PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Wasze zdjęcia [Część 4]

rozwal - Pią 12 Gru, 2008
Temat postu: Wasze zdjęcia [Część 4]
Hop siup czary mary.
Marguz - Sob 13 Gru, 2008

o żadnej krowie nic nie wiem, to normalny agropol za bodajże 4,75
Anonymous - Sob 13 Gru, 2008

widzisz u was taniej :D
Pani Ka - Nie 14 Gru, 2008


Czasami stajemy na głowie :twisted:

Dev - Nie 14 Gru, 2008

to było planowane?
daj jakieś zdjęcie twarzy :>

xkrzysiekx - Nie 14 Gru, 2008

jest topic o niepankach, to i ja dam foitę z niepankami :(


Vróbel - Nie 14 Gru, 2008

ty jestes ten w okularach ?
xkrzysiekx - Nie 14 Gru, 2008

ten bez
Pani Ka - Pon 15 Gru, 2008

Cytat:
to było planowane?

Oczywiście,że planowane :D
Nie mam żadnych zdjęć.I irokeza też już nie mam :wink:

Stanzberg - Pon 15 Gru, 2008

Cytat:
dam fotę z niepankami
Skąd, pankrok! Stroje, wnętrza, kolorystyka, fryzury, malarstwo (? > :| ), nawet ta rezerwacja od ósmej = sto procent punk as fuck. ;-)
xkrzysiekx - Pon 15 Gru, 2008

akurat ten lokal ma jakies tam zwiazki jak nie z punkiem, to z kwestiami wolnościowymi, czasem za punkiem pracowały punki, wisial szlaik FC Rozbrat (wlasciciel grywal sobie ze sklotersami) i w ogole bylo to mile miejsce. teraz jest jakies takie ciut bardziej wysonobowane, ale nadal dzieje sie tu wiele dobre. niedawno grala tu np. francuska Vialka, mogaca sie kojarzyc z Uz Jsme Doma. na lus Meskala, bo tak nazywa sie ta miejscowa, nalezy zaliczyc ze sa otwarci na rozmaite dzialania, projekty,kt mozna w zasadzie za free u nich zrealizowac. dla prawakow zła wiadomość: knajpa (a w zasadzie jej szef i pracownicy) czynnie wspieraja Dni Rownosci i Tolernacji, a wiec poniekad promuja zboczenia :/

a tak w ogole to fota z urodiozn kumpeli, tej hipiski, kt slucha o dziwno raczej noise, hardcore, postmetal i metyal niz jakis blus czy tym bardziej rege, ktorego nienawidzi (zwlaszcza polskiego). Obaj jak na hipisow sa bardzo ok i maja bardzo punkowe, moze nawet grindowe poczucie humoru, co zawsze jest dla mnie plusem ;)

fote wlepilem w sumei wlasnie ze wzgledu na topic o niepanku ;)

Stanzberg - Pon 15 Gru, 2008

He, he, he - tylko winny się tłumaczy. :P

Też mam znajomych normalsów, ale to w realu: w necie jestem 100% true punk as fuck, jem ze śmietników i gardzę trunkami pow. 5 zł za 0.7l :lol:

xkrzysiekx - Pon 15 Gru, 2008

c`mon, tacy to przyjaciele ze widze sie z nimi raz na rok ;) zadni tam zaloganci, nie wiem czy normalsi bo ostrych przygod tez maja troche na koncie. z klasycnzymi normalsami raczej nei mam stycznosci ;)

winny jak winny, poczulem sie w obowiazku sprostowac kilka spraw ;)

Zwierz@k - Pon 15 Gru, 2008

Stanzberg napisał/a:
Też mam znajomych normalsów

Pamiętaj też o nas - nienormalsach ze Szczecina :mrgreen:
BTW, Stan skontaktuj się ze mną w kwestii grudniowej imprezy pt noc dlugich noż end flaków na chodniku vol 2 :wink:

Stanzberg - Pon 15 Gru, 2008

Zadzwonię do Ciebie szczeciniasty stworze, nie bój. :mrgreen:
Tzn. pani (A) do Ciebie przedzwoni - połączenia ze zwierzakami ma za darmo!!! :lol:
:lol:

gooy - Pon 15 Gru, 2008

xkrzysiekx napisał/a:
Obaj jak na hipisow sa bardzo ok i maja bardzo punkowe, moze nawet grindowe poczucie humoru

martwe niemowlaki i żydzi z oswiecimia :?: :D

xkrzysiekx - Pon 15 Gru, 2008

tez:D

wszystko co chore i niesmaczne :D

Zwierz@k - Pon 15 Gru, 2008

Stanzberg napisał/a:
Zadzwonię do Ciebie szczeciniasty stworze, nie bój. Mr. Green
Tzn. pani (A) do Ciebie przedzwoni - połączenia ze zwierzakami ma za darmo!!! Laughing

oooosoooommm :mrgreen: w tym roku też wystrugamy grecka na sałatkę na komponentach netto ktorej nikt nie będzie chciał jeść? :D
aha, no i obowiązkowo pamiętaj o haśle pt "byyyrrrrr miii in de nejmlesss grejjjjvvvvv" :lol: :lol: :lol: :lol:

Stanzberg - Pon 15 Gru, 2008

Ale teraz Szczeniak nie idzie się tłuc nawet jak by chciał, bo ja chcę po dwunastej się w sympatycznym nastroju najebać, a nie uspokajać skołatane nerwy. :lol:
Zwierz@k - Pon 15 Gru, 2008

spokojna Twoja, teraz balet będzie w bezpieczniejszym miejscu, poza tym weźmiemy trochę broni :lol:
Aneta - Pon 15 Gru, 2008

Lidka napisał/a:
Ale w blondzie było Ci ładniej


też taka od 2 tyg. jestem znów, fota z przed 1/2 roku...

Stanzberg napisał/a:
Ale teraz Szczeniak nie idzie się tłuc nawet jak by chciał, bo ja chcę po dwunastej się w sympatycznym nastroju najebać, a nie uspokajać skołatane nerwy. Laughing


i tak się najebaleś to co marudzisz ??
:mrgreen:

Stanzberg napisał/a:
pani (A)


ja nie znam żadnej anarchii

Anonymous - Pon 15 Gru, 2008

Aneta, w blondzie przypominasz mi kumpele, Agnieszke :) wieczorem wkleje link z jej zdjeciem :)
Anonymous - Pon 15 Gru, 2008

konkretniej chodzi mi o drugie zdjecie z albumu :)
Anonymous - Pon 15 Gru, 2008

najnowszy zakup :D buciki mojej Niusi :)

Vróbel - Pon 15 Gru, 2008

xkrzysiekx napisał/a:
Obaj jak na hipisow sa bardzo ok i maja bardzo punkowe, moze nawet grindowe poczucie humoru, co zawsze jest dla mnie plusem



jakie to jest grindowe poczucie humoru ? albo pankowe ? definicje masz jakies ? :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group