PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Sex Pistols

panna15 - Wto 10 Cze, 2008

Ich muzyka jest całkiem w porządku, chociaż znam lepsze kapele.
Ach i kurwa, jakby ktoś nie wiedział, oni, to klasyka.
Ot co.

Astiv - Wto 10 Cze, 2008

panna15 napisał/a:
Ich muzyka jest całkiem w porządku, chociaż znam lepsze kapele.
Ach i kurwa, jakby ktoś nie wiedział, oni, to klasyka.
Ot co.


łoo kurwaa! ty tak serio ?
a ja myslalem ze klasyka to Strauss czy Beethoven..

ojoj jakboli - Śro 11 Cze, 2008

Moja klasyką jest Konkwista 88 i Honor.
Stanzberg - Śro 11 Cze, 2008

To wręcz zajebiście!


narcy - Wto 17 Cze, 2008

są lepsze kapele punkowe lat '70, ale i tak ich lubię.
Słodki - Wto 19 Sie, 2008

wykopuję wam z metra swetra od razu poleconko zespołu! łapcie! ale po wafelka jak i tak wszystkie panki znają!!
dla mnie niekurasowy zespół! wymiata, np narchy in uk czy lonely boy! ale anarchy in uk mi kiedys kopał gębę jak grało! puszczałem to na całą gębę w głośnikach w chatce! jeszcze raz parząco polecam jescze raz

Sciezka - Śro 20 Sie, 2008

Zgadzam sie ze "SLODKIM" - dokladnie to samo sadze, a teraz co wy chcecie kurde od Sex Pistols !?
Ryszard - Śro 20 Sie, 2008

:lol: :lol: :lol: :lol:
przypomniał mi się cały ten filmik :D

Zwierz@k - Czw 21 Sie, 2008

to rzuc linkiem, bo nie widziałem, a mam teraz taki polew z dzieciaka w czerwonym że masakra
Mecenas - Czw 21 Sie, 2008

dzieciaki fajniejsze
Ryszard - Czw 21 Sie, 2008

ding ding dingdingdingding ding dign dingding
WONSKI - Śro 23 Wrz, 2009

Sex Pistols są zajebiści i nie wiem czemu wam się nie podobają....
Polecam film "Sex Pistols wściekłość i brud" naprawde kozacki z prawdziwym klimacikiem punk rocka :P Są popularni nawet teraz (np jak puścisz anarchy in the uk wszysty kojarzą to z tony hawkiem 4 :D )

QkiZ - Czw 24 Wrz, 2009

wrzesien, szkola, neostrada :lol:
większość z nas kojarzy sex pistols, ale na pewno nie z tony hawka

Mecenas - Czw 24 Wrz, 2009

ja z tony hawka pierwszy raz usłyszałem X :oops:
Biały - Czw 24 Wrz, 2009

A dla mnie Tony Hawk skończył się na "dwójce" :P
ko0niu - Czw 24 Wrz, 2009

ja swinging utters :oops:
wawrzon - Czw 24 Wrz, 2009

ko0niu napisał/a:
ja swinging utters :oops:

jak i ja... tylko ja jeszcze DK ... :oops:

Zwierz@k - Pią 25 Wrz, 2009

Biały napisał/a:
A dla mnie Tony Hawk skończył się na "dwójce" Razz

piwo dla tego pana!

ko0niu - Pią 25 Wrz, 2009

Dwójka jest faktycznie najlepsza. Potem to już się zrobiło śmiesznie bo wykonywanie w rzeczywistości proponowanych przez autorów tricków było raczej fizyczną niemożliwością.

Temat był o pistolsach prawda?
Ja raz na jakiś czas z radością i przyjemnością przesłuchuje nevermind the bollocks i rokendrolowego szwindla. Przy czym twierdze że ta druga płyta lepsza momentami od debiutu. O pistolsach można mówić wszystko, że sprzedali dupy, że nie umieli grać, że nie są wybitni na tle wielu kapel z tamtego okresu. Ale ja np twierdze że teksty mieli wybitnie trafne i mocne.
Ulubiony kawałek to chyba "Bodies" tekst bardzo, bardzo dobry.

"she was a girl from Burningham, she just had an abortion, she was the case of insanity, her name was Pouline she lived in a tree" :faja:

Mecenas - Pią 25 Wrz, 2009

a mnie zawsze wydawało się że Pauline była z Birmingham
skoro ma być o Sex Psitols to jak wam się podoba sid sings, dla mnie wypas,

Stanzberg - Pią 25 Wrz, 2009

Pierwszy punkowy numer pro-life jakby nie było.
Szo - Pią 25 Wrz, 2009

nie wiem czy już tu pisałem, ale brzmienie Nevermind... jest dla mnie po prostu genialne.
ko0niu - Pią 25 Wrz, 2009

Mecenas napisał/a:
a mnie zawsze wydawało się że Pauline była z Birmingham


Recht z pamięci pisałem ot pomyłka.


Szo ma racje, ta płyta wycieka z głośników i wypełnia wszystko zajebistą energią. Brzmi tak jak powinna.

Dżizys - Czw 24 Gru, 2009

ko0niu napisał/a:
Mecenas napisał/a:
a mnie zawsze wydawało się że Pauline była z Birmingham


Recht z pamięci pisałem ot pomyłka.


Szo ma racje, ta płyta wycieka z głośników i wypełnia wszystko zajebistą energią. Brzmi tak jak powinna.


tylko po chuj wydawać ją 15 razy?

jako całość nigdy nie trzepnęli mną o ścianę, ale gdy brać pod uwagę pojedyncze (ulubione) wałki to prawie, jak dobra wódka.

Poza kontrolą - Pią 12 Mar, 2010

To co mysle napisze od siebie bez posilkowania sie cytatami z wikipedii:) Pistols nigdy nie był zespołem który umiescil bym w swoim topie. Ale całe zjawisko którego byli punktem zapalnym to było własnie to, ze sa numerem 1, chociaz niekoniecznie za watrosc czysto muzyczna. Wkurwiaja mnie niektóre wpisy, odnoszace sie do nich z dzisiejszej perspektywy. 34 lata temu to był inna rzeczywistosc zarówno na Wyspach a szczególnie w Polsce. Londyn, dla przecietnego polaka, a co dopiero załoganta, mogł wtedy rownie dobrze lezec na Marsie i były takie same szanse zeby sie tam znalezc. Dzisiaj wystarczy 200 zl i lece sobie z Rzeszowa , a za dwie godziny jestem. Wtedy zwykłe "Bravo" które ktos przemycił z zagranicy to było oknem na swiat, przez które mozna bylo zobaczyc jak tam na tym zachodzie sie zyje. Dlatego wtedy Sex Pistols było szokiem dla całej kultury i spoleczenstwa. Dzisiaj kiedy wszystko osiagneło juz szczyty absurdu i w dobie wysoko rozwinietych technologii komunikacyjnych, bardzo ciezko jest kogos zaszokowac, smiem nawet twierdzic, ze na taka skale jak zrobili to wtedy Sex Pistols dzisiaj jest to po prostu niemozliwe. Wiec szanujcie HISTORIE bo chyba nikt nie powie, ze Einstain był głupi bo nie znał telefonu komórkowego. Wiec nie mozna oceniac pewnych zjawisk z dzisiejszej perspektywy , tylko w kontekscie tego jak to wygladało wtedy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group