PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Wasze zdjęcia [Część 4]

kampfhundnr1 - Śro 13 Maj, 2009

Nie dziuraw se za mocno twarzy bo za parę lat może okazać się że przeszkadza Ci to w życiu. No wiesz praca itd. itp. a dziury i zrosty pozostaną wiem co mówię.Ja mam miejsca na twarzy które czasem mnie bolą chyba jak się ma zmienić pogoda.Chodzi o to by nie przedobrzyć bo jak będziesz jadła zupę to może się wylewać. :mrgreen:
Dev - Śro 13 Maj, 2009

spoko, nie ma strachu :wink:
widzicie moje lewe oko? jest mniejsze, ale nie dlatego, że tak wyszło, to pamiątka po kolczyku w brwi, który pare lat temu mi wyemigrował :mrgreen:
wszystko ma swoje priorytety, niestety, wszystko ma swoje wady, zalety...

heroina - Śro 13 Maj, 2009

Cytat:
Chodzi o to by nie przedobrzyć bo jak będziesz jadła zupę to może się wylewać.

zawsze mnie rozpierdalało jak mi zadawali pytania w stylu: a zupa ci się nie wylewa? :roll:


a najgłupsze pytanie w mojej karierze zadała mi baba od poskiego: -jak ty z tym myjesz zęby?
-całkiem zwyczajnie, biorę do ręki szczotkę, w drugą rękę tubkę z pastą. uważając by szczoteczka nie wypadła odkręcam tubkę delikatnie. trzeba przy tym uważać, bo czasami pasta lubi wybuchnąć w ręce jak się ją za bardzo ściśnie... [itd]
i tym sposobem wyjaśniłam jej jak się myje zęby


http://forum.bodymodifica...t=głupie+teksty

Ryszard - Śro 13 Maj, 2009

Przekłuwałem sobie parę razy ucho, łaziłem potem dzień czy dwa z agrafkami i mi się nudziło. Może się na coś kiedyś skuszę na mordzie, ale bardziej żeby sprawdzić czy boli niż chodzić z żelastwem.
kampfhundnr1 - Czw 14 Maj, 2009

heroina napisał/a:
a zupa ci się nie wylewa?

To nie takie głupie pytanie. Jak ktoś ma np. w policzkach kolce przez parę lat a później wyjmie to jest możliwe. Oczywiście że nie leci ciurkiem ale ...może wypływać.

heroina - Czw 14 Maj, 2009

wiem, wiem... pamiętam jak miałam świeżo przekłutą wargę to mnie szczypało jak jadłam ogórkową :wink:
Biały - Czw 14 Maj, 2009

wracając do tematu:
gorączka piątkowej nocy ;)

http://img390.imageshack....96/dsc07192.jpg
http://img379.imageshack....65/dsc06898.jpg

magdalenik - Czw 14 Maj, 2009

dev- na tym zdjeciu oczęta masz piekne, przede wszystkim :P

-------------
a mnie sie jedna zupa przez dziurke w brodzie wylewala. nie wiem ocb, nic innego ale barszcz czerwony mi zawsze sciekal po kuleczce :D

magdalenik - Czw 14 Maj, 2009

o kurwa, znalazlam u mamy w domu cale pudlo zaginionych dawno zdjec.
przeglad koncertow, koszulem nirvany i metallici, kotow, kolorow wlosow, chlopakow.... :D
przejebane tylko, ze matka pewnie te foty ogladala, a niektore z nastolackich czasow w neglizu. obciach :mrgreen:

a, ilist od paulussa znalazlam :mrgreen:


-----
dobrze, ze bylam taka jebnieta jak bylam mlodsza. inaczej co ja bym teraz wspominala :P

wawrzon - Pią 15 Maj, 2009



Nie pamiętam czy było ale... Zajebiście lubię to zdjęcie. Z koniem i Kretem przed UF.

---
Co od starych świetnych zdjęć... kto takich nie ma. Pokazałbym Wam jak wyglądałem w różowych spodniach w kratę z wymalowanym olejna na pół nogawki napisem WŁOCHATY, do wego w kamizelce, arafacie, pomalowanych glanach, kolcem w ryju i krzywo postawionym irokezie mając te 15 lat ale... ale sie wstydze :D

Foxy 68 - Sob 16 Maj, 2009

Devotka napisał/a:
wiem, że zdjęcie kretyńskie, godne właścicielki fotobloga

Zaryzykuję stwierdzenie,że jedno z Twoich lepszych,a nawet najlepsze. Pomijając fakt,że się rozmazałaś lekko i to że nie nawidze kolczyków w wargach, jakichkolwiek. o!

Marguz - Sob 16 Maj, 2009

Foxy 68 napisał/a:
to że nie nawidze kolczyków w wargach

nienawidzę to za dużo, ale też mi nie wsmak, bo ogólnie to wporzo kolesiówa jest dev ;)

QkiZ - Sob 16 Maj, 2009

magdalenik napisał/a:
a niektore z nastolackich czasow w neglizu

poka poka

Zwierz@k - Sob 16 Maj, 2009

pedofil!
Dev - Sob 16 Maj, 2009

dzieki Magda i chłopaki za miłe słowa :wink:

a oto wynik 4 -godzinnego pobytu u znajomej fryzjerki, 20 dziewcząt (praktykantek) dumało nad moją nową fryzurą (nie zartuje) i wspólnymi siłami osiągnęłyśmy taki efekt:


z tyłu i po bokach wygolone na 2 mm :P po tylu latach znów stałam się ruda...

Ryszard - Sob 16 Maj, 2009

Devotka napisał/a:
po tylu latach znów stałam się ruda...

i bardzo dobrze!

Marguz - Sob 16 Maj, 2009

rude-wredne
;) :twisted: :kiss:

Kamyla - Sob 16 Maj, 2009

do oczu Ci pasuje :) Ładnie...bardzo :wink:
Mecenas - Pon 18 Maj, 2009

ja bym tym fryzjerkom nie zapłacił :lol: :wink:
ko0niu - Pon 18 Maj, 2009

Wawrzon, to zdjęcie jest chujowe - wyszedłem jak dziecko specjalnej troski. :? jest tyle lepszych zdjęć z tego festu...np: na tle HC 1125 ale to by się psy zleciały na moje kości i twój tłusty badziuch :lol:
Zwierz@k - Wto 19 Maj, 2009


sie jara dziewczyno, sie jara chłopaku :faja:

kampfhundnr1 - Wto 19 Maj, 2009

To szto zwykły szlug jest :|

prawo jest kruche bo je łamię jednym buchem na na na...

Dev - Wto 19 Maj, 2009

uuu zwierzi :wink:
ale baki mógłbys zgolić... :P

Zwierz@k - Wto 19 Maj, 2009

zgolić - neva!
wymodelować/zmienić kształt - jasne, już nawet zostało to zrobione :P

kampfhundnr1 - Wto 19 Maj, 2009

Facet musi być trochę obleśny a co dopiero Zwierzak :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group