PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Wojny na stadionach.

Dev - Pon 08 Cze, 2009

szymon napisał/a:
i choćby z tego powodu już Ciebie lubię

to miło 8)
szymon napisał/a:
niech przyjedzie na derby Przemyśla

a idź, moja mama nie mogła tamtędy przejechac ostatnio, tak cegły latały w powietrzu :mrgreen:

Biały - Wto 09 Cze, 2009

U nas praktycznie nie ma żadnych podziałów - 95% miasta za Lechem, jest też kilku widzewiaków, ale to garstka. A poza tym mamy jeszcze skumaną z Kolejorzem trzecioligową Jarotę Jarocin.
Pyndzel_77 - Pon 14 Gru, 2009

w poznaniu kibole warty sieją postrach wśród szesnastoletnich lechitów. a tak poważnie to może z trzy razy kogoś w szalu warty widziałem. całe miasto jak jeden za lechem i nie ma miejsca na spięcia za bardzo.
Anonymous - Pon 14 Gru, 2009

U nas Gks katowice i KS ruch chorzów,spinki okropne są ;/ tłuką sie nawet na dworcu w katowicach ;/
Foxy 68 - Pon 14 Gru, 2009

Pyndzel_77 napisał/a:
w poznaniu kibole warty sieją postrach wśród szesnastoletnich lechitów. a tak poważnie to może z trzy razy kogoś w szalu warty widziałem. całe miasto jak jeden za lechem i nie ma miejsca na spięcia za bardzo.

Nie znam wielu ludzi z poznania moze z 10-15 osob z czego dwie kibicuja warcie 8) a pozostałe maja wyjebane w temat piłki/polskiej ligi.

Anonymous - Pon 14 Gru, 2009

Foxy 68 napisał/a:
a pozostałe maja wyjebane w temat piłki/polskiej ligi.



i tak najlepiej,mnie tylko wkurza jak ktos dostaje wpierdziel za darmo,bo nie kibicuje nikomu,albo właśnie ma to w nosie.

100% Hate - Pon 14 Gru, 2009

Cytat:
mnie tylko wkurza jak ktos dostaje wpierdziel za darmo,bo nie kibicuje nikomu,albo właśnie ma to w nosie.

A znasz kogoś takiego?

Pyndzel_77 - Pon 14 Gru, 2009

słynne w pewnych kręgach hasło:


NAPIERDALAMY NEUTRALA :lol:

kubarockman - Pon 14 Gru, 2009

u mnie jakies 80% Widzew. Reszta Legia i inne.
Zwierz@k - Pon 14 Gru, 2009

100% Hate napisał/a:
A znasz kogoś takiego?

ja znam. Siebie samego.

Dev - Pon 14 Gru, 2009

u nas w mieście kibice raczej nie słyszałam. ale za to te obrzydliwe penery w szalikach, sadzą się czasem do słabszych, delikatnych dziewczyn. moją koleżanke to spotkało.
Anonymous - Wto 15 Gru, 2009

100% Hate napisał/a:
Cytat:
mnie tylko wkurza jak ktos dostaje wpierdziel za darmo,bo nie kibicuje nikomu,albo właśnie ma to w nosie.

A znasz kogoś takiego?


a chociazby siebie. i paru znajomych.

Pyndzel_77 - Wto 15 Gru, 2009

mogłaś powiedzieć że jesteś supporterką fc st pauli :roll:
Anonymous - Wto 15 Gru, 2009

Pyndzel_77 napisał/a:
mogłaś powiedzieć że jesteś supporterką fc st pauli :roll:

oszalałes??

100% Hate - Wto 15 Gru, 2009

Zwierz@k napisał/a:
100% Hate napisał/a:
A znasz kogoś takiego?

ja znam. Siebie samego.

I jak wyglądała ta akcja? Podeszli kolesie, zapytali komu kibicujesz. Ty odpowiedziałeś, że nikomu i za to dostałeś po nosie? :lol:

Kontrowersyjna - a u ciebie jak było? :lol:

Pyndzel_77 - Wto 15 Gru, 2009

kontrowersyjna_ja napisał/a:
Pyndzel_77 napisał/a:
mogłaś powiedzieć że jesteś supporterką fc st pauli :roll:

oszalałes??



nie, ale przynajmniej byłoby wiadomo za co wjeb. i sie nie pusz bejbe :*

Zwierz@k - Wto 15 Gru, 2009

100% Hate napisał/a:
jak wyglądała ta akcja? Podeszli kolesie, zapytali komu kibicujesz. Ty odpowiedziałeś, że nikomu i za to dostałeś po nosie? :lol:

szajse, nie doczytałem. Myślałem ze pytasz jedynie o znajomośc ludzi, którzy nie kibicują po prostu nikomu, nie op takich co wyłapali za to wperdol. Szejm on mi. :oops:

Anonymous - Śro 16 Gru, 2009

Pyndzel_77 napisał/a:
kontrowersyjna_ja napisał/a:
Pyndzel_77 napisał/a:
mogłaś powiedzieć że jesteś supporterką fc st pauli :roll:

oszalałes??



nie, ale przynajmniej byłoby wiadomo za co wjeb. i sie nie pusz bejbe :*


Ależ kochany ja sie nie pusze tylko nie kibicuje po prostu nikomu :P

Pyndzel_77 - Śro 16 Gru, 2009

ależ kochana za cel sobie postawię zmianę tego stanu :*
Dev - Śro 16 Gru, 2009

jedyny mój przejaw zainteresowania piłka i wynikami meczów przejawia się, gdy obstawie coś w stsie :mrgreen:
no i chcąc nie chcąc zawsze wiem wynik derbów stal-resovia.

Anonymous - Śro 16 Gru, 2009

Pyndzel_77 napisał/a:
ależ kochana za cel sobie postawię zmianę tego stanu :*



watpie że Ci sie uda,ale próbowac mozesz ;)

Pyndzel_77 - Śro 16 Gru, 2009

i znów: jeśli jestes ładna pełnoletnia i bez przesądów to będę działał:D gdzie indziej już także się napinałem że masz zadzwonić.


a niekibicowanie jest dla mnie niezrozumiałe, urodziłem sie w bloku obok stadionu Elany w Toruniu. :evil:

Zwierz@k - Śro 16 Gru, 2009

Pyndzel_77 napisał/a:
a niekibicowanie jest dla mnie niezrozumiałe

wybacz men, po prostu kopana mnie nie interesuje i nudzi.
Jak mam sie już uprzeć to kibicuje RC Kaskada Szczecin. Ale to dlatego ze sam jestem zawodnikiem :faja:

ko0niu - Czw 17 Gru, 2009

Pyndzel_77 napisał/a:
a niekibicowanie jest dla mnie niezrozumiałe, urodziłem sie w bloku obok stadionu Elany w Toruniu. :evil:


Ja mieszkałem przez jakiś czas koło stadionu kszo w Ostrowcu, kibicowanie jest dla mnie niezrozumiałe od tamtej pory. W moim mieście kibicowanie było bardzo kontuzyjnym hobby, choćby przykład gościa który mieszkał koło mnie, 16 lat, zadyma z jakimiś kibolami z którymi była "kosa", tak gościa skatowali, że do tej pory nie ma władzy w jednej nodze.
No i właśnie opcja, "bij neutrala" była bardzo popularna kiedy tam mieszkałem. Osiedle było na tyle małe, że wiadome było jaki jest mój stosunek do kibolstwa. Kiedyś o mały włos wyłapałbym wpierdol w honorowej walce 7 na 1 kiedy wyszedłem kupić babci sól do sklepu oddalonego 150 m od drzwi domu. Wtedy przekonałem się że jestem dobry w krótkodystansowych sprintach. :lol:

Pyndzel_77 - Czw 17 Gru, 2009

no widzisz, wpierdole chodzą po ludziach... :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group