PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - myspace

Pazzo - Czw 05 Lut, 2009
Temat postu: myspace
Kiedy otwieram strone myspace (obojętnie czy głowną, czy konkretny profil) zwiesza mi sie system :x problem dotyczy tylko tej strony. wie ktoś dlaczego?

odpuśćcie sobie uwagi typu "nie wchodz na mejspejsa to nie będziesz miał problemów" :P :wink:

Xiao Mei - Pią 06 Lut, 2009

napisz do toma :lol:
Anonymous - Pią 06 Lut, 2009

nie mam pojęcia. mi się tak działo na stronie gazety prawnej. musiałam resetować , bo siadało wszytsko. a teraz mam trojanka i jest jeszcze lepiej :)
Pazzo - Pią 06 Lut, 2009

natalia 2 napisał/a:
nie mam pojęcia. mi się tak działo na stronie gazety prawnej. musiałam resetować , bo siadało wszytsko. a teraz mam trojanka i jest jeszcze lepiej


a wtedy miałaś jakiegoś wirusa?

Anonymous - Sob 07 Lut, 2009

nie. jedna osoba cośtam mi wykasowała związanego z internetem. co ponoć zajmowało miejsce na dysku i zwalniało system. niestety, nie umiem ci powiedzieć co i jak, bo nie mam pojęica o informatyce
Zwierz@k - Sob 07 Lut, 2009

Xiao Mei napisał/a:
napisz do toma Laughing

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zabiłaś mnie po prostu :lol:

Pazzo - Sob 07 Lut, 2009

natalia 2 napisał/a:
nie. jedna osoba cośtam mi wykasowała związanego z internetem. co ponoć zajmowało miejsce na dysku i zwalniało system. niestety, nie umiem ci powiedzieć co i jak, bo nie mam pojęica o informatyce


ok dzieki :kiss: poszukam na forach informatycznych o tym :)

Anonymous - Sob 07 Lut, 2009

mam nadzieję, że ci się nie będzie zawieszało :) . a jak nie, to jak Monika napisała - Tom pomoże ;)
Biały - Wto 22 Wrz, 2009

da się na tym kurestwie wysłać komentarz do wszystkich znajomych? czy trzeba do każdego z osobna wklejać?
Zwierz@k - Pią 25 Wrz, 2009

dobre pytanie
QkiZ - Śro 09 Gru, 2009

spamerzy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group