PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - SIEKIERA

Anonymous - Sob 24 Sty, 2009
Temat postu: SIEKIERA
http://5wladza.blogspot.c...na-siekier.html
Anonymous - Sob 24 Sty, 2009

szkoda tylko,że nie przetrwali. Gdyby nie mój ojczym pewnie nigdy nie usłyszałabym ich muzyki. Ale kiedyś mi powiedział "słuchaj, ten typ ma tak na nazwisko jak Ty!" Może nie powinnam porównywać ale post regimentu też było szkoda, na szczęście zdążyli zebrać materiały na płytę.
Mecenas - Sob 24 Sty, 2009

ale koles ma nawiedzony głos :?
na cpdp ktoś rzucił info że adamski pracuje nad siekierą 3 :shock:

Anonymous - Sob 24 Sty, 2009

tak.
dis - Sob 24 Sty, 2009

z tego co wiem pankową zostawił w spokoju, a odgrzewanie nowej alexandrii go nie interesuje... i choc ona bedzie punktem wyjscia, adamski chce pojsc jeszcze dalej /nad czym od paru miesiecy pracuje/. jestem wiec nastawiony przychylnie i zamierzam sledzic temat na biezaco.
Anonymous - Nie 25 Sty, 2009

dis napisał/a:
zamierzam sledzic temat na biezaco.

xkrzysiekx - Nie 25 Sty, 2009

natalia 2 napisał/a:
dis napisał/a:
zamierzam sledzic temat na biezaco.

co do prob zakusow na typowa reaktywacje to wiadomo:
jesli Siekiera sie rekatywuje, pozabijamy ich!

Anonymous - Nie 25 Sty, 2009

Kris , zdajesz sobie sprawę, co to znaczy, jak sie z r e a k t y w u j e Siekiera?
xkrzysiekx - Nie 25 Sty, 2009

natalia 2 napisał/a:
Kris , zdajesz sobie sprawę, co to znaczy, jak sie z r e a k t y w u j e Siekiera?

skończy się pank:(

Anonymous - Nie 25 Sty, 2009

może ja jestem jakas inna ale moje pytanie brzmi;dlaczego??
xkrzysiekx - Nie 25 Sty, 2009

są zespoły które reaktywować się nie powinny ;)
kocham nagrania siekiery zarowno 84, jak i 86, ale nie wiem czy moje serce by znioslo jeśli by się miał któryś z tych dwóch zespołów (lub dwa w jednym) zreaktywowac na modle np. Sex Pistols...

ale tego nowego postsiekierowego projektu Adamskiego jestem ciekaw

Anonymous - Nie 25 Sty, 2009

to raczej im nie grozi.
mam nadzieję, że 1 występ dadzą w n.a. czeka na to bardzo wiele osób.

Stanzberg - Pon 26 Sty, 2009

Mocno powątpiewam, czy po reaktywacji choć zbliżą się poziomem do Siekiery nowofalowej, nie wspominając o '84.
Dev - Pon 26 Sty, 2009

bardzo lubię Siekierę, jeden z moich ulubionych bandów.
Ciekawa jestem tej rzekomej reaktywacji, jednak jakkolwiek by nie było, mam trochę obaw, co do tego projektu.
chyba każdy wie jak najczęsciej smakuje odgrzewany kotlet, zwłaszcza w przypadku zespołów kultowych.

xkrzysiekx - Pon 26 Sty, 2009

dlatego co niektorzy (ja, natali, najter) myslimy o nowym projekcie adamskiego, a nei odgrzewanym kotlecie pod tytulem reaktywacja;)
Anonymous - Pon 26 Sty, 2009

coś dla zainteresowanych.najter to skądś mi skopiował.macie i wy.


"Wizja wskoczenia Tomasza Adamskiego jednym skokiem z powrotem w rok 1984 czy 1987 może świadczyć albo o ograniczeniu umysłowym stawiającego taką tezę albo o kompletnej nieznajomości osoby Tomasza Adamskiego. Myślę, że na tym forum mamy do czynienia raczej z tą drugą opcją Wink Bo nie jest to akcja pt. "No to przećwiczmy stare kawałki i pojedźmy w trasę odgrzać stare kotlety"
Kiedy pierwszy raz pojechaliśmy z Robertem Jaroszem na umówione spotkanie z Dzwonem w kwestii wydania Siekiery na dzień dobry usłyszeliśmy następujące zdanie:
"SIEKIERA jest ideą, która nigdy nie została wyrażona we właściwy sposób przede wszystkim ze względu na ograniczenia techniczne sprzętu, którego używaliśmy, ale również i niski czasem poziom umiejętności technicznych niektórych muzyków"
Zwracam Państwa uwagę na drugie słowo w tym zdaniu, pierwszym zdaniu, jakie mieliśmy okazję usłyszeć z ust Tomasza. Mówiąc szczerze nogi się pode mną ugięły, gdy sobie to zdanie przeanalizowaliśmy wracając z Puław do Warszawy autem (dobrze więc, że siedziałem).
Następnie okazało się, że Tomasz Adamski wraz z Pawłem Młynarczykiem (klawisze w Siekierze nowofalowej) pracowali nad materiałem SIEKIERY III (tak to sobie umownie nazwijmy) kilka miesięcy i powstały nowe utwory. Prace z pewnych względów zostały zatrzymane. Jeden utwór jest w zasadzie gotowy, drugi wymaga dogrania "gościnnego" wokalu. Kolejne to szkice, w tej chwili Tomasz Adamski pracuje nad całym materiałem tego trzeciego wcielenia SIEKIERY. Rozmawialiśmy czy umieścić te utwory na płycie nowofalowej Siekiery, jako zapowiedź nowego materiału, jednak ostatecznie nie zdecydowałem się na takie rozwiązanie.Miałem zaszczyt wysłuchania tych utworów i myślę, że w momencie ich opublikowania reakcja słuchaczy będzie podobna do reakcji punków w Jarocinie w 1985 roku. A Tomasz Adamski ma pełną wizję nowego oblicza swojej muzyki, zarówno w warstwie dźwiękowej, jak i wizualnej. Powstaje coś, co będzie totalnym zaskoczeniem dla Nas wszystkich."

Anonymous - Wto 27 Sty, 2009

a jednak odgrzewane kotlety :D
xkrzysiekx - Wto 27 Sty, 2009

no nei bardzo, skoro to zupelnei nowa wizja muzyczna, a wspomniane trzy utwory nei ukazaly sie na "Nowej Aleksandrii" ;)
Stanzberg - Śro 28 Sty, 2009

Dla mnie to było oczywiste, że po reaktywacji zaprezentują zupelnie nowe oblicze, tylko wątpię, czy będzie lepsze niż dwa ostatnie.
Majcher - Pon 15 Mar, 2010

Też jestem zdania, że niektóre zespoły nie powinny być reaktywowane. Dla mnie takim bandem jest np Siekiera. Wydaje mi sie, że to zajebiste wrażenie jakie po sobie zostawiła, w razie niewypału czy zmiany stylu mogłoby teraz ucierpieć
lubieto77 - Pon 15 Mar, 2010

stara siekiera lepsza.
Hamel - Pon 15 Mar, 2010

Majcher napisał/a:
Też jestem zdania, że niektóre zespoły nie powinny być reaktywowane. Dla mnie takim bandem jest np Siekiera. Wydaje mi sie, że to zajebiste wrażenie jakie po sobie zostawiła, w razie niewypału czy zmiany stylu mogłoby teraz ucierpieć


Dla mnie niewypałem była cała Siekiera po zmianie wokalisty :roll: .
Słyszał ktoś bardziej popierdolony krążek, od "Nowej Aleksandrii"? :-|

Foxy 68 - Pon 15 Mar, 2010

A bo to jeden? Co w nim popierdolonego?
Punk_Tarnów - Pon 15 Mar, 2010

hahahahhahaha wróciłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Dev - Pon 15 Mar, 2010

Hamel napisał/a:
Słyszał ktoś bardziej popierdolony krążek, od "Nowej Aleksandrii"?

:crazy:
NA jest wyjeeebiaszczaaaaa i uj!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group