PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - P jak....

Aneta - Wto 13 Sty, 2009
Temat postu: P jak....






Palikot Zasługuje na SWOJ osobny temat... Zawieszą, nie zawieszą.. będzie... jak nie to wróci...

Jak polityczne prostutuowanie się pani GG wg mnie było na miejscu

tak z homo-Jarosławem lekko przegiął...

Stanzberg - Wto 13 Sty, 2009

Świetne, punk rockowe prowokacje! :lol:

A poważnie:
Nie mam słów na tego palanta.
Jest chamem i prostakiem bez manier, który dzięki pieniądzom postanowił trochę poszaleć. Żenada... :?

Z taką aparycją świetnie nadawałby się do Samoobrony.

r27 - Wto 13 Sty, 2009

jakie jaja? został oddelegowany by robić za "libertyńskie" skrzydło PO..za "katolickie" robi Gowin
tak jak swego czasuc sierakowska robiła za "prawdziwą lewicę" w sld a Hall w GW robił za "prawicę"

Palikot to lobbing na rzecz wielkiego biznesu, monopoli itd...pod płaszczykiem 'wolności" jego pomysły ograniczają swobody


najlepiej jak sie tydzień temu oburzał na ustawę ppoż w firmach...sam głoswał 'za" a potem udawał oburzonego

to człowiek wielkiego biznesu..sam sie dorobił na lewej prywatyzacji polmosu lublin ..stara gwardia UD i UW

Stanzberg - Wto 13 Sty, 2009

nazik napisał/a:
Przynajmniej ma jaja, żeby sobie pożartować.
r27 napisał/a:
jakie jaja?


Dokładnie, w jego wystąpieniach nie ma cienia improwizacji, wszystko jest wyreżyserowane w określonym celu. To nie jest ani śmieszne, ani porywające.
Natomiast on się w tym doskonale odnajduje, bo ma żyłkę błazna, któremu wszystko wolno.

xkrzysiekx - Wto 13 Sty, 2009

all politics are bastards.

choc pewnie intencje mial dobre z ta swoja komisją, ale intencje to nie wszystko.

Ryszard - Wto 13 Sty, 2009

A tam, przynajmniej ma dystans do całego tego politykowania. Gość sobi robi jaja i ma pewnie niezły ubaw, ja tam nic do niego nie mam.
gooy - Wto 13 Sty, 2009

jak na polityka to zenada na calej linii.
jak na showmana to tez kiepsko, poziom drozdy i strassburgera.

r27 - Wto 13 Sty, 2009

Cytat:
choc pewnie intencje mial dobre z ta swoja komisją, ale intencje to nie wszystko


1.przepychanie przepisów korzystnych dla wielkich sieci handlowych
2. przepychanie przepisów korzystnych dla developerów ksoztem budownictwa indywidualnego

on tak walczy o "swobody" jak ćwiąkalski o otworzenie korporacji prawniczych

Budyń - Wto 13 Sty, 2009

robi wieć Platformie, więc sobie go cenię. Więcej Palikota!
BloodForBlood - Wto 13 Sty, 2009

kurwa oni przecież niczym się nie różnią nie rozumie oburzenia innych...
xkrzysiekx - Śro 14 Sty, 2009

r27 napisał/a:
Cytat:
choc pewnie intencje mial dobre z ta swoja komisją, ale intencje to nie wszystko


1.przepychanie przepisów korzystnych dla wielkich sieci handlowych
2. przepychanie przepisów korzystnych dla developerów ksoztem budownictwa indywidualnego

on tak walczy o "swobody" jak ćwiąkalski o otworzenie korporacji prawniczych

chodizlo mi raczej o wytykanie prawnych bubli..

r27 - Śro 14 Sty, 2009

xkrzysiekx napisał/a:
r27 napisał/a:
Cytat:
choc pewnie intencje mial dobre z ta swoja komisją, ale intencje to nie wszystko


1.przepychanie przepisów korzystnych dla wielkich sieci handlowych
2. przepychanie przepisów korzystnych dla developerów ksoztem budownictwa indywidualnego

on tak walczy o "swobody" jak ćwiąkalski o otworzenie korporacji prawniczych

chodizlo mi raczej o wytykanie prawnych bubli..


które sam tworzy np. głosował '"za" ustawą o obowiązkowych szkoleniach ppoż, które potem wysmiewał....i tylko sie z deka irytował kiedy pisamki odkryli jak głosował

Stanzberg - Czw 07 Paź, 2010

Pajac z Lublina zakłada nową partię. Może to jest powód żeby odkurzyć temat.
Jak myślicie, ugra coś, nie ugra, osłabi SLD czy PO?
http://wiadomosci.dzienni...e-poparcie.html

janek_janusz - Czw 07 Paź, 2010

zal mi tych co swe kompleksy lecza przez uczestnictwo w polityce.
zachariasz - Czw 07 Paź, 2010

Palikot jest Ok tylko pod warunkiem że odpierdala te wszystkie rzeczy żeby ośmieszyć politykę :lol:

Niestety nie można o nim powiedzieć że to polski Jello Biafra :/

michał ze wsi 2 - Czw 07 Paź, 2010

Jak w temacie P jak Przygłup.Wybitny polityk który wie jak zacząć i na tym koniec.

Ps.E,szkoda słów.

suchy693 - Czw 07 Paź, 2010

3 X P....przygłup/pierdolniety/psychiczny :zygi: :zygi: :zygi: :zygi:
Rotten82 - Czw 07 Paź, 2010

Palikot to narodowy bohater czy tego ktoś chcę czy nie! gdyby nie jego żołądkowa gorzka, niejeden polak do dziś chodziłby nieszczęśliwy, a coiotsi nie mieli by o czym pisać piosenek :old:
Stanzberg - Pią 08 Paź, 2010

Chwilunia, nie próbujesz chyba nam wmówić, że to on wymyślił gorzką. :lol:
Zaraz wyjdzie, że koło wynalazł.

I wibrator. :lol:

Rotten82 - Pią 08 Paź, 2010

chodzi mi o to, że się zajmował jej produkcją i dystrybucją i dzięki niemu można ją kupić :bananik:
suchy693 - Pią 08 Paź, 2010

to ja wole samogonik mojego sasiada z podlasia ,tanszy ,lepszy i leb nie boli w dodatku sasiad jest wporzo i nie gania po wsi z pistoletem i vibratorem [kosa ,widły mu wystarcza] :rotfl:
Stanzberg - Pią 08 Paź, 2010

Nawet jeśli lubię Żołądkową, to nie kojarzy mi się ona z tym typem, może i dobrze, jeszcze by się cafło! :old:
ameb-x - Pią 08 Paź, 2010

Stanzberg napisał/a:
Nawet jeśli lubię Żołądkową, to nie kojarzy mi się ona z tym typem, może i dobrze, jeszcze by się cafło! :old:


chyba mam odpowiedź dlaczego ostatnio zawsze cofa mnie po żołądkowej

Rotten82 - Pią 08 Paź, 2010

ameb-x napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Nawet jeśli lubię Żołądkową, to nie kojarzy mi się ona z tym typem, może i dobrze, jeszcze by się cafło! :old:


chyba mam odpowiedź dlaczego ostatnio zawsze cofa mnie po żołądkowej

swoją drogą też tak mam ostatnio. kiedyś uwielbiałem, a teraz ledwo jestem w stanie wcisnąć jednego kielonka

Nuclear Winter - Pią 08 Paź, 2010

Ja tam wolę browar, a jak wóda to tylko biała i jak piję to tylko ze szwagrem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group