac pod uwagę że niedługo być może rozszerzą wam uprawnienia to głupi jestem bo już za dużo napisałem w tym temacie. W takim razie nara . :faja:

wawrzon - Czw 03 Wrz, 2009

...
Wszędzie widzi nazioli albo policje i myśli że każdy go na każdym kroku ściga i inwigiluje. Dobry koleś ! :kiss:

CB77 - Czw 03 Wrz, 2009

kampfhundnr1 napisał/a:
Jakie miasto :?:
Ilu :?:
Mogę Ci napisać tylko że ich "komendant" miał na ksywe Świniak.Może znasz albo słyszałeś wkońcu jesteś z nimi blisko.
CB 77 to policyjny kanał :?:
43 posty na 4 lata. Z czego około 30 prowokacyjne zaczepki. Widze że zamiast sie udzielac prowadzisz nasłuch.
Biorac pod uwagę że niedługo być może rozszerzą wam uprawnienia to głupi jestem bo już za dużo napisałem w tym temacie. W takim razie nara . :faja:


Kontynuuj swój wywód :D

B84 - Czw 03 Wrz, 2009

MeinKampf to prawdziwy Sherlock Holmes ;) Ogladajac moj awatar tez wysnul wniosek ze jestem albo policjantem albo kibicem bydgoskiego WKSu :lol: :lol:
Czarny! - Czw 03 Wrz, 2009

Majn Kampf Pierwszy [`]
Czarny! - Czw 03 Wrz, 2009

kampfhundnr2 ? to ja już wiem po co w jego ksywie było to "nr1" ;o
gooy - Czw 03 Wrz, 2009

swoja droga zaslanianie sie strachem przed policyjna inwigilacja to zajebisty sposob na wymiganie sie z udowadniania jakichkolwiek nieprawdopodobnych wynurzen.
wawrzon - Pią 04 Wrz, 2009

Zwierzam ma praktyki na komendzie... Bankowo go wpierdoli ! :twisted: :twisted: :twisted:

:mrgreen:

Zwierz@k - Pią 04 Wrz, 2009

wiedzialem kurwa, wiedzialem, ze predzej czy pozniej ktos to powie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group