PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Defekt muzgó

Nikodem15 is back! - Wto 07 Kwi, 2009

Lubię Defekt bardzo, zarówno wczesne punkowe nagrania, jak i ostatnie płyty, gdzie poszli w stronę grania bardziej rockowego. Szkoda tylko, że zespół kończy tak a nie inaczej przez alkoholizm Siwego...
pla_sra - Czw 07 Maj, 2009

defekt muzgó zajebiście zagrał pod koniec marca na koncercie w Proximie
Piwołak - Pią 28 Maj, 2010

W dupach się Wam wszystkim poprzewracało. Nie znają płyty a krytykują. Ze 2 lata temu byłem z żoną na ich koncercie w Madnesie we Wrocku i bardzo dobrze się bawiłem. Teksty mają i o piwie i o gorzale, ale także i takie zaangażowane politycznie. Czego chceta od tej muzy? Żeby mieli tak rozbudowane kawałki jak Bach? Punk to punk. Nie podoba się to wypier@#lać na forum dla melomanów :dupa:
Stanzberg - Pią 28 Maj, 2010

Dobra, przyznaję się dla usprawnienia dyskusji: znam kilka płyt Defektu na pamięć.
Gdzie tam są kawałki zaangażowane politycznie?
Chyba rozumiesz pojęcie "zaangażowanie polityczne" na opak – śpiewanie o tym, że politycy kłamią, to jeszcze nie jest polityka. :mrgreen:
Jedyny kawałek Defektu o którym mógłbym od biedy powiedzieć, że jest zaangażowany, to "Ku Klux Klan", numer antyrasistowski.

kozi17 - Sob 17 Lip, 2010

Piwołak,
Teksty mają i o piwie i o gorzale

No mają piosenka "lato z browarem " ;D

Rotten82 - Sob 17 Lip, 2010

Stanzberg napisał/a:
Jedyny kawałek Defektu o którym mógłbym od biedy powiedzieć, że jest zaangażowany, to "Ku Klux Klan", numer antyrasistowski.

na koncercie w częstochowie zaśpiewał z nimi ten numer niejaki czerwony, pierwszy gitarzysta konkwisty :twisted:

ko0niu - Sob 17 Lip, 2010

kozi17 napisał/a:
Piwołak,
Teksty mają i o piwie i o gorzale

No mają piosenka "lato z browarem " ;D


no, słaby cover. Defektowi zdarzyło się zgwałcić jeszcze jeden przebój z wysp.

Foxy 68 - Sob 17 Lip, 2010

Raczej dwóch z repertuaru ANL i Business
ko0niu - Nie 18 Lip, 2010

Business to wiem że Blind Justice
Undertones Here comes the summer
Ale co oni robili ANL to za chuj sobie nie mogę przypomnieć. No cóż, nie zagłębiałem się szczególnie nigdy w twórczość Defektu...

osip78 - Pią 05 Lis, 2010

...bo i o tworczosci w ich wypadku trudno mowic...Czad to byl w Jarocinie jak zagrali na koncercie finalowym chyba w '92 jak sie nie myle...To bylo ich 5minut...A no i material o nich w telewizji z 15lat temu lecial...bylo minelo :razz:
Stanzberg - Pią 05 Lis, 2010

Na płycie sygnowanej Defekt Muzgó "Zjednoczona Europa" są same covery, ale nie jest to w zasadzie płyta Defektu, grał tam Siwy i Para Wino.

Kto nie wierzy, niech spyta Pary na jego podforum, mnie to aż tak nie interesuje.

Aida - Pią 15 Kwi, 2011

"wszyscy jedziemy na tym samym wózku..." zajebisci są. A Siwy to dawny kumpel mojego taty, ale kontakt się urwał... Szkoda
Rotten82 - Pią 15 Kwi, 2011

Aida napisał/a:
"wszyscy jedziemy na tym samym wózku..."

o to chyba jedyny kawałek tej kapeli, który zapadł mi w pamięć na dłużej.

zachariasz - Pią 15 Kwi, 2011

Mi to się tam jeszcze "My polacy " podoba....


PS. no i majorkaaa :cancan:

Rotten82 - Pią 15 Kwi, 2011

zachariasz napisał/a:
Mi to się tam jeszcze "My polacy " podoba....

cała ta kaseta chujowa była, aż żal, że wydałem na nią 12 zł :/

suchy693 - Sob 16 Kwi, 2011

nie lublju ich chujnia i tyle :strach:
Aida - Sob 16 Kwi, 2011

Ostatnio w Legnicy byli. Zajebiście grali :-)
chuchla - Sob 16 Kwi, 2011

Byłem w Wagonie na koncercie ostatnio, jedno słowo pasuje idealnie: TRAGEDIA!
Kiedyś na kasetach słuchałem dosyć często, ale koncerty będę omijać szerokim łukiem

I_Am_Punk - Nie 05 Cze, 2011

Polecam "wszyscy jedziemy", "Krystyna".
Są całkiem, całkiem. Ogólnie najbardziej rozwala mnie ich nazwa :!:

janek_janusz - Nie 05 Cze, 2011

Piwołak napisał/a:
W dupach się Wam wszystkim poprzewracało. Nie znają płyty a krytykują. Ze 2 lata temu byłem z żoną na ich koncercie w Madnesie we Wrocku i bardzo dobrze się bawiłem. Teksty mają i o piwie i o gorzale, ale także i takie zaangażowane politycznie. Czego chceta od tej muzy? Żeby mieli tak rozbudowane kawałki jak Bach? Punk to punk. Nie podoba się to wypier@#lać na forum dla melomanów :dupa:

to fakt, do Bacha im daleko. ;-) Gdy mieli swoje 5 minut to tez bez ostrego naprucia sluchanie nie było wskazane. Podsumowujac na bardzo mlodziezowego sylwestra sie sprawdzi, tak na pare kawalków dla poprawienia humoru :)

Jednak mimo wszystko suma sumarum wygrywa z nimi big cyc w tej działce.

szymon - Sob 31 Mar, 2012

Ja pierdolę po 15 latach DM nagrał nowy kawałek.

http://www.youtube.com/watch?v=MDL0CVCJW-s

spaf_antynazi - Nie 01 Kwi, 2012

a gdzie siwy :?: :crazy: :bananik:
Stanzberg - Nie 01 Kwi, 2012

Nie byłem w stanie obejrzeć całości, sorry, ale znam co najmniej 1125 lepsze młode kapele od tego czegoś.

Co to ma wspólnego z Defektem poza nazwą, bo nie wyczaiłem? :lol:

Szymix - Nie 01 Kwi, 2012

To zdjęcie jak jakiegoś boysbandu:D
kawkader - Nie 01 Kwi, 2012

Straszny kał. Niech młody śpiewa w Sedesie (który powinien ruszyć dupę na jakąś trasę :razz: ).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group