PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Foxy 68 - Pon 22 Lis, 2010

niech pracodawca pocisnie Ci wniosek o przedluzenie. u nas tak pracowal rok jeden melepeta. na dobra sprawe to smieci wynosil i zamiatał bo byl takim tlukiem ze o ja pierdole :lol:
ko0niu - Pon 22 Lis, 2010

DROGIE PANKI WROCŁAWSKIE, Ktoś zostawił u mnie na chacie ŁADOWARKĘ DO TELEFONU NOKIA!! Proszę się nie wstydzić, powiedzieć, napisać na pw, zadzwonić, wyślemy pocztą polską.
SantaClaus - Pon 22 Lis, 2010

ko0niu napisał/a:
DROGIE PANKI WROCŁAWSKIE, Ktoś zostawił u mnie na chacie ŁADOWARKĘ DO TELEFONU NOKIA!! Proszę się nie wstydzić, powiedzieć, napisać na pw, zadzwonić, wyślemy pocztą polską.


2 tygodnie :lol:

BadMotherfucker - Wto 23 Lis, 2010

Szybciej już na piechote tam dojdziecie :twisted:
heroina - Wto 23 Lis, 2010

śniło mi się, że wawrzon się wykastrował i wszyscy nad tym obradowaliśmy :zdziwienie:
Kamyla - Wto 23 Lis, 2010

Całe szczęście z ładowarką nie mamy nic wspólnego!
Marchin - Wto 23 Lis, 2010

Moja tez nie
ko0niu - Wto 23 Lis, 2010

A Rychu?? No bo nie podejrzewam nikogo z krakusów żeby nosili ze sobą ładowarki na libacje.
magdalenik - Wto 23 Lis, 2010

nosimy :rotfl:
magdalenik - Wto 23 Lis, 2010

ale ta nie nasza :razz:
Zigi - Wto 23 Lis, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=owlh_Q7iO5c
suchy693 - Śro 24 Lis, 2010

Wolne 24 h narescie a od jutra nowu zapierdol po 10 h ,kurwa i kto tu mówił ze na emeryturze jest bosko :> :> :> :old:
suchy693 - Śro 24 Lis, 2010

Kup sobie taki kapelutek :> :mrgreen:
Mrs.Ilona - Śro 24 Lis, 2010

witam,ja tu nowa.ze wzgledu na okolicznosci musze popytac czy jest tu ktos z okolic Poznania? ewentualnie czy kojarzy z ktos Bazyla i Ramusa z tamtych okolic?nie mam do typów kontaktu a bedac ostatnio w Poznaniu goscie przypadkiem uratowali mi dupe.bylam bym zajewykurwiscie wdzieczna gdybyscie pomogli!
Rotten82 - Śro 24 Lis, 2010

nazik napisał/a:
Rotten, Ty zapytasz wiesz o co czy ja mam to zrobić? :rotfl:

żebyś nie miał dwóch postów pod sobą to ja to zrobię:)

Mrs.Ilona pokaż cycki !!


a propo Bazyla z Poznania, to nie jest przypadkiem ten typ co ma w Poznaniu knajpę "U Bazyla" ? http://ubazyla.pl/index.php

Mrs.Ilona - Śro 24 Lis, 2010

Hm....Wiesz co,ja tego goscia nawet nie znam.i nie bardzo pamietam jak wygladal.Tylko jego czerwona ramoneska przykuła mój wzrok :p i wiem tylko,że gdyby nie on i jego kumpel to pewnie bym teraz lezała w kostnicy :cool: chcialam im tylko ladnie podziekowac i zaprosic do Wawy na winiacza. :razz:

PS. Cycki pozniej,jak pomożecie :D :D hahaha

Rotten82 - Śro 24 Lis, 2010

Mrs.Ilona napisał/a:
PS. Cycki pozniej,jak pomożecie :D :D hahaha

no to ja właśnie pomogłem Ci dając namiar na pankowy klub "u bazyla", którego właściciel jest pewnie poszukiwaną przez Ciebie osobą, więc żeby nie być gołosłowna, teraz musisz pokazać nam (milionom oczekujących forumowiczów) swoje cycki ;]

kubarockman - Śro 24 Lis, 2010

Cytat:
nie mam do typów kontaktu a bedac ostatnio w Poznaniu goscie wyruchali mi dupe









jestem z siebie dumny :faja:

suchy693 - Śro 24 Lis, 2010

Dobra pokaż cycki :bejzbol: :bejzbol:
Zigi - Śro 24 Lis, 2010

Cytat:
Gdzie można kupić czapkę zimową z jakimś fajnym wzorem? Nie chce najki i adidaska a w sumie tych najwięcej na Allegro :/

szukaj na allegro w kategoriach oi punk skin emo.
Ja znalazłem czapkę Cock Sparrera w ten sposób, ogólnie distra obczaj klimatowe.
A jak chcesz taką bez napisu idź na rynek najlepiej albo popatrz po militarnych sklepach.

Mrs.Ilona - Śro 24 Lis, 2010

Rotten82> w kazdym razie dzieki wielkie.juz i tak bardzo pomogles. a z tymi cyckami to nie wiem czy powinnam,nie chce demoralizowac dzieci..jezeli tu jakies są :p
suchy693 - Śro 24 Lis, 2010

nazik napisał/a:
Mrs.Ilona, , nie jesteśmy dziećmi, zapewniamy :old:
eeeeee mów za siebie ja tam jestem wieczny DZIECIAK :jupi: :bananik: :bejzbol:
Mrs.Ilona - Śro 24 Lis, 2010

hahaha moje cycki są mało fotogeniczne :p
btw,ja juz nie wiem czy Wy se jaja robicie czy Wy tak na serio :D

Marchin - Śro 24 Lis, 2010

na serio
SantaClaus - Śro 24 Lis, 2010

z cyckow sie nie zartuje :old:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group