PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - OSTATNIA MINUTA - kraków antyconservative punk

Pyndzel_77 - Wto 08 Gru, 2009

co to jest to anticonservative?

jakieś lewactwo uskuteczniacie?

Zwierz@k - Śro 09 Gru, 2009

pyndzel - tak z ciekawości. Ile ty masz lat?
wawrzon - Śro 09 Gru, 2009

Od odp odejmij ze 4 :) :kiss:
Pyndzel_77 - Śro 09 Gru, 2009

moje lata.... boże. szkoda gadać... 21 a w lutym wiecej, ale jak się to ma do mojego jakże neutralnegp pytania?



pozdrawiam :mrgreen:

kubarockman - Śro 09 Gru, 2009

antyconservative - co tu jest do zrozumienia?
Pyndzel_77 - Czw 10 Gru, 2009

no toteż weź pod uwagę moje jakże ograniczone możliwości intelektualne i naświetl mi może wasz przekrój światopoglądowy.


:* 44+44

Ryszard - Czw 10 Gru, 2009

Pyndzel_77 napisał/a:
naświetl mi może wasz przekrój światopoglądowy.

a chuj cie obchodzi ich przekrój światopoglądowy... :shock:

Pyndzel_77 - Czw 10 Gru, 2009

a właśnie obchodzi i huj cie to obchodzi że Cię zacytuje.
Ryszard - Czw 10 Gru, 2009

nie chcę się wypowiadać za Ostatnią, ale po przeprowadzeniu dokładnej analizy, przemyśleniu sprawy, modlitwie do Ateny i miesiącu postu na pustyni nareszcie doszedłem do wniosku:
antyconservative = nie lubią konserw :!:
:roll:

wawrzon - Czw 10 Gru, 2009

Nie prościej przeczytać wcześniejsze strony ? :)
Pyndzel_77 - Sob 12 Gru, 2009

nie zawsze prostsze rozwiązania są najlepsze.


44+44! :o

Szynszyllo - Wto 19 Sty, 2010

Ryszard napisał/a:
nie chcę się wypowiadać za Ostatnią, ale po przeprowadzeniu dokładnej analizy, przemyśleniu sprawy, modlitwie do Ateny i miesiącu postu na pustyni nareszcie doszedłem do wniosku:
antyconservative = nie lubią konserw :!:
:roll:


no i trafiłeś :)

nie gramy dla pędzli co wolą politykę niż muzykę

Szynszyllo - Pon 23 Kwi, 2012

Ostatnia Minuta nie jest zespołem, który gra pod czyjekolwiek dyktando - świadomie powierzyliśmy swoją "karierę" wyłącznie kaprysom losu i artystycznej weny. Korzystając z zalet takiej swobody, jednocześnie zgadzamy się na jej wady - nieprzewidywalne okresy stagnacji w działalności kapeli. gdyby jednak ktoś miał jakieś wątpliwości - wciąż żyjemy i mamy się znacznie lepiej niż niejeden z pewnością by chciał!

Bezpośrednim powodem odgrzania tego kotleta było popełnienie przeze mnie w ostatnim czasie pewnego utworu, do którego link umieszczam tutaj:

Ostatnia Minuta - Klątwa Watykanu

Myślę że tekst utworu może stanowić jakieś rozjaśnienie w kwestii podjętego tutaj wcześniej tematu "antyconservative", a być może kogoś zainteresuje fakt, że utwór jest stworzony w stuprocentowej zgodzie z ideą DIY - w całości powstał u mnie w pokoju :smile: i tym samym jest jednocześnie moim debiutem w roli realizatora.

Zapraszam do odsłuchania - jestem bardzo ciekaw waszych opinii!

PS.:korzystając z okazji zamieszczam jeszcze jeden link - do naszego oficjalnego profilu fejsbukowego ;-) :

Ostatnia Minuta Fejsbuk

Epickiego posta kończę wnioskiem o rozważenie przeniesienia tematu do działu "kapele z polski" - bo nie jesteśmy już w sumie tacy młodzi... ;-)

Stanzberg - Pon 23 Kwi, 2012

Ja rozumiem, czasem można chlać tydzień.
Dobra, dwa tygodnie też można pochlać. W esktremalnych przypadkach (wakacje) można pochlać dwa miesiące.

Ale dwa lata…? :lol: :lol:

Myślę, że tej piosence dobrze zrobiłoby wyjście spoza magicznego kręgu czterech chwytów.
Nagrywka i brzmienie potworne. :D

Rotten82 - Pon 23 Kwi, 2012

Byłem na 3, albo 4 koncertach tej kapeli, ani razu mi się nie podobało, jedyny fajny kawałek jaki zapamiętałem to cover Kastracji "Huta"
Szynszyllo - Czw 26 Kwi, 2012

Rotten82 napisał/a:
Byłem na 3, albo 4 koncertach tej kapeli, ani razu mi się nie podobało

Stanzberg napisał/a:
Nagrywka i brzmienie potworne. :D


:twisted: Dzięki!

Stanzberg napisał/a:
tej piosence dobrze zrobiłoby wyjście spoza magicznego kręgu czterech chwytów


...ale kawałek jest opart na pięciu chwytach!!! a biorąc pod uwagę fakt, że refreny idą na inne kopyto niż zwrotki, to już prawie symfonia ;)

Mecenas - Nie 29 Kwi, 2012

mnie się podoba :mrgreen:
Szynszyllo - Nie 23 Wrz, 2012

Ok, dzięki. Jako iż postanowiłem, że "Klątwa Watykanu" pójdzie na mój solowy album, więc chwilowo została usunięta z internetu do czasu aż nie wymyślę wystarczająco chwytliwej nazwy tego projektu - kto więc nie posłuchał, niech żałuje. W zamian jednak udostępniam do Waszej oceny super gorącą nowość:

OSTATNIA MINUTA - Za stary

oczywiście bardzo ciekaw jestem opinii ;)

Rotten82 - Sob 06 Paź, 2012

jak zwykleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee slabiutkooooooooooooooooo i wokaaaaaaal megaaaaa strasznieeeee przeciagajacyyyyyy koncowkiiiii zdaaaaaaaaaaaaaaaaan. ale przynajmniej tekst fajny wiec juz milowy krok do przodu :)
-Rafo- - Wto 16 Paź, 2012

cos za długa Wam wyszła ta plumkająca częśc dla fanów Strachów na lachy ;) punka jak an lekarstwo... :-|
Mecenas - Śro 17 Paź, 2012

tekst zajebisty :old:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group