PUNK FORUM
Forum Punkowe

Ciekawe miejsca w sieci - Warsaw Punk Forum - dla znudzonych stołecznych punx

Stanzberg - Śro 01 Lip, 2009
Temat postu: Warsaw Punk Forum - dla znudzonych stołecznych punx


WARSAW PUNK już działa!
Nowe miejsce w sieci poświęcone tematyce PUNK, tym razem w lokalnej, warszawskiej odsłonie. Kolejne, służące emocjonującym dyskusjom forum już powoli gromadzi amatorów dysput rozgrzewających klawiaturę do czerwoności - zwłaszcza, że w pankroku nie uznajmy podziałów. Tematy rozmów to nie tylko koncerty, ziny, płyty i scena, ale także roztrząsanie gdzie w Syrenim Grodzie zjesz najlepszy falafel, albo czy należy płacić muzykom sesyjnym (wątek-kandydat do napinki roku 2009!).
Warszawscy punx - i tak się wszyscy znamy - ale chyba na tyle znudziliśmy się sobą w realu, że teraz czas na spotkanie w sieci!! Zapraszamy też wszystkich załogantów z jakże rozległych okolic Warszawy: Pruszkowa, Legionowa, Otwocka, Siedlec, Radomia, Krakowa, Moskwy, Berlina, Paryża... chyba wystarczy.
Porozmawiaj z kolegami o tym, co im powiesz jak spotkacie się na koncercie!
Spotkaj nowych przyjaciół i narób sobie nowych wrogów!
Support your local scene, czyli po polsku: wal na http://www.warsawpunk.pl/forum :!:

Mecenas - Śro 01 Lip, 2009

Cytat:
Zapraszamy też wszystkich załogantów z jakże rozległych okolic Warszawy: Pruszkowa, Legionowa, Otwocka, Siedlec, Radomia, Krakowa, Moskwy, Berlina, Paryża... chyba wystarczy.

eee, ja z Kielc jestem to się pierdolcie :P

xkrzysiekx - Czw 09 Lip, 2009

a ja z Wlkp, ale o dziwo forum czyta mi sie swietnei;) jest zaskakujaco udane i sporo znajomych uzotkownikow nawet;)
Stanzberg - Pią 10 Lip, 2009

80% stałych użytkowników znam osobiście. :cry: Niketórych nawet dobrze.
Nie da się więcej nowych osób poznać. :cry: Nie w takiej dziurze jak Warszawa. :lol:

Aneta - Pią 17 Lip, 2009

straszna bieda na tym forum...

nawet zapomnialam jakie mam haslo i nie moge cudnych prv odczytac :lol:

Dzemu - Wto 06 Paź, 2009

wlasnie zajrze z przyjemnoscia!! JEstem z mazowsza, fakt ze 120km od Wawy, ale zlookam!!
Kontrol Mind - Czw 08 Paź, 2009

fuck mać mam nadzieję że tam jest mniej kretynów niż tu :lol:
Stanzberg - Pią 09 Paź, 2009

W takiej wsi jak Warszawa akurat wszyscy z widzenia choćby się znają, więc miło będzie pogawędzić z kimś bardziej spoza.
sHo - Pon 05 Gru, 2011

http://warsawpunk.pl/site/ - odświeżona strona główna...
suchy693 - Wto 06 Gru, 2011

A JA SRAM NA tą stronę i tych warszawskich pankowców . :zygi: :zygi: :old: :bananik:
sHo - Wto 06 Gru, 2011

:lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group