PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Komiksy!!!!

Blekit - Śro 01 Wrz, 2004

Abra Makabra :!:
alutka - Czw 07 Paź, 2004

Dzisja przeczytałam 2 tomy mangi "Paradise Kiss". Jeeej po prostu świetny komiks. Fabuła nie jest może jakaś bardzo świetna, aczkolwiek całkiem niezła, ale ta kreska...ah...normalnie mnie zauroczyła, że to tak ładnie powiem *__*
Blekit - Sob 09 Paź, 2004

polecam komiks "Silent Hill" rysowany przez kolesia odpowiedzialnego za zbrodnie popełnione przy "30 dni nocy" i "Abra makabra"
scnariusz też dobry- na podstawie ednej z najstraszniejszych gier w jakie kiedykolwiek grałem :shock: :wink:

karma - Sob 09 Paź, 2004

Miedzynarodowy Festiwal Komiksu 15-17.10.2004
Łódzki Dom Kultury <traugutta 18>

http://www.ldk.lodz.pl/komiks.html http://www.ldk.lodz.pl/aktualnosci.html

dewat_szczecin - Sob 30 Paź, 2004

ja tam bylem i jestem fanem komiksow typu spiderman atman transformers gij joe(moje ulubione) :D

mam jeszcze tego sporo nie chcial by sie ktos powymieniac komiksami w wersji elektronicznej ? :D


Aktualny spis mojich komiksow (jeszcze nie wszystko w piwnicy znalezione)

Spider man :
2,3,4,6 /1990
2,3,4,5,6,7,8,12/1991
3,12/1992
1,3/1993
5,8/1994

The Punisher :

2,4,5/1990
1,2,11/1991
3,5/1992


Superman :
7,10/1991
1,2,8/1992
3,5,6,7,8,11/1993
3/1994

Greenlantern :
1,5/1993

Transformers :
1,2/1991
1,5/1992
3,4,5/1993
4,5/1994
3/1995

G.I Joe :
1,4,5/1992
3,4/1993
4,5/1994
2/1996

Arbuz - Sob 30 Paź, 2004

a ma ktos moze blixe i zorzete poskanowane?? bo ja mam troche ale nie wiem czy to wszystko a chcialbym wiecej ofkors :D
Blekit - Pon 01 Lis, 2004

właśnie znajomy mi pożyczył wszystkie (prócz ostatniego) tomy z mrocznej serii pt........ PIOTRUŚ PAN :!: :twisted: heheh, komiks dozwolony jest tylko dla pełnoletnich czytelników ( :shock: ), ponoć dlatego, że jest to wyjątkowo pokręcona wersja owego Pana Piotra
zaraz się przekonam

Przybysz - Nie 02 Sty, 2005

Ja tam do dzisiaj czytuję tytusa romka i atomka
m0k3 - Nie 02 Sty, 2005

maus to konkret
ja sie wlasnie jaram pierwszym zeszytem OSiedla Swoboda sledzia
i przymiezam sie do record of lodos war #2, obowiazkowa rzecz dla tych co sie w elfach i innych gejach lubuja :wink:

Vegan Terror - Pią 03 Cze, 2005

dla mnie Tank Girl jest nr1, nawet bede ja sobie tatuowac.
jak mniejsza bylam to kaczora donalda czytalam i giganta, no i lobo rulesss

Tp - Pią 03 Cze, 2005

zajkebiste byly komiksy w takim miesieczniku "Produkt", nie wie ktos czy to jest jeszcze wydawane albo co ?
Blekit - Pią 03 Cze, 2005

jest wciaż wydawany
http://www.serwis-komiksowy.pl/produkt

MarginWalker - Pią 03 Cze, 2005

Produkt i owszem jest wydawany, ale cieniutki się zrobił...o zawartość mi chodzi :(
Filip nie przesadzaj z tym porównaniem Bilala i Moebius, obaj panowie to klasa sama w sobie. A co do Manary to no cóż, takich kobiet jak on nikt nie potrafi narysować.
Rude wzruszyłam sie tym że ktoś jeszcze Domana pamięta. Komiks straszny, ale za sentymenty mnie biorą jak o nim myśle, szczególnie o części w której Wanda się ze skały rzuciła bo Niemca nie chciała.
:) Może i sie kiedys widzieliśmy w tym Empiku tak swoja drogą.

kwassu - Pią 03 Cze, 2005

Komiksy rzadzom 8) ja osobiscie jestem fankom :>
MarginWalker - Czw 09 Cze, 2005

A to zależy. Po drodze mam Galaxy więc jeśli już nawiedzam Empik to właśnie ten. Przyznaje się że ostatnio raczej uprawiam piractwo komiksowe i ściągam z netu. Co prawda komiks w formie elektronicznej to tylko namiastka, ale cóż na nadmiar wolnego czasu ostatnio nie narzekam :?
Kredęsowa - Śro 15 Cze, 2005

Jeż Jerzy kolega powiedział!!!!! to jest jedyny komiks zaraz po Wilq i osiedlu swoboda(tysz zajebiste komiksy) która w pełni odzwierciedla Polskość :P cokolwiek to znaczy hehe
zigi_morales - Pon 20 Cze, 2005

ja uwielbiam Enki Bila '32 grudnia' i 'sen potwora' a także 'garfilda' mały słodki cham :D
szaber - Nie 24 Lip, 2005

a ja ostatnio kupiłam sobie książkowe wydanie najstarszych komiksów "Tytusa,...". Komiksy te nigdy nie były wydawane. Rozwaliły mnie pierwsze rysunki,a w szczególności przedstawienie postci.
MarginWalker - Śro 27 Lip, 2005

zigi_morales napisał/a:
ja uwielbiam Enki Bila

ja też lubie ten lekko chory klimat w rysunkach Bilala, a niedawno odzyskałam moje wszystkie Transmetropolitany i Preachery i jest mi fajnie z tego powodu :D

maciek333 - Czw 28 Lip, 2005

a pamiętacie prosiaka dziełka zebrane o tym punku co babcia i umarła i dostal spadek albo o kolesiu ktory zmieniał subkultury "JAkie ZERO!" no poza tym to wilq, osiedle swoboda i garfield :P
anarcho-klecha - Pon 05 Wrz, 2005

tak ja wam rzecze : LOBO, the crow i papcio chmiel !! koniec piesni
Blekit - Pon 05 Wrz, 2005

LOBO tak naprawdę, to podobał mi się tylko w "Amerykańskich gladiatorach" - tzn ogólnie oczywioscie lubię tą postać, a nawet bardzo :faja: ale tylko tam fabuła podobała mi się naprawdę
z tym, ze wszystkich lobo-przygód nie czytalem

anarcho-klecha - Pon 05 Wrz, 2005

no i bohater mego dziecinstwa : LEJDIS EN ŻENTELMEN ITS VOLVERINE !! miec szkielet z adamantium i mozliwosc regneracji to smialo mozna w pogo isc :D a i watrapa od wina sie zregeneruje !!
Blekit - Pon 05 Wrz, 2005

będąc Wolverine'm powybijałbym połowę ludzkości
ten to miał styl, hehe

anarcho-klecha - Wto 06 Wrz, 2005

volverine to gosc z klasa kurde ten to ma charakterek to chyba jedna z bardziej barwnych postaci komixowych !! (moim zdaniem oczywiscie) a jesli nei najbarwniejsza to napewno bardzo nocno zarysowana i z prowadziwym "jak na paierowe realia" charakterem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group