PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - zeglarstwo

Maciek - Pon 02 Sty, 2006

co roku sie przymierzam ale jakos nie wychodzi
Jules Winnfield - Pon 02 Sty, 2006

żeglarstwo kojarzy mi się(oczywiście nie mówię o sporcie, pracy marynarza etc. bo zapewne jest ciekawe ;) ale obecnej, modnej jako forma wakacji i wysłania przez rodziców gdzieś gówniarza, aby mieć trochę spokoju) z harcerzami, hipisiarstwem, mrocznymi i złymi 14latkami,"hihihi", szatan, nirvana, długie kudły, wolna miłość etc.
a z indywidualnego punktu widzenia nudna sprawa, siedzenie na łodce i ciągnięcie za odpowiednie liny

street- core - Pon 02 Sty, 2006

Cytat:
żeglarstwo kojarzy mi się(oczywiście nie mówię o sporcie, pracy marynarza etc. bo zapewne jest ciekawe Wink ale obecnej, modnej jako forma wakacji i wysłania przez rodziców gdzieś gówniarza, aby mieć trochę spokoju) z harcerzami, hipisiarstwem, mrocznymi i złymi 14latkami,"hihihi", szatan, nirvana, długie kudły, wolna miłość etc.

To źle ci się kojarzy :wink:
Cytat:
a z indywidualnego punktu widzenia nudna sprawa, siedzenie na łodce i ciągnięcie za odpowiednie liny

A pływałeś kiedyś?
Jeśli nie ma wiatru lub jest słaby to fakt- jest nudne. Ale przy silnym wietrze zapierdalając na ostrym przechyle, gdzie cała ekipa modli się aby łódka się nie obaliła to zupełnie co innego i zapewniam, że jest bardzo ciekawie. A oprócz tego dochodzi całe życie żeglarskie czyli szanty, śpiew, picie, picie, picie

Jules Winnfield - Pon 02 Sty, 2006

street- core napisał/a:
A pływałeś kiedyś?

tak, na jakimś obozie sportów wodnych i żeglerstwo było najnudniejsze(w odróżnieniu od np. windsurfingu czy nurkowania), ale faktem, że to było takie spokojne siedzenie na łodce ciągnąc sobie za liny i je wiążąc
a śpiewanie czy picie jest na prawie każdej imprezie w dobrym towarzystwie ;)

street- core - Pon 02 Sty, 2006

To byś musiał ze mną popływać :lol: Ja przy słabym wietrze wogóle nie chwytam za ster, ale jak przywieje to staram się wyciągnąć ile tylko można i nikt nie lubi ze mną pływać, bo się boją :lol:
Ahh jak ja kocham przechyły :P

Zwierz@k - Pon 02 Sty, 2006

wychowywalem sie na przystani
pzoniej plywalem w mlodziezowej regatowce, ale sybko zakoncylem kariere.
Wole plywanie turystyczne-wodka, fajka i byle dalej.
ostatnio plywalem chyba ze 3 lata temu, mielismy z koelsiami omege, w ktorej przy 5 czy 6 pękła nam burta, prowały żagle i wykrywił ster.
raz udało mi sie pożeglowac po środziemnym, to dopiero była impreza
generlanie- polecam wszystkim.

Putin77 - Pon 02 Sty, 2006

zeglowalem kiedys ale wyjebali mnie z przystani zreszta nieslusznie no i od tego czasu nie zegluje a uwazam ze zeglowanie jest zajebiste zwlaszcza przechyly o ktorych pisal street core
Angel Of Death - Wto 03 Sty, 2006

street- core napisał/a:
To byś musiał ze mną popływać :lol: Ja przy słabym wietrze wogóle nie chwytam za ster, ale jak przywieje to staram się wyciągnąć ile tylko można i nikt nie lubi ze mną pływać, bo się boją :lol:
Ahh jak ja kocham przechyły :P


heh ja plywam od urodzenia praktycznie, gdzieś w podstawówce tata mnie namówil na pływanie regatowe i cóż, jak wieje to jestem nie do zdarcia ;P
i też malo kto ze mą lubi pływać...
ale u nas nie wieje niestety...
jedynie czasami we wrześniu

mikus - Wto 03 Sty, 2006

ja bym chcial pozeglowac :)
riot - Wto 03 Sty, 2006

mikus napisał/a:
ja bym chcial pozeglowac

moge cie zabrac w niezapomnany rejs...
ty, ja, wiatr i wszechobecna cisza... miau...

Angel Of Death - Wto 03 Sty, 2006

... i wino... :D
bnr - Wto 03 Sty, 2006

W sumie chciałbym kiedyś spróbować, choć narazie niestety miałem tylko okazję pożeglować łódką Bols... :cry:
geerwazy - Wto 03 Sty, 2006

żeglarstwo jest po chuju bo maciek przez nie jest w szpitalu, trzeba bylo norberta kurwa posluchac!
mikus - Śro 04 Sty, 2006

Kamil napisał/a:
mikus napisał/a:
ja bym chcial pozeglowac

moge cie zabrac w niezapomnany rejs...
ty, ja, wiatr i wszechobecna cisza... miau...


oo tak tak oooooo pisz mi jeszcze jeszcze wieceeeeeejjjjj :twisted: :twisted:

street- core - Pon 09 Sty, 2006

To ja może jeszcze pokaże nasz tramwaj którym pływamy :P
http://img499.imageshack....dscf27507rj.jpg
http://img499.imageshack....dscf27495ya.jpg

huida - Pon 09 Sty, 2006

ja byłam raz i bylo bosko :D
Angel Of Death - Wto 10 Sty, 2006

street- core napisał/a:
To ja może jeszcze pokaże nasz tramwaj którym pływamy :P
http://img499.imageshack....dscf27507rj.jpg
http://img499.imageshack....dscf27495ya.jpg


gdzie to jest??
ja obstawiam: iława, albo mazury ;P

street- core - Wto 10 Sty, 2006

Cytat:
gdzie to jest??
ja obstawiam: iława, albo mazury ;P

nie tety, nie trafiłeś :wink:
jezioro powidzkie na pojezierzu gnieźnieńskim, woj Wielkopolskie

Blekit - Wto 10 Sty, 2006

zaopatrzyć się w fajne towarzystwo, sprzet rozweselający, muzyke i nawet coś do filmów odtwarzania na baterie :D i kiedys kupie sobie jakąś łódeczkę sexowną i wyrusze w rejs!
Angel Of Death - Wto 10 Sty, 2006

street- core napisał/a:
Cytat:
gdzie to jest??
ja obstawiam: iława, albo mazury ;P

nie tety, nie trafiłeś :wink:
jezioro powidzkie na pojezierzu gnieźnieńskim, woj Wielkopolskie

nie byłam tam, ale może będę..raczej w zyciu kiedyś będę

SHINTA - Nie 15 Sty, 2006

:)
SHINTA - Nie 15 Sty, 2006

dwa tw same tematy:)
Angel Of Death - Pon 16 Sty, 2006

wlaśnie zauważylam, może ktoś usunąć jeden??

---------------------------EDIT----------------------------

raczej ten mój temat, bo chyba 'troszkę' później był :lol:

mr.żółw - Sob 29 Lip, 2006

heh niedawno wróciłem z mazuri od pierwszego dnia tęsknie za żeglarstwem, żegluje od niedawna bo od 2 lat (patent posiadam,bo to raczej wielka filozofia nie jest) w sierpniu planuje wypożyczenie omegi i pobujaniu sie po kiekrzu (jesli ktoś chętny to kontakt gg lub PM ;) ) a na wiosne w planach jest klub jakiś , i może rozpoczęcie pływania regatowego, sie zobaczy :)

a w żaglach oprócz pływania ,ostrego bajdewindu przy dobrym wietrze , i zwykle fajnych ludzi zajebista jest cała otoczka czyli jak ktoś już napisał szanty i picie,picie,picie... :)

ciocia gienia - Śro 11 Lip, 2007

właśnie sie pod żagle wybieram z żonką i znajomkami ! sport jest cudny, ale musi wiaaaaaać !

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group