PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Foxy 68 - Pią 03 Gru, 2010

walnąłbyś jeszcze jednego posta i też byś miał hat trick...

:green:

Anonymous - Pią 03 Gru, 2010

:jupi: wejść sobie rano na forum i popatrzeć jak Browara ściska z zazdrości :D i nie w żadnym Londynie :) Śniegu na 10 cm a ludzie do pracy nie racza przyjść:/ co za dno :/
ko0niu - Pią 03 Gru, 2010

Przez ten kurwiśnieg, mróz, lód i generalny paraliż komunikacji miejskiej nie dojechałem do roboty, tramwaje w stronę centrum nie raczyły jeździć w kole godziny 9:00. Teraz będę musiał odrabiać w innym terminie pierdoloną nieobecność na zajęciach i tłumaczyć się w biurze :punk:
Mecenas - Pią 03 Gru, 2010

dzięki nazik :*
jak mi na żywo złozycie życzenia to macię u mnie kolejke :bananik:

magdalenik - Pią 03 Gru, 2010

mecenas, ode mnie wszystkiego najlepszego! :*





na żywo dziś nie wpadnę, ale niedługo na pewno, bo mamy lokal do obadania w warszawie :P

suchy693 - Pią 03 Gru, 2010

Mecenas napisał/a:

jak mi na żywo złozycie życzenia to macię u mnie kolejke :bananik:
Ja ci moge nawet kurwa kwiatka kupic :> :mrgreen:
Rotten82 - Pią 03 Gru, 2010

w całej częstochowie nie działa ogrzewanie :] nie ma jak chodzić w kurtce po mieszkaniu ;]
Stanzberg - Pią 03 Gru, 2010

Wszystkiego najlepszego Mecenas!
Dzemu - Pią 03 Gru, 2010

Mecenas ode mnie z Żuromina troche by ciezko bylo zlozyc Ci zyczenia osobiscie. Ale i tak Najlepszego ;)
slayr - Pią 03 Gru, 2010

Sto lat Mec! :)
Rotten82 - Pią 03 Gru, 2010

a ja marznę, awarie mamy w częstochowie i od północy kaloryfery nie grzeją ;/
heroina - Pią 03 Gru, 2010

nazik napisał/a:
Ja w ogóle kaloryferów w domu nie odkręcam i śmigam w koszulce i bez skarpetek :faja:
teraz siedzę w krótkich spodniach i koszulce. nie da się u nas zakręcić grzania niestety :?

mecenek, 100lat:*

heroina - Pią 03 Gru, 2010

Zigi napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI
Goście z tego filmu mieli zajebisty pomysł na biznes
nienawidzę cię :evil:



całe szczęście, że zdążyłam wyłączyć.

Rotten82 - Pią 03 Gru, 2010

heroina napisał/a:
Zigi napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI
Goście z tego filmu mieli zajebisty pomysł na biznes
nienawidzę cię :evil:



całe szczęście, że zdążyłam wyłączyć.

KURWA dobrze, że najpierw wyświetliły się nagłówki i zanim poleciała pierwsza nutka zdążyłem wyłączyć! Zigi powinien dostać bana do końca roku, bo jest niebezpieczny !! :lol:

heroina - Pią 03 Gru, 2010

niestety moje uszy zgwałciła pierwsza nuta :strach:



całe szczęście, że instynkt samozachowawczy zadziałał i zdążyłam wyrwać kabel od głośników z kontaktu... razem z kontaktem :lol:

Rotten82 - Pią 03 Gru, 2010

heroina napisał/a:
niestety moje uszy zgwałciła pierwsza nuta :strach:

nie wiem czy jest szansa Cię jeszcze uratować;/ czarno to widzę :cry:

Mrs.Ilona - Pią 03 Gru, 2010

michał ze wsi 2 napisał/a:

Już mówię jak to zrobić jeśli mieszkasz w bloku.Poświęć jeden pokój na tucz do dużych,małe,aby była rotacja możesz trzymać tak gdzie śpisz.Sąsiedzi jak dostaną po kawałku indyczka też będą cicho siedzieć.
wiesz co,bo zaczynam sie nakręcać na ten Twój dziwny pomysł.. :p wlasnie wlaczyla mi sie wyobraznia. :cojest: :rotfl:
Mrs.Ilona - Pią 03 Gru, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Najgosze jest to,że Ilona sobie złe zdanie o mnie wyrobi na starcie :lol: i nici z mojej desperacji będą.
:) noł stres. żryjcie się tam między sobą,ja w takich sytuacjach nie slucham ani jednej strony ani drugiej ;p :zongler:
Anonymous - Pią 03 Gru, 2010

My nie mamy nic wspolnego ze soba,nie mielismy i mieć nie bedziemy! A właśnie Browar. Kiedy zabierzesz swojego dzieciaka bo teraz moja kolej na wolność?? :D
Mrs.Ilona - Pią 03 Gru, 2010

cyrki tu się wyprawiają :p
suchy693 - Pią 03 Gru, 2010

kontrowersyjna_ja napisał/a:
My nie mamy nic wspolnego ze soba,nie mielismy i mieć nie bedziemy! A właśnie Browar. Kiedy zabierzesz swojego dzieciaka bo teraz moja kolej na wolność?? :D
A alimenty chociaz płaci czy ma raty w żaglu :>
suchy693 - Pią 03 Gru, 2010

Mrs.Ilona napisał/a:
cyrki tu się wyprawiają :p
Najlepszyyyy nasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
heroina - Pią 03 Gru, 2010

kontrowersyjna_ja napisał/a:
My nie mamy nic wspolnego ze soba,nie mielismy i mieć nie bedziemy! A właśnie Browar. Kiedy zabierzesz swojego dzieciaka bo teraz moja kolej na wolność?? :D
jeżeli twoje dziecię, jest również browara, to znaczy, że coś jednak mieliście wspólnego. choćby to było jednorazowo.
Mrs.Ilona - Pią 03 Gru, 2010

Hahahaaa oo tak,nasz the best :bananik:
To nie jest smieszne... ja mam raty w żaglu :-| wiec bez takich mi tutaj chamskich docinków.. :lol:

Mrs.Ilona - Pią 03 Gru, 2010

o! teraz bedzie najciekawsze- ustalanie ojcostwa.. :p :rotfl:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group