PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

magdalenik - Śro 17 Lis, 2010

heroina napisał/a:
to na pewno ta stara kurwa roma, która nas kiedyś z dev spod drzwi pogoniła. a naprawdę nie mogliśmy trafić kluczami z zamek :roll:


nie, to nie ta. tamta się już wyprowadziła :lol: ale też na nas się skarżyła do spółdzielni :lol:

ta co sie teraz dopierdala mieszka tu 7 dni. a już czepiała się 4 razy :D ale to stara koleżanka pani romy. a na imię ma... romana :D

Biały - Śro 17 Lis, 2010

rozwal napisał/a:
mgla jak cholera i odwolali moj lot do wroclawia dzisiaj :-|

Pewnie Rosjanie wywołali ;)

suchy693 - Czw 18 Lis, 2010

nazik napisał/a:
Kurwa.
Kurwa to jedyne polskie słowo, które można wstawić w każde miejsce w każdym zdaniu. Na potwierdzenie tej tezy wystarczy przytoczyć prosty przykład banalnego zdania „Jak masz na imię?”. Ponadto, zwróćmy uwagę na fakt, iż użycie kurwy w różnych miejscach w zdaniu nadaje mu zupełnie inny sens.

* Kurwa, jak masz na imię? – tym zwrotem wyrażamy nadzwyczajne zainteresowanie całą sprawą.
* Jak, kurwa, masz na imię? – tego zwrotu użyjemy, gdy bardzo chcemy podkreślić irytację faktem, iż dana osoba do tej pory nie zdradziła nam swojego imienia.
* Jak masz, kurwa, na imię? – taki układ wyrazów w zdaniu podkreśla fakt, że zapomnieliśmy jak osoba miała na imię i chcemy, by nam przypomniała.
* Jak masz na, kurwa, imię? – tego tekstu można użyć podkreślając szczególną pogardę dla imienia pytanej osoby i frustrację faktem, że ono w ogóle istnieje.
* Jak masz na imię, kurwa? – tutaj stawiamy proste pytanie, po dłuższej chwili dodajemy kurwa. To doda nam poczucia wyższości, podkreśli naszą pozycję społeczną oraz rolę w wielkiej grze pytania o imię.

Bardziej zaawansowaną formą jest wstawianie kurwy w kilku miejscach zdania, jest to jednak praktyka zbyt zaawansowana językowo, by ją tutaj opisywać. :razz: :old:

heroina - Czw 18 Lis, 2010

magdalenik napisał/a:
ale to stara koleżanka pani romy. a na imię ma... romana :D
nie wierzę, to nie może być prawda :zongler:
Mecenas - Czw 18 Lis, 2010

suchy693 napisał/a:
nazik napisał/a:
Kurwa.
Kurwa to jedyne polskie słowo, które można wstawić w każde miejsce w każdym zdaniu. Na potwierdzenie tej tezy wystarczy przytoczyć prosty przykład banalnego zdania „Jak masz na imię?”. Ponadto, zwróćmy uwagę na fakt, iż użycie kurwy w różnych miejscach w zdaniu nadaje mu zupełnie inny sens.

* Kurwa, jak masz na imię? – tym zwrotem wyrażamy nadzwyczajne zainteresowanie całą sprawą.
* Jak, kurwa, masz na imię? – tego zwrotu użyjemy, gdy bardzo chcemy podkreślić irytację faktem, iż dana osoba do tej pory nie zdradziła nam swojego imienia.
* Jak masz, kurwa, na imię? – taki układ wyrazów w zdaniu podkreśla fakt, że zapomnieliśmy jak osoba miała na imię i chcemy, by nam przypomniała.
* Jak masz na, kurwa, imię? – tego tekstu można użyć podkreślając szczególną pogardę dla imienia pytanej osoby i frustrację faktem, że ono w ogóle istnieje.
* Jak masz na imię, kurwa? – tutaj stawiamy proste pytanie, po dłuższej chwili dodajemy kurwa. To doda nam poczucia wyższości, podkreśli naszą pozycję społeczną oraz rolę w wielkiej grze pytania o imię.

Bardziej zaawansowaną formą jest wstawianie kurwy w kilku miejscach zdania, jest to jednak praktyka zbyt zaawansowana językowo, by ją tutaj opisywać. :razz: :old:

that`s a good one, kurwa :grin:

rozwal - Czw 18 Lis, 2010

Biały napisał/a:
rozwal napisał/a:
mgla jak cholera i odwolali moj lot do wroclawia dzisiaj :-|

Pewnie Rosjanie wywołali ;)
no! na youtube widzialem, ze maja takie specjalne urzadzenia do robienia mgly :faja:
Mecenas - Czw 18 Lis, 2010

tak się najebałem że przed chwilą się wywróciłem we własnym pokoju :lol:
Zigi - Czw 18 Lis, 2010

Cytat:
no! na youtube widzialem, ze maja takie specjalne urzadzenia do robienia mgly :faja:

ja kiedyś czytałem o tym jak koreańce z jednej wioski oskarżyły inną wioskę o kradzież chmury

Rotten82 - Czw 18 Lis, 2010

Zigi napisał/a:
Cytat:
no! na youtube widzialem, ze maja takie specjalne urzadzenia do robienia mgly :faja:

ja kiedyś czytałem o tym jak koreańce z jednej wioski oskarżyły inną wioskę o kradzież chmury

dziwisz się? chmura piechotą nie chodzi :grin:

Zigi - Czw 18 Lis, 2010

im bardziej chodziło o to że od tej jednej chmury zależało czy im plony obrodzą czy nie :lol:
Tam maja problemy dopiero, a my w Polsce o jakieś krzyżyki i jezuski walczymy

BadMotherfucker - Pią 19 Lis, 2010

To ich problemy - dla nas problemem jest jezusek :!: :bejzbol:
Łajek - Pią 19 Lis, 2010

Mecenas napisał/a:
tak się najebałem że przed chwilą się wywróciłem we własnym pokoju :lol:


dla mnie bomba :)

Mecenas - Pią 19 Lis, 2010

a moja pierwsza myśl po przebudzeniu, wypić tą pozostałą z wczoraj wódę, ale zpeniałem :oops:
ko0niu - Pią 19 Lis, 2010

widzę Panie Mecenasie, że wraca Pan do starej formy. :lol:
Ćwiczenie czyni mistrza. :old:

Mecenas - Pią 19 Lis, 2010

ko0niu napisał/a:
widzę Panie Mecenasie, że wraca Pan do starej formy. :lol:
Ćwiczenie czyni mistrza. :old:

to i tak dobrze bo od kilku miesiecy zwykle po przebudzeniu pierwsza mysl dotyczyła JEJ, znaczy że albo musze sie zakochac albo zacząć na powaznie pic :-|

Dzemu - Pią 19 Lis, 2010

Mec a moze zakochac sie i sobie pic. A ty od razu na powaznie pic ;/
heroina - Pią 19 Lis, 2010

jak tak dalej pójdzie to się nigdy tej zasranej anatomii nie nauczę :mad:
rozwal - Pią 19 Lis, 2010

Zigi napisał/a:
Cytat:
no! na youtube widzialem, ze maja takie specjalne urzadzenia do robienia mgly :faja:

ja kiedyś czytałem o tym jak koreańce z jednej wioski oskarżyły inną wioskę o kradzież chmury
jak cala wioska zacznie dmuchac to, kto wie ? :mrgreen: ;-)
Dzemu - Sob 20 Lis, 2010

heroina napisał/a:
jak tak dalej pójdzie to się nigdy tej zasranej anatomii nie nauczę :mad:

bedzie dobrze ;-) Wierzymy w Ciebie ;-)

Rotten82 - Sob 20 Lis, 2010

nazik napisał/a:
Przyszła bluzy z Grandy z gratisem - Street Chaos - Bez przebaczenia. Nie mój gust, ale okładka wypasiona, będzie ślicznie wyglądać na półce :faja:

kupiłem ją wraz z ich koszulką i wpinką na koncercie, byłem w stanie totalnego upojenia alkoholowego, na trzeźwo bym tego nie zrobił. przesłuchałem raz i teraz leży obok innych płyt;] jeszcze raz podziękowania dla Slayra za to, że mnie po tym koncercie odwiózł do domu :)

Dzemu - Sob 20 Lis, 2010

Nie zle teny w tym sklepie. Ja jednak pozostaje szperaczem uzywanej odziezy zachodniej. Czasem sie trafi cos fajnego.
slayr - Nie 21 Lis, 2010

Spoko Michaś! :) . Dobrze, że treść żołądkową zostawiłeś przy śmietnikach, a nie w żółtej strzale! :D
suchy693 - Nie 21 Lis, 2010

Wstałem ,żyję ale co to za życie .Chce iść na jakiś dobry koncert ska!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :> :idea: :?: :search:
Kamyla - Pon 22 Lis, 2010

Po powrocie z Krakowa okazało się, że u nas w domu jest jeszcze jedna "noc z wódką" w której udało mi sie nie uczestniczyć, ale niestety wyspać też mi sie nie udało :jacko:
BadMotherfucker - Pon 22 Lis, 2010

nazik napisał/a:
7 dni pracy zostało. Trzeba powoli sprzątać stanowisko pracy.


Tak zwane - spierdalaj pan niepotrzebny już jesteś :?:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group