PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Kamyla - Czw 21 Paź, 2010

Mecenas napisał/a:
w warszawie emo już nie ma

Jak to mozliwe?

Mecenas - Czw 21 Paź, 2010

to już passe
magdalenik - Czw 21 Paź, 2010

do przedszkola nas wezwano raczej dlatego, że dziecko ładnie zjada ;-)


tzn wcina wszystko (mówi, że dobre) ale nie może odejść od stolika zanim wszystkie dzieci nie zjedzą, więc jej się nudzi. co robi z wolnym czasem? rzuca w dzieci winogronami oraz wchodzi pod stół i zdejmuje dzieciom pantofelki :razz:

podobno też było jej ciasno w szatni, ale zamiast koleżankom powiedzieć "przesuń się" to je popychała jak jej właziły na terytorium. teraz niunia dostała nową szafkę, a raczej 3, które ma tylko dla siebie :lol:

zabiera też dzieciom zabawki gdy się pięknie bawią, po czym ucieka z tymi zabawkami jak najdalej a także chowa się... pod dywan. i jeszcze kilka innych zachowań, które pani przedszkolanka pragnęła zrozumieć :razz:


z powodu tegoż wezwania znowu mnie na jakichś zajęciach nie było, a zwolnienia lekarskiego ( jedyne respektowane usprawiedliwienie) oczywiście nie mam, więc będzie wesoło :twisted:

Junkers - Czw 21 Paź, 2010

pierwsza myśl: tak sie rodzi emo.
Zigi - Czw 21 Paź, 2010

hogata napisał/a:
tzn wcina wszystko (mówi, że dobre) ale nie może odejść od stolika zanim wszystkie dzieci nie zjedzą, więc jej się nudzi. co robi z wolnym czasem? rzuca w dzieci winogronami oraz wchodzi pod stół i zdejmuje dzieciom pantofelki :razz:

robiłem podobnie ale ja rzucałem kulkami z ziemniaków :lol:

hahaah aż mi sie zaczęło przedszkole przypominać

Co do Emo to w Polsce tak naprawdę nigdy ich nie było, raczej nastoletnie pankówy nazywały tak swoje rówieśniczki zamiast użyć słowa pozer.
Bo sporo jest zajebistych emo kapel a idąc na koncert HC raczej nie widać załogantów z grzywkami

Foxy 68 - Czw 21 Paź, 2010

Stanzberg napisał/a:
U szefa załogi, proste. On pisze podanie do papieża pankroka, 2 tyg czekasz na odpowiedź i legite masz anulowaną.

Ale na twoim miejscu bym tego nie robił.

Chyba jeszcze mam numer do Piguły to załatwie to osobiście :lol:

suchy693 - Czw 21 Paź, 2010

Mecenas napisał/a:
w warszawie emo już nie ma :-|
Ale sa strusie EMU w zoo ,prawie to samo :mrgreen:
hogata - Czw 21 Paź, 2010

no nieeee wytrzymam,siedzę sobie teraz w knajpie (porządnej knajpie) a tam kto wchodzi ?????? czy to dzieło satana czy przeznaczenie moi państwo ? :zdziwienie: :zdziwienie: :zdziwienie: :lol: :lol:
suchy693 - Czw 21 Paź, 2010

Moze to przeznaczenie :mrgreen:
ko0niu - Czw 21 Paź, 2010

magdalenik napisał/a:
do przedszkola nas wezwano raczej dlatego, że dziecko ładnie zjada ;-)


tzn wcina wszystko (mówi, że dobre) ale nie może odejść od stolika zanim wszystkie dzieci nie zjedzą, więc jej się nudzi. co robi z wolnym czasem? rzuca w dzieci winogronami oraz wchodzi pod stół i zdejmuje dzieciom pantofelki :razz:

podobno też było jej ciasno w szatni, ale zamiast koleżankom powiedzieć "przesuń się" to je popychała jak jej właziły na terytorium. teraz niunia dostała nową szafkę, a raczej 3, które ma tylko dla siebie :lol:

zabiera też dzieciom zabawki gdy się pięknie bawią, po czym ucieka z tymi zabawkami jak najdalej a także chowa się... pod dywan. i jeszcze kilka innych zachowań, które pani przedszkolanka pragnęła zrozumieć :razz:


z powodu tegoż wezwania znowu mnie na jakichś zajęciach nie było, a zwolnienia lekarskiego ( jedyne respektowane usprawiedliwienie) oczywiście nie mam, więc będzie wesoło :twisted:


chowanie się pod dywan mnie rozjebało :lol:
Ja też miałem problem w przedszkolu i mamę wzywali. To wcale nie znaczy, że potem będą z nią problemy. Popatrz na mnie, wyrosłem na zdrowego normalnego człowieka a w zerówce miałem kosę ze wszystkimi współprzedszkolakami i ciałem pedagogicznym :jupi:

Wisienka - Czw 21 Paź, 2010

Ja się nigdy nie chowałam pod dywan. Z reguły to inni się chowali, kiedy mnie widzieli. Ale może to i lepiej, bo ani na zdrową, ani tym bardziej na normalną nie wyrosłam. Więc jesteś Magda na plus, przynajmniej będziesz mieć zdrowe dziecko.
magdalenik - Pią 22 Paź, 2010

no taką mam nadzieję :wink:

ja byłam bardzo grzecznym dzieckiem. dopiero później się zaczęło :twisted: mama ze mną, jak byłam jeszcze niemowlęciem, podobno jedynie trzech nocy nie przespała. z moją to ja może trzy przespałam .... :P


mam więc nadzieję, że się teraz, w przedszkolu, wyszaleje, a później będzie względny spokój. (nadzieja matką głupich :wink: ). pani przedszkolanka mówiła, że to inteligentne dziecko. celowo robi na złość :mrgreen:

ale tylko czasami. poza tym jest kochana :razz:

heroina - Pią 22 Paź, 2010

katuję teraz konspekt zajęć z gimnastyki korekcyjnej... jezu co to jest za kał :hmm:
miałam na napisanie go 2 tygodnie, do oddania jutro rano. jak zawsze się zabieram za robotę w ostatnim momencie :roll:
mam koło z anatomii za jakieś 4 godziny, nie ruszone. co za świat...



i jeszcze mnie g wkurwia, ze nie chce wybrać podłogi do naszego apartamentu. ja go kiedyś zabiję za takie pierdoły :evil: całe szczęście, ze wyszedł na zajęcia bo już by nie żył.

suchy693 - Pią 22 Paź, 2010

magdalenik napisał/a:





mam więc nadzieję, że się teraz, w przedszkolu, wyszaleje, a później będzie względny spokój. (nadzieja matką głupich :wink: ). pani przedszkolanka mówiła, że to inteligentne dziecko. celowo robi na złość :razz:
zapewne tak bedzie mój 4 latek uwielbia przedszkole i swoich funfli ,mozna sie wyszalec i cos porobic fajnego ,wogóle przedszkole to fajna rzecz jak on to mówi :razz:
michał ze wsi 2 - Pią 22 Paź, 2010

suchy693 napisał/a:
zapewne tak bedzie mój 4 latek uwielbia przedszkole i swoich funfli ,mozna sie wyszalec i cos porobic fajnego ,wogóle przedszkole to fajna rzecz jak on to mówi :razz:


A mój mówi:"mogę na ciebie zrobić kupę",jak go denerwuję.

Foxy 68 - Pią 22 Paź, 2010

hogata napisał/a:
no nieeee wytrzymam,siedzę sobie teraz w knajpie (porządnej knajpie) a tam kto wchodzi ?????? czy to dzieło satana czy przeznaczenie moi państwo ?

MarcheVa??

hogata - Pią 22 Paź, 2010

no to już by był przesadyzm
Wisienka - Pią 22 Paź, 2010

nazik napisał/a:
Nosz łapówkę dostałem :lol: Kierowniczka sklepu flaszkę przyniosła bo zrobiłem jej napis "Kalendarz. Dziś imieniny obchodzą:" :lol:

Ja nie dostaję takich łapówek w pracy. Ale za to szef notorycznie mi powtarza, że "nie pijemy w pracy, nie łykamy, nie wciągany, nie wcieramy..." i straszy, że "już jutro to postawi tu ten cholerny alkomat" :}.

hogata - Sob 23 Paź, 2010

dzieńdobrydzień. znacie jakieś katowickie knajpy w klimacie ? :>
ko0niu - Sob 23 Paź, 2010

Dworzec PKP. Klimat najlepszy w całym kraju. Weź nóż bo robi się wcześnie ciemno teraz :lol:
Marchin - Sob 23 Paź, 2010

Kurwa, po wczorajszym koncercie mam takiego zmuł-kaca, że conflict dla mnie śpiewa po polsku. :crazy:
ko0niu - Sob 23 Paź, 2010

Ja nic nie piłem a wrzuciłem na głośniki anti-flag a to oznacza, że nie do końca normalnie się czuję. Kiedyś nie znosiłem ich.
Marchin - Sob 23 Paź, 2010

Moja głowa doszła do siebie. Czas ruszać na koncert!

Jebał cie pies! Jebała cała wieś! :bananik:

Surmen - Sob 23 Paź, 2010

Nowy człowiek wam wyrasta do wychowania, PAN (A) ! :old:
rozwal - Sob 23 Paź, 2010

Czesc :)

Troszke mnie wcielo :bananik:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group