PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Komiksy!!!!

Zwierz@k - Wto 06 Wrz, 2005

Rude napisał/a:
Heh Kadr jak myszy obgryzaja Popiela jest nie do zapomnienia Mr. Green


kurwa, moj dziadek ktory umarl 10 lat temu mial ten komiks... pameitam, ze wtedy balem sie go ogladac ( cyztac nie umialem)
pzoatym z komiksow lubie serie Lobo, wilqa, sikalafo-ciach bajera. ze staroci to Tytusy i Kajki i kokosze ( do dzis mam kilkanascie zeszytow), kiedys byl tez tkai komix "kurs na Pólwysep York", ktory bardzo lubilem, byl tez kryminalny "kajtek i koko". kiedys jaralem sie tez akcozrem donaldem, ale szybko mi przeszlo :D

Łajek - Śro 07 Wrz, 2005

Prosiacek byl dobry, kiedys fascynowaly mnie Kjako i Kokosze :D to dopiero komix! Wilq ostatnio czytalem - zajebiste :D no i ocvzywiscie blixa i zorzeta dobre, a nie wiem cxo tam jeszcze czytalem...

Swoja sroga jak kiedys z kumplem listy sobie pisalismy, to do kazdego rysowalismy komix, byly to przygody alko-punkow, ciagle cos z butelkkami, cos z textem 82, swpiewy pijanstwa itd. kreska wiadomo jaka :lol: ale przygfody byly dobre :D kiedys musze do nich wrocic jeszcze...

anarcho-klecha - Czw 15 Wrz, 2005

kurde znalazlem w antykwariacie cala kolekcje starych hellboyow za grosze !!! :twisted:
Blekit - Czw 15 Wrz, 2005

to fajnie ci
ja wydalem kupe kasy na nie
ale nie załuje, uwielbiam Hellboya 8)

MarginWalker - Pią 16 Wrz, 2005

Richard Gecko napisał/a:
uwielbiam Hellboya


ja też :)
Mignola jest niesamowity

anarcho-klecha - Pią 16 Wrz, 2005

hellboy wymiata tylko film chojowy o nim nakrecili :?
MarginWalker - Pią 16 Wrz, 2005

fakt, chociaż w porównaniu z Pająkiem, albo trójką i czwórką Batmana
i tak jest świetny

Blekit - Pią 16 Wrz, 2005

dokładnie !
Blekit - Śro 28 Wrz, 2005

o Dziewannie tylko czytalem gdzieś kiedyś, chętnie sprawdzę
a w pazdzierniku wychodzi album z Sin City - To Hell And Back 8)

kwassu - Śro 28 Wrz, 2005

a ja ostatnio czytalm Metropolis-bardzo fajny i jakies amerykanski coś -w stylu Happy Tree Friends tylk oze robione na wiekszym kwasie :)
Blekit - Wto 11 Paź, 2005

Kaznodzieja :!:
wczoraj dorwałem skany 3 pierwszych albumów
naprawde nie lubię komiksów na kompie, ale kasy ni ma i nie ma skad pozyczyć, to tym sie zadowalam
połączenie kryminału, thrillera i westernu plus dużo czarnego humoru, przemocy, vulgaryzmów i motywy paranormalne
przeczytalem dopiero pierwszy album i jestem pod wrażeniem
jest to jeden z komiksów tzw. kontrowersyjnych ;)

MarginWalker - Śro 19 Paź, 2005

Czytałam wszystkie numery Preachera i muszę ze smutkiem przyznać,że po: świetnym, cudownym, genialnym początku...im dalej tym gorzej. Ale seria do końca daje radę.Z perspektywy czasu z wydawnictwa Vertigo lepsze wrażenie na mnie robi Transmetropolitan
Blekit - Śro 19 Paź, 2005

o Transmetropolitanie tylko slyszalem i czytalem i na to jestem cholernie napalony, mam nadzieję, że moje pragnienia ziszczą się jak najszybciej
MarginWalker - Wto 25 Paź, 2005

jak chcesz, mam wszystkie ale niestety tylko w formie elektronicznej, wydany na papierze, namacalny i śliczny :) mam tylko numer pierwszy, acha, całość oczywiście w języku angielskim
Maciek - Wto 25 Paź, 2005

parafrazując Gargamela:Jak ja niecierpię komiksów.
MarginWalker - Śro 26 Paź, 2005

nie znasz się :P
Maciek - Śro 26 Paź, 2005

MarginWalker napisał/a:
nie znasz się Razz

Znawczynio;),powiedz mi więc gdzie można dostać takie coś "Tyfus,Homek i Erotomek"? Za dzieciaka lubiłem Papcia Chmiela i chętnie bym sobie to obejrzał :P

MarginWalker - Śro 26 Paź, 2005

ale to z Papciem Chmielem niewiele ma wspólnego, a co do tego gdzie można dostać, to nie jest to chyba duży problem. Internet masz to sobie poszukaj :) :kiss:
Blekit - Śro 26 Paź, 2005

http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/priest

to bym chciał sprawdzić
skojarzenia ze Świętym od morderców 8)

ZdyChaj - Czw 27 Paź, 2005

mi spodobal sie ten komiks, narysowany na podstawie filmu "halloween"


http://www.angelfire.com/...mics/halloweenI

Driada - Nie 11 Gru, 2005

thorgal i komiks o szninklach, niestety nie pamietam tytułu.

Zadnych innych ulubionych nie mam, choc pochłaniam je tonami :mrgreen:

MarginWalker - Pon 12 Gru, 2005

mi się nowe Thorgale nie podobają i ubolewam nad tym strasznie, ale muszę być obiektywna. Kreska jeszcze daje rade, chociaż wolę starsze prace Rosińskiego, ale scenariusze...buuu...
Zresztą przyznaje się, że czekam teraz aż główną postacią zostanie Joalan.

Driada napisał/a:
komiks o szninklach, niestety nie pamietam tytułu.

tytuł brzmi: Szninkiel :P

Blekit - Pon 12 Gru, 2005

mi się w Thorgalu nigdy kreska nie podobala, ale fabularnie zawsze dawalo radę
zawsze w sensie - kiedyś, gdy mialem z tym styczność

MarginWalker - Pon 12 Gru, 2005

aaaa, właśnie mi się przypomniało, że coś ci obiecałam...sorry Panie Gecko. Urlop wprawił mnie w amok pełen szczęścia i wszystkie zobowiązania zatonęły w czekuściach mego umysłu
Blekit - Pon 12 Gru, 2005

ale wlasnie, napisz czy wszystkie masz zeszyty (skany, oczywiscie) oryg. czy masz jakieś polskie? bo ja wlasnie ostatnio skombinowalem troche MEtropolitanu i Preachera anglojęzyczne
dużo tego, więc moze ci czegoś brakuje ;) daj znać


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group